Автор Тема: Мои мисли за българката  (Прочетена 15825 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #15 -: Юли 31, 2011, 14:34:43 pm »
Темата е против феминизма,а не За раждането на деца. >:(
Teмата аз я виждам за ключ, защото ни настройва едни срещу други, няма нищо конструктивно в нея, само глупави генерализации! Ще изпишете 100 страници глупости с "жените това", мъжете онова". ???
Който иска- ражда, който не- не.Всеки си има мотив да го прави или да не го прави.
И не е нужно да чака форумните функционери да му казват как да живее. :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #16 -: Юли 31, 2011, 16:58:20 pm »
Не виждам кой се настройва срещу кой и кой казва на другия какво да прави.
Щом нещете и не харесвате деца, ок.
Но това аз не го приемам за нормално. А и не само аз. И както вие си изразявате вашето лично мнение, така и аз.
Още едно време по форума върлуваше тезата, че без деца можело да се развива повече човек и не знам какво.
Според мен, обаче границата е много тънка между развитието и развитието на его, голямо колкото айфеловата кула. И много от екзотичните езотерични течения, съсредоточени в ровене на низшия астрал, карти, марти, таро, астрологии и прочее, дълбаят точно там.
Но това определено не е по темата. Така че не си струва последните 2 съфорумнички да го намесвате. Говорим за жените като генерализация. Примерно едно 90%. Ясно е, че с вас деца няма да правим.

Сега за феминизма и децата, наистина генерализирах. И веднага ми намерихте едно изключение. Все пак в повечето случаи феминистките са мега заблудени, подтикнати от СУБЕКтивен опит. Не им потръгнало с мъжете и любовта и ги избива на феминизъм.
Аз съм ЗА равноПРАВИе, но не и за откровена дискриминация. А почти целия феминизъм си е точно това: дискриминация и НЕравноПРАВИЕ.
Съгласен съм, че навремето жените са били с ограничени права и са били третирани зле.
Но защо махалото трябва да се обръща в обратна посока!?  Нима не сме разумни същества?! Къде е балансът?
Жените са по-нежния пол. Факт. Ако на някой му харесва въпреки това да е миньор(ка), зидар(ка), да копае камъни. Ок. Моите уважения. Всеки да си прави каквото реши. Но да се строи "феминизма" върху паразитиране на мъжката част от обществото ... що за изродщина е това!?
Нима аз съм виновен, че жените са по-слаби и със собствения си труд трябва да компенсирам тяхната независимост!? Ако желае, нека ми стане жена (разбира се, и ако аз я искам). Тогава мога да споделя плодовете от труда си. Но така насила, задължен от държавата ...?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #17 -: Юли 31, 2011, 19:55:16 pm »
Танграта, силно изместваш темата, освен това и идея си нямаш от феминизъм. Вярно, че има различни видове и самите му привърженици го схващат различно, но изобщо не е насочен срещу мъжете, или поне не бива да бъде насочен срещу тях. Ако някоя мрази мъжете, думата не е феминизъм, а мизандрия. Плюс, ако примерно е имала връзка с емоционално нестабилен, който си е избивал комплексите върху нея с психически тормоз и боища, да, може да е намразила мъжете и според мен трябва да се подложи на терапия или нещо от сорта, за да премахне проблема, иначе цял живот ще е нещастна. Да не говорим, че ако е търпяла си е нейн проблем, защото сега винаги като стане така може да си вдигнеш шапката като видиш накъде духа вятъра. Преди не е било така, и това е една силно положителна промяна, дължаща се на женското движение. Но трябва да работи, да си осигури финансова независимост, да стане наистина независима, не да паразитира на гърба на мъжете. Феминизма никъде не твърди, че това е начина - дай да зимаме пари от мъжете и да си живеем живота.

Но не е това темата. Темата е за децата. А ако една жена не иска деца, не се чувства готова, тя никога няма да бъде добра майка. Същото важи и за бащинството. Най-много да я възпиташ да изпитва вина, че няма деца, и тя или да живее във вина, или да има деца и пак да е нещастна. Което си е двойно нищо. Но, споко. Повечето ми познати жени, а също и мъже, обичат и искат да имат деца. Тъй че измисляте проблем, който не съществува.
« Последна редакция: Юли 31, 2011, 19:56:48 pm от Hound Dog »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #18 -: Юли 31, 2011, 23:13:22 pm »

Но това определено не е по темата. Така че не си струва последните 2 съфорумнички да го намесвате. Говорим за жените като генерализация. Примерно едно 90%. Ясно е, че с вас деца няма да правим.
Това е много интересно! Защото аз обичам децата и имам дете. В същото време разбирам жените и мъжете, които не искат да имат, именно защото уважавам личния избор и не си падам по генералните изводи. А вие с daskala по колко деца имате, че си позволявате да поучавате другите и да им казвате по колко деца да имат?
Егати абсурдното поведение!

