Автор Тема: По няколко изречения в подкрепа...  (Прочетена 13765 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #15 -: Юли 31, 2006, 09:01:55 am »
Гадна работа е войната, особенно когато страдат невинни хора. В случая се сблъскват две  култури с различия от откакто съществуват. Както в Израел страдат техните деца от множеството бомбени атентати, сега страдат в отговор и арабските деца.
А големият брат в Северна Америка гледа и дърпа конците на цялата тази гадост.

viryska

  • Гост
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #16 -: Юли 31, 2006, 12:58:07 pm »
С няколкото изречения,които пиша,искам да подкрепя всички жерви на войните по света.Има много конфликтни точки,нека не забряваме и останалите водещи се в момента войни.Нека спрат убийствата,по-голямата част от човечеството е против този начин за правене на политика.Време е хората,които управляват света да намерят друг,хуманен начин за решаване на проблеми и разногласия помежду си.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #17 -: Юли 31, 2006, 16:09:42 pm »
Осъждам геноцида на Израел над беззащитните деца и жени. Това не е война срещу терора. Уивайки невинни жертви, евреите вършат престъпление срещу човечеството. По това въобще не се различават от Хитлер.
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

baineno

  • Гост
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #18 -: Август 01, 2006, 15:15:52 pm »
Най - страшно нещо е държавния тероризъм, защото държавата има цялата военна, разузнавателна и финансова мощ, за която една терористична организация само може да се мечтае.Международната общност се показа, че е безсилна пред държавата - терорист Израел.Израел може когато си поиска да напада суверенна държава без никой да и търси сметка.Това са двойни стандарти.А повод за войната винаги може да се намери било оръжия за масово унищожение или отвлечени израелски войници.Дано по - бързо да свърши агресията над ливанския народ.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #19 -: Август 01, 2006, 16:57:02 pm »
Все по-силни стават доводите че Израел нарочно се цели в цивилни и деца, за да се натрупа огромен гняв в останалите арабски държави и по този начин да се стигне до един много по-голям военен конфликт като евентуално се въвлече и ИРАН. Съвсем логично е това с отвличането да е инсцинировка или пък просто са жертвани 2-ма войника. Това безумие трябва да бъде спряно!

gloomy

  • Гост
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #20 -: Август 01, 2006, 17:00:54 pm »
Ако трябва да избирам дали да умра при земетресение, или при бомбардировки над родния ми град, избирам първото! Поне ще умра спокойна, че природата ме е погубила, а не шепа хора, преследващи интересите си.
Не е имало война, която да не е била водена от амбиции било то за слава, било за власт, било то, дори за 1 к.в. метър земя! Не е имало война, в която да не загиват малки деца и беззащитни жени. Не е имало война, след която оцелелите малки деца и беззащитни жени да не потърсят отмъщение и възмездие!
Насилието поражда насилие! Не превръщайте децата в убийци! Спрете войната! >:(
« Последна редакция: Август 01, 2006, 20:15:01 pm от Horus »

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #21 -: Август 02, 2006, 14:17:55 pm »
Мир за всички хора по света. А убийците не деца и всички заради, които тази война е реалност ще страдат много защото нищо не остава ненаказано и Господ да им е на помощ когато дойде Възмездието.
It' oil stupid.

Галадриел

  • Гост
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #22 -: Август 03, 2006, 22:27:34 pm »
И аз подкрепям невинните. Нека не забравяме и децата на Израел. И те са жертва на тази война и техния живот е съсипан. Нека не делим децата. Те са невинни и чисти независимо да ли са ливанчете или еврейчета. Жалко за похабения им или изгубен живот. Сърцето ми плаче с тях.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #23 -: Август 04, 2006, 04:56:44 am »
Ужсано, наистина, за това няма думи. Явно, на някой му доставя удоволствие от всичката тази смърт и страдание. Някой, над Израел, над СЕЩ. Но всеки ще пожъне, това, което е посял. НЕ на войната под каквато и форма да е! Мир на праха на всички загинали, невинни и не до там...
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

valer4o

  • Гост
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #24 -: Август 04, 2006, 12:37:07 pm »
От цялата работа ще спечелят само ливанците, заради израелската некадърност. Станаха за смях как цяла една модерна армия не може да се справи с група революционери ( както и американската?!?! ах тези игрички на политика и конспирации). мисълта ми е че всички негативи на еврейската експанзия, автоматично се превръщат в активи за ливанците. И понеже евреите толкова години се опитват да ни насадят омраза към арабите накрая решиха да си решат проблема с радикални мерки. Но както американците, те, Евреите ще получат само негативни менния за своята политика.
 Само че не зная защо това ми напомня за един много страдален народ, от хиляди години, поробван, избиван и т.н. Който толкова много искал да си има собствена земя и държава, и понеже бил "богоизбран" мечтата му се сбъднала. Обаче май този народ е забравил какво е да си страдалец, и по му харесва да е узурпатор.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #25 -: Август 04, 2006, 23:23:07 pm »
Israel this has to be the final WAKE UP call. How blind can you be? Perhaps you don't understand what portal you opened when you remained arrogant regarding the death of the four UN observers. Trust me. You made a SERIOUS mistake. You gave China an open portal to do what it is capable of doing: serious damage. You probably think this proffer is highly remote. Trust me. It is not remote. You have to understand that China wants Iran to be clean in what lies ahead for Israel. The bottom line is that this scenario serves the point I have been making: Iran is free and clear because G-d is protecting Iran, and China will be the vehicle for such protection. Thus, all claims that Iran is responsible for Hezbollah's attacks on Tel-Aviv will have to first go through China. Good luck.
musica universalis

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #26 -: Август 06, 2006, 03:19:36 am »
В ПОНЕДЕЛНИК ИЗПРАЩАМ ВАШИТЕ ОТГОВОРИ. ЖАЛКО, ЧЕ НЕ СЕ СЪБРАХА ПОВЕЧЕ ОТЗОВАЛИ, НО ЯВНО ТОВА Е ВАШИЯТ ОТГОВОР ЗА СЪБИТИЯТА. ИЛИ ПЪК ПРОСТО ДРУГИТЕ СА СЕ ПОЧУВСТВАЛИ МАНИПУЛИРАНИ... :) ЗНАМ, ЧЕ НЯМА ДА ПОСТИГНЕМ НЕЩО, НО СЕ ПОЧУВСТВАХ ДЛЪЖЕН ДА ГО НАПРАВЯ.

Мисля, че сега е и мой ред да си кажа това, което бушува в сърцето ми.

Израел е една хубава страна. Бил съм там, харесало ми е. Евреите и те са като всички нас тук, едни са обикновени хорица, други са модерни хора на 21ви век. Сред тях има и добри и лоши хора, както навсякъде по света. Жалко обаче, че лошите евреи - в лицето на някои от политиците на Израел, както и група задколисни лица имат силата да превърнат една друга страна, Ливан, в развалини и да посеят смърт, страх, разбити психики и сърца.

Под изтърканото извинение ТЕРОРИЗЪМ самозабравилите се управници на Израелската държава дадоха зелена светлина за разрешаването на този конфликт по един варварски начин. Нещо, което преди месеци други самозабравили се политици правеха на територията на Ирак. Убиват се деца - това е варварщина. Не само, че израелската армия избива деца, но и създава истински терористи от техните оцелели другарчета. Това е ГРЕШКА. Грешка в недоразвитото мислене на тези управници. Искате мир в региона, а сами подклаждате огъня за години напред. ЗАЩО? Защото горепосочените управници имат дялове в компании за военни разработки и по този начин пълнят джобовете си по един незабележим за масата начин? Или защото са подвластни на ционистически интереси? Не ме интересува какъв е отговорът. Интересуват ме последствията. А когато виждам, че последствията водят до обезчленяването на деца от бомби ми идва не да плача а да викам. МРЪСНИ АДСКИ ГНИДИ - ТОВА ЗА МЕН СА ВСИЧКИ ОНЕЗИ, КОИТО РАЗБУНИХА ДУХОВЕТЕ МЕЖДУ ДВЕТЕ ДЪРЖАВИ и които посяха страх и оставиха след себе си кръв и пепел.

И когато чуете вече някой да казва: "Ах мръсен евреин.", не се чудете ЗАЩО, защото израелските политици сами подклаждат омразата на целия свят в момента към евреите като цяло. Тези хора петнят името на Израел и израелските граждани. Те трябва да бъдат сочени с пръст и да бъдат съдени за кръвожадните убийства, които са направили.
« Последна редакция: Август 06, 2006, 04:01:48 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #27 -: Август 06, 2006, 09:45:02 am »
.. не е само това цялостно в модерните държави се изгражда представата за властта и редът като сила, налагани със сила... Този погрешен подход личи все повече в масово ширещата се брутална полицейщина. Под маската на униформата хората биват превръщани в машини за инквизиция и убиване пред погледите на всички останали...

Манипулация чрез шока и ужаса...- по подобен начин евреи посяха ужаса на смъртта и чумата в Европа, покосила милиони и посяла страх за години напред...
musica universalis

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #28 -: Август 06, 2006, 15:35:04 pm »
не трябва да се гледа на нещата едностранчиво както повечето от Вас правят,Ливан страда,да,но също страда и Израел
Откакто се помня Бейрут е нарицателно за опустошение,дали Сирия дали Израел се тая
на мен не ми е известно евреи да са организирали терористични групи,или пък еврейски колабористи да са взривявали олимпиади
В същото време ислямския фундаментализъм посегна дори на Олимпийските игри
Да не говорим,че навремето арабски функционери свободно си се разхождаха из  БГ под закрилата на 2ро главно
Приказките за израелски фашизъм са меко казано смешни,те просто искат място под слънцето,страдали са има няма 4 хиляди години.Същите тия ливански,палестински и други арабски терористи сеят разруха из целия свят,размахвайки знамето на Исляма,идват в страните ни,узурпкирайки иначе спокойния ни начин на живот
Зад всичко това разбира се се крият не интересите на Израел и САЩ,а жаждата за контрол над човешките души на техните религиозни водачи:неможейки по друг начин да оправдаят мизеното иначе съществуване на повечето араби те посочват като основен виновник и враг(разбира се пак на Исляма) нас,всички европейци,еврейте,че даже и мусулмани от други религиозни среди(шиити срещу сунити и тнт)
Личното ми мнение е че цивилизования сват доста омекна в отношението си към престъпниците,ама доста!
Аз не подкрепям действията на Израел и САЩ като цяло:доста са меки
« Последна редакция: Август 06, 2006, 15:45:00 pm от Life »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: По няколко изречения в подкрепа...
« Отговор #29 -: Август 06, 2006, 16:03:32 pm »
Манипулация чрез шока и ужаса...- по подобен начин евреи посяха ужаса на смъртта и чумата в Европа, покосила милиони и посяла страх за години напред...
тука пък какво общо имат евреите?Или ти си на принципа че те са виновни за всичко,дори това че сега нямам ток  ;D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27