Автор Тема: Йeти - извънземно или не?  (Прочетена 19005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Йeти - извънземно или не?
« Отговор #30 -: Януари 30, 2012, 21:52:36 pm »
Аз, честно да си кажа, за първи път в този форум разбирам, че Йети е извънземно. :unknown: Слушал съм и съм гледал много за това същество, но никога досега не съм и разбрал за подобна теория, която също е вероятна и аз не я отричам категорично. Преди няма и година по National Geographic излъчиха един доста подробен филм за Йети и по-точно анализ на кадрите заснети в САЩ през 60-те години от Патерсън. Имаше изключително подробни анализи на оригиналната лента, предоставена специално на екипа на NatGeo. Всичко беше изключително подробно и стриктно разгледано. Категорично се отхвърли варианта да е холивудски костюм, защото дори Холивуд през тези години не е имал възможността за толкова перфектно изработен костюм. Имаше и съпоставяне на пропорции на тялото и отново категорично се доказа, че те не са човешки. Опитаха се да му измерят и точния ръст, но като че ли само в това отношение не се справиха много добре. В крайна сметка заключиха, че е високо около 2,30 метра, но това е ориентировъчно - все пак разполагаха само с един сравнително кратък 50-годишен филм! Иначе за мен дългата редица от доказателства беше достатъчна, за да приема тъмното космато животно за истинско и да отхвърля фактът, че този класически филм на Патерсън е фалшив.
Сега вече се сблъсквам с идеята, че Йети може и да е извънземно, но този вариант изобщо не беше разгледан във филма на NatGeo. И аз съм доста скептичен към тази теза! >:(
« Последна редакция: Януари 30, 2012, 21:54:53 pm от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27