Автор Тема: Третият райх и знакът на Антихриста. Свещенният Граал на Адолф Хитле  (Прочетена 8082 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

coroviev

  • Гост
Нали не очаквате друго от мен? Дълго мислих дали да я купувам и днес се престраших. Надминава очакванията ми. Звучи достатъчно сериозно за да предизвика интерес. Илюминати, масони, дракони... има и малко снимки. Мисля, че Хор ще е щастлив да я прочете! ;D
« Последна редакция: Юли 17, 2006, 21:06:26 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Видях я още преди месец, но се въздържам още. Първо да прочета "Окултната магия на Третият Райх", която събира прах от 3 месеца :D
коровиев, разказвай после. Аз също. Пък като се видим ще си ги разменим ;)


Дъвиан

  • Гост
Аз пък искам да прочета тази:



Там също имало доста разкрития!

coroviev

  • Гост
Цитат
Пък като се видим ще си ги разменим Wink
Аз тази я знам на изуст ,това първо ,второ ти си такъв конспиралник , че сигурно ще ме дебнеш от някой храст дали не съм илю или гущи ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ахахахаха, Хорус - Нинджата. :) :P
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хаха, окей :D
Дъвиан-е, имам я, но не съм я чел разбира се ;D

45rr

  • Гост
Не мога да разбера защо цитирате разни книги за Хитлер, как се е занимавал с окултизъм и разни други такива забранени неща. Изобщо не мисля, че в израстването му като политически лидер е имало окултизъм. Просто шанс в онези смутни времена след Първата световна война. От там нататък не мисля че той е направлявал събитията, а по скоро събитията са го водели. Надхитрянето със Сталин, започването на войната, дори холокоста ( между другото без да съм антисемит смятам това за една от най-големите заблуди. Просто е технически невъзможно толкова народ да бъде изтрепан за няколко години. Ами че те ресурсите на Хитлер едвам са му стигали да води война, камо ли да застреля и изгори толкова хора).
Както и да е. Не намирам нищо окултно в хитлер ( иначе войната сигурно шеще да завърши по друг начин ), а просто е попаднал в Европейската месомелачка с по-големи батковци и за това в крайна сметка на него му разпориха шортите.

Дъвиан

  • Гост
Не мога да разбера защо цитирате разни книги за Хитлер, как се е занимавал с окултизъм и разни други такива забранени неща. Изобщо не мисля, че в израстването му като политически лидер е имало окултизъм.

Ами има си факти, които го потвърждават и тези факти са описани в книги като горните три, а има десетки такива още...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Не мога да разбера защо цитирате разни книги за Хитлер, как се е занимавал с окултизъм и разни други такива забранени неща. Изобщо не мисля, че в израстването му като политически лидер е имало окултизъм. Просто шанс в онези смутни времена след Първата световна война. От там нататък не мисля че той е направлявал събитията, а по скоро събитията са го водели. Надхитрянето със Сталин, започването на войната, дори холокоста ( между другото без да съм антисемит смятам това за една от най-големите заблуди. Просто е технически невъзможно толкова народ да бъде изтрепан за няколко години. Ами че те ресурсите на Хитлер едвам са му стигали да води война, камо ли да застреля и изгори толкова хора).
Както и да е. Не намирам нищо окултно в хитлер ( иначе войната сигурно шеще да завърши по друг начин ), а просто е попаднал в Европейската месомелачка с по-големи батковци и за това в крайна сметка на него му разпориха шортите.
Аз доколкото съм се интересувал от ВСВ ресурсите му започват да не стигат едва след '41г.А иначе наистина е иамло адски много "окултни" знаимания в Третия Райх.Но съм съгласен че няма нищо окултно в идването му на власт
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
ся остава някои да каже че индиана джоунс е по истински случаи направен

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
ти не знаеш ли???
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Antonium

  • Гост
Вярно е аз го познавам :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27