Не виждам кой се настройва срещу кой и кой казва на другия какво да прави.
Настройвате мъже срещу жени и жени срещу мъже, хора без деца срещу такива с деца и обратно. Тъпо е и не води доникъде. Но ако си нямате друга работа, давайте! Чешете клавиатурите!
Поне вземете да направите някое дете, вместо да се вайкате. ;D
Впрочем България е с най- голяма смъртност в Европа.Но за това не само българката е виновна.
А ако ще плюете по българката, да не забравяте, че и тук един вид търсенето определя предлагането. Така че каквото повикало, такова се обадило.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #19 -: Август 01, 2011, 00:03:33 am »
Темата стана манджа с грозде, щото всеки си говори за нещо си и по-различно от другия.
Аз деца съм си запланувал доста отдавна, но не съм срещнал подходящата (булка) все още. А и съм доста млад, има време. Доста под средната форумна възраст.
Ако случайно българките бяха по-детеродно ориентирани, така да се каже, от по-млада възраст, евентуално мойто търсене щеше да е доста по-лесно ...

А това кой какво лично мнение си имал,
да имал си. Всеки с има лично мнение.
Само дето понякога той си го мисли, че е лично, а се оказва насадено изкуствено от медиите. Точно в тоя сайт ли трябва да обяснявам за масовите промивки на модерната култура?
Ами утре може да стане модно и 90% от мъжете и жените да станат гейове. Трябва ли да им правя евала? Ще си ги оставя, разбира се, да си правят каквото искат. Но то не пречи да си имам и аз мойто, пък, лично мнение. И даже да го споделям отвреме на време. В някой форум.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #20 -: Август 01, 2011, 00:15:48 am »
Вярно, че стана манджа с грозде. :flag_of_truce: Няма как да е иначе.
Даскале, ела се извини на българката, да си стиснем ръцете и да приключваме темата. :-*
Танграта, ти като си толкова далеч, как мислиш да я намериш тази българка? То и затова си се преориентирал към чуждоземското. Шегувам се, разбира се. ;) Не е моя работа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #21 -: Август 01, 2011, 05:47:26 am »
Така е. Толкова е очевидно, че го бях забравил. Наистина в бг е къде по-лесно да се намери българка. То и тук има, но доста малко.
Все пак преди 1-2 години си бях в бг за 8 месеца. И не намерих. А търсих доста сериозно.  ;D
А факта, че съм извън в бг, и то на място със събрани всички националности ми дава доста добър и обективен поглед. Поглед, който в бг липсва. Излизал съм с момичета и жени от много различни националности. Включително и разни фундаменталистки, които са едва ли не фанатички, според нашите разбирания за вяра. Имаше едно момиче, индийка, от сектата на "сикхите". Тя не даваше да я докосвам. (не че не я докосвах, де, ама то беше само на майтап.) Никой не я бил докосвал, чак мъжа и, като се омъжела, тогава. Иначе родата разрешавала мъжа и да не е от нейната вяра. След като била пристигнала вече в Канада. Та излязохме 1 път на кафе и взе да ми говори как иска да се ожени за някой "добър" мъж. Разбира се, това са крайности.
Един друг път пък, излизах няколко пъти с една иранска девойка. (също девица, според думите и, макар доста сериозно да се разгорещихме на няколко пъти.). Накрая каза, че не можело с мен, тя била мюсулманка, ще я отлъчат там от иранския колектив. Никой, нито семейство, нито приятели нямало до гроб да и проговорят. А се бяхме харесали невероятно много. 20 годишно момиче.  Безумна красавица, бяла, висока, нежна, тъмни очи и дълга коса, и невероятно интелигентна. Учи информатика в престижен университет. Още я мисля. Поне 5 пъти съм я срещал случайно на улицата след като поиска да не се виждаме. Сякаш желанието ми предизвиква съдбата да ни среща. Последно я засякох в един голям спортен комплекс. Спрях я, поисках да я заприказвам. Поседя по малко от минута, каза "трябва да вървя" и се изниза без да ме погледне отново. Имаше и други нейни приятелки иранки в тоя спортен комплекс и се страхува да не я видят. Видят ли я .. ще и излезе име. Беше ми казала още преди ... Само да я видят един път да съм я прегърнал, и ... край. Свършено е с нея.
Преди, като бяхме няколко пъти заедно и като излизахме, като я питам нещо, какво иска, трябва 5 пъти да я питам, преди да разбера "да" ли казва, или "не" толкова тиха и скромна беше.

И какво излиза ... Уж сме против религиите (включително и аз), а религиозно възпитаните девойки са най-привлекателни като дойде време за сериозни връзки.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #22 -: Август 01, 2011, 08:37:53 am »
Вярно, че стана манджа с грозде. :flag_of_truce: Няма как да е иначе.
Даскале, ела се извини на българката, да си стиснем ръцете и да приключваме темата.

Няма да се извинявам на никого. Аз съм твърдо убеден в написаното от мен.Дали е напразно че в момента нар.събрание се занимава за да разреши на жени след критичната да имат деца? То е защото когато са били млади са били СВОБОДНИ и ГЛУПАВИ. Една такава мен ме излъга.Обеща да роди 4-5 деца и роди само 2.Чист егоизъм.

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #23 -: Август 01, 2011, 09:55:11 am »
Ауууу, олелеее... тя здраво те е минала. Съди я.
Чист егоизъм? А твойто какво е? Не само, че си краен егоист, да не кажа егоцентрик, ами и си неблагодарен, и се тръшкаш като малко дете. Тя ти е родила 2 деца - обичай ги, обичай и жената, дето те е дарила с тях, щото ако не беше тя щеше да си садиш спермата в саксиийки. Какво е тва семейство? Трябва да се правят компромиси. Теб ако 2 деца не те радват 4 как ще те зарадват. Ама на кого обяснявам.

Танграта, аз искрено ти пожелавам, че ще си намериш жена, с която да сте щастливи и да правите семейство. Но иранката я харесваш най-вече, щото те е отрязала безапелационно. И религията не е сертификат за морал. По-скоро е промивка на мозъка, също като медиите.

Даскале, кажи ми, ти ако беше шеф на света, как щеше да процедираш с "проблема"? И какво щеше да ги правиш, ония, дето не искат, та не искат. И мъже, и жени. А мъжете, дето не искат да си гледат децата?

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #24 -: Август 01, 2011, 11:52:36 am »
Цитат
Даскале, кажи ми, ти ако беше шеф на света, как щеше да процедираш с "проблема"?

Не се карайте.... :flag_of_truce:

Проблемът е отдавна решен в световен мащаб, от най-големия оплодител на двойки във Вселената и създател на семейните ценности и щастливи семейства. В България  все още проектът е в зародиш, поради това, че дълги години комунизмът му пречеше да се разгърне във Вавилонски мащаб.
Съвместна дейност на "ПОСОЛСТВО НА МИРА И СЕМЕЙНА ФЕДЕРАЦИЯ"....Адресът за всички заинтересовани, които искат да подкрепят проекта с  изчезването на  българският етнос   е:

  ПОСОЛСТВО НА МИРА

ул. Георги Бенковски 25, София

Тел. 02/9832148
Моб. 0898585231
email: [email protected]
skype: ffwpu-bg

http://peaceandfamily.blogspot.com/search/label/%D0%97%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%D1%81

И тъй като вече сте запознати с "Проект Монарх", ще ви опиша накратко  и  структурата на едно такова семейство. Преди да бъде сключен бракът, двойката задължително преминава  през монарх- програмирана обвързаност ( роб - хендлър -контролер -програматор - извънземни ). Като връзката "роб-хендлър", "мъж - жена" и обратното са взаимозаменяеми. Семейството се управлява от главния прогаматор, а контролера е свръзката между "мъжа и жената". Всички тези семейства, задължително трябва да отгледат 10-12 деца, техните деца също . В много от случаите, жените се явяват само майки на децата, мъжът е този който трябва да издържа цялото семейство, което ще рече че в съзнанието му могат да бъдат фрагментирани до 2000 самоличности и съответно професии, което ще го направи достатъчно платежоспособен и търсен, като специалист от много работодатели и способен да издържа и 20 деца. Работният му ден може да бъде удължен и до 18 часа, но за хората които са лишени от свободна воля това не е проблем.

Не се чудете, защо Германия, Швейцария, САЩ, Канада......са толкова напред с материала, именно защото вътрешната структура на всяка една държава и град е изградена  от една такава взаимовръзка от семейства "монарх-роби"...

Само така се изграждат силни държави и империи от времето на Вавилон.

Така че всички, които са да не изчезни българския етнос и България да се превърне за кратко време в Швейцария, могат да предадат свободната си воля за спасението и, знаейки вече какво губят и какво печелят.......  :flag_of_truce:







Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #25 -: Август 02, 2011, 01:45:42 am »
Z-931,
ти, да те питам, пиеш ли, пушиш ли?

Ако "да", не бива. А ако "не", тогава би трябвало. На всяка цена!
Каквото и да взимаш, или пък не взимаш, смени го, обърни го наопъки. Белким не се изцепваш така в бъдеще.

Какви програмирания, какви 18 часови работни дни?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #26 -: Август 02, 2011, 03:08:43 am »
Това горното е шега и доста груб сарказъм. Доста добра при това. Ако не е - страшно.

Иначе интересна секта. Никъде не пише обаче за контролери и холдъри. Това информация за посветени ли е само?  ;D Вторник си зимам пийсчето и ще ходим боси в парка на митинг (а вечерта посрещаме извънземните с мир. Носете си шапки от фолио!).
10-12 деца...  ??? а внуците ви ще живеят по 16 в стаичка и ще се избиват за чаша питейна вода.
« Последна редакция: Август 02, 2011, 03:19:25 am от Hound Dog »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #27 -: Август 02, 2011, 04:14:34 am »
Лол, ти затова ли нещеш деца? Щото няма да има стаи за тях и чаши с вода?
Хайде де, не се изсилвай.
Абе що все се изхвърляте хората от тоя форум в някаква посока? По някаква странна причина балансираните мнения са кът.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #28 -: Август 02, 2011, 08:02:57 am »
Tangra , да живееш в Канада , да четеш този форум от 5 години и нищо да не си разбрал означава , че  тотално си  сбъркал форумното си място.

Цитат
Но пък на пук на това тука местните правят доста деца. По 3 и нагоре. Остатък от католическия църковен период, където са ги задължавали да раждат минимум по 10 и нагоре. Докато могат и колкото могат.

Следващия път преди да ми отговориш с празни приказки, направи едно по обстойно  вътрешно  проучване  на местните католически ордени в Канада.

 Защо са ги задължавали да имат по 10 деца и повече? Как се размножават? Кога и къде? Кой стои зад тях?

Това на първо време ще ти е достатъчно да зацепеш поне малко от цялата информация,която си изчел из форума, без да можеш да я асимилираш и разбереш и най-после ще спреш да задаваш глупави въпроси.

Ако не успееш да дадеш някаква по-вътрешна и смислена информация за нещата е по-добре да не се излагаш и пишеш в такива теми, щот си е чист спам.



« Последна редакция: Август 02, 2011, 09:30:11 am от Z-931 »

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #29 -: Август 02, 2011, 12:28:31 pm »
А, Танграта, не е само за тва. Ако исках деца и аз щях да имам. Примерно 1. Едно дете на двама души - честно е. Но и аз, от егоизъм, не искам. Но ми се струва глупаво да си дам живота и тялото за още едно човешко същество, за да се продължи един безмислен цикъл. И просто не искам.
Тва е и съвсем друго, макар че с този растеж абсолютно предстои криза по целия свят и това е проста математика. Сметни всички ако имат по 5 деца средно, предвид колко раждат арабите и страните от 3-тия свят. Там поне има болести и глад да контролират населението. Обаче все пак. Разбира се смятам, че като с всяка популация ще се появят контролиращи механизми в един момент. Примерно 70% станат хомосексуални, абсолютно неспособни да поддържат сексуална връзка с човек от същия пол. Или 70% се раждат стерилни. Или Холокост от природни бедствия. Това не е моя работа, а на природата и се радвам, че няма да доживея да го видя. Който мечтае да е безсмъртен е олигофрен.
Хората не могат да контролират това. Каквито и мерки да взимат в Китай, кризата се задълбочава непрекъснато. В Индия същото. Виждал ли си какъв е живота в Индия? Аз съм виждала, при това на живо. Хората са като пъплещи буболечки. Защото единствените които могат да контролират това са хората, особено жените. Но не се надявай. Никой не мисли бъдещето. На който му доставят радост децата ще има. Няма да осинови и да го отгледа, а ще създаде още едно. От егоизъм.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27