Духовно > Езотерика

Оргонити и други биоенергийни хармонизатори

(1/401) > >>

sidewinder:
Ето от мен една точна рецепта за оргонит за изчистване на жилището от геопатогенни зони, хартманови възли (образуват гъста мрежа - на всеки два метра има възел) и електромагнитни излъчвания. Дори и да го намерите къде е възела и неутрализирате с пирамида, пак няма да ви спаси, защото по време на денонощието възлите се изместват.

Размер на частиците:

Фини - 0-1мм, малки - 1-5мм, големи - 5-15мм

Състав:

1. Стомана - малки (от струг/фреза)

2. Месинг или мед - фини частици (от струг/фреза)

3. Парамагнитна скала (вулканичен камък) - фини частици (от строителните магазини или акваристика)

4. Прах от Цитрин - фин (минерал за 2 лв. от магазините за кристали)  2лв.

5. Прах от Кварц - фин (в зоомагазините) 6лв/кг

6. Смола и катализатор (от Мосю Бриколаж) 23лв
Епоксидната не мирише. Използвайте полиестерната само, ако ги заравяте.

Пропорции:

Стомана:Месинг:Парамагнитна скала:Цитрин:Кварц:Смола:Катализатор
1:0,3:0,3:0,5:1:1,3:10% от смолата

Смесвате фините заедно и ги добавяте към смолата и разбърквате. В съда, в който ще го превите оргонита, поставяте на дъното малко от сместа. След това стоманата (ако е едра, запълвате съда, ако е ситна, я добавяте към основната смес). Поставяте в средата на нивото на съда кварцов кристал или аметист (единично или двойно фасетиран), наливате останалата смес.

Преди това кристала трябва да се изчисти на слънце за цял ден или на течаща вода. Може и с визуализация между двете ръце, като активирате сърдечната чакра с мисли за любов.

Докато втвърдява оргонита зареждате на 15Hz. Това става с тон генератор или запер.

Да му е сладко на NWO!

Знам, че са доста пари, но който иска ще намери начин. От количеството смола 900мл. излизат 3-4 парчета Tower busters.

Magnolia:

--- Цитат на: sidewinder в Май 16, 2011, 21:05:31 pm ---Дори и да го намерите къде е възела и неутрализирате с пирамида, пак няма да ви спаси, защото по време на денонощието възлите се изместват.

--- Край на цитат ---
Няма значение, че се измества. Чрез пирамидата се балансира цялото това пространство, където се намира точката, не само самата точка. При по- тежки случаи се използва система от пирамиди.

sidewinder благодаря за описанието. А планински кристал откъде нмери и на каква цена? Има ли значение колко да е широк, защото имам някакви в къщи с дебелина около 0.5- 1.00 см, но не са много добре шлифовани, а някои имат и метални примеси. Дали ще свършат работа или да търся други? :unknown:
Какво означава "двойно фасетиран"?

sidewinder:
Двойно фасетиран е този, който има естествени краища от двете страни. Едностранно фасетиран е този, който е отчупен и единия му край е нарушен. Първия се намира изключително трудно.

Кристали има в природонаучните музеи или по сергии и индийски магазини. Колкото е по-голям и чист, толкова по-добре.

Двойно фасетиран


П.П. Може да бъде още опушен или розов кварц, цитрин или кианит.

А тези вече ще могат да ни предпазят от пръскането.

Magnolia:
Благодаря!

Една идея, която срещнах в някой от сайтовете:

Вместо метален прах/стружки се използва метална гъба за съдове, а вместо епоксидна смола-силикон на пръчки, който се разтапя с пистолет за силикон.

И мен втората картинка много ме вдъхновява, особено след такава пролет!!

sidewinder:

--- Цитат на: Magnolia в Май 16, 2011, 23:07:24 pm ---Благодаря!

Една идея, която срещнах в някой от сайтовете:

Вместо метален прах/стружки се използва метална гъба за съдове, а вместо епоксидна смола-силикон на пръчки, който се разтапя с пистолет за силикон.

--- Край на цитат ---

Не става така. Частиците трябва да са с прекъсната структура, за да имитират много слоеве от органична и неорганична материя. Смисълът от смолата е, че е органична. Силиконите не са подходящи.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия