Автор Тема: Китайците масово ядат бебета!  (Прочетена 21004 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #30 -: Февруари 07, 2010, 14:51:55 pm »
Ако това беше върха на сладоледа света щеше да е чуден ...

Чудно ми е тези от вас дето си мислят че това е голямото зло, някога стигали ли сте до обосновка?

Разбирасе обичайния ответ на изказване като моето е "Щом не мислиш че е зло начи ти също си зло изчадие".

"Потресаващо!", "Феномен!", "УЖАС!" - Ама вие сериозно ли?

Хе само китайци го правят, това се случва навсякъде по света, и именно то е причината на човешката раса все още да не се гледа с много добро око, от останалите ни галактични братя ...

Ако е така, тия извънземни които гледат на нас с такова око не са по умни от нас. С такива контакти не са ми и нужни - глупаци си имаме достатъчно.
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 15:08:25 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #31 -: Февруари 08, 2010, 10:59:43 am »
Ако това беше върха на сладоледа света щеше да е чуден ...

Чудно ми е тези от вас дето си мислят че това е голямото зло, някога стигали ли сте до обосновка?

Разбирасе обичайния ответ на изказване като моето е "Щом не мислиш че е зло начи ти също си зло изчадие".

"Потресаващо!", "Феномен!", "УЖАС!" - Ама вие сериозно ли?

Хе само китайци го правят, това се случва навсякъде по света, и именно то е причината на човешката раса все още да не се гледа с много добро око, от останалите ни галактични братя ...

Ако е така, тия извънземни които гледат на нас с такова око не са по умни от нас. С такива контакти не са ми и нужни - глупаци си имаме достатъчно.
Ти кво искаш да кажеш?Че си е напълно нормално да се ядат бебета ли?И изобщо канибализмът е най-отвратителното нещо и няма какво да го оправдае!!!!!!!!!
Напълно сериозна съм като казвам,че е УЖАС и ПОТРЕСАВАЩО!!!!!!!!!!
Ако на теб ти се струва в реда на нещата(както и всички"широкоскроени" потенциални канибали)вместо да търсите обосновки,ОТИДЕТЕ НА ПСИХИАТЪР!!!!
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 11:02:41 am от konstantin2007 »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #32 -: Февруари 08, 2010, 11:52:50 am »
  Някои бозайници ядат млаките си когато усетят, че немогат да ги изгледат и са обречени на гибел примерно от измръзване или друго, докато при водните и земноводни обикновено хищниците от глад. Само  при хората е или деликатес или по повод някъкъв измислен ритуал и извратени вярвания и пр. :bad:

П.С Има и изключения не те не оправдават нищо и никой.
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 11:57:49 am от fishbone »

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #33 -: Февруари 08, 2010, 14:11:19 pm »

Ти кво искаш да кажеш?Че си е напълно нормално да се ядат бебета ли?И изобщо канибализмът е най-отвратителното нещо и няма какво да го оправдае!!!!!!!!!
Напълно сериозна съм като казвам,че е УЖАС и ПОТРЕСАВАЩО!!!!!!!!!!
Ако на теб ти се струва в реда на нещата(както и всички"широкоскроени" потенциални канибали)вместо да търсите обосновки,ОТИДЕТЕ НА ПСИХИАТЪР!!!!

Това което исках да кажа го казах. Но ти претендиращата за интелигентно същество напълно игнорира съществото на това което казах и започна със заучени реакци.
Когато се стигне до обосновка такива като теб могат само да избухват в емоционални/заучени/инстинктивни реакции за които не може да се изисква каквато и да е дори рационализация. Реакцията ти АБСОЛЮТНО потвърждава казаното от мен. Ти си като животните. Едните като подушат кръв бягат. Другите като подушат кръв отиват да видят дали има нещо за ядене. В това няма мислене, съзнание или интелект. Едните са на едно място в хранителната верига другите на друго. Тия канибали дето ги плюеш явно са по интелигентни от теб защото поне могат да ПОСОЧАТ причина поради която мислят така. Била тя глупава или не. Ако имаше интелект и можеше да четеш щеше да видиш че не съм казал нещо нито за нито против.

Вместо това беше твърде заета да ми пробутваш неосъзнатите ти възгледи без дори да знаеш каква е моята позиция дори на половина.


  Някои бозайници ядат млаките си когато усетят, че немогат да ги изгледат и са обречени на гибел примерно от измръзване или друго, докато при водните и земноводни обикновено хищниците от глад. Само  при хората е или деликатес или по повод някъкъв измислен ритуал и извратени вярвания и пр. :bad:
П.С Има и изключения не те не оправдават нищо и никой.

И защо на някой изначално му трябва оправдание?

...Вие въобще можете ли да четете дори?
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 14:15:36 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #34 -: Февруари 08, 2010, 21:44:33 pm »
Четем,четем!!!!!!Аман,от модерна Ентелегенция лишена от емоции дето и дай само една"обосновка"и ще приеме и най-голямата простотия като нещо"нормално" :bad:
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 21:46:33 pm от konstantin2007 »

Неактивен spear

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #35 -: Февруари 08, 2010, 22:00:47 pm »
за тези които не вярват
http://blog.sina.com.cn/s/blog_47673aa9010003uy.html

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #36 -: Февруари 09, 2010, 18:15:03 pm »
Четем,четем!!!!!!Аман,от модерна Ентелегенция лишена от емоции дето и дай само една"обосновка"и ще приеме и най-голямата простотия като нещо"нормално" :bad:

И с нападки и без нападки се си тая.

Това че ти вадиш някакви въображаеми твърдения от думи в който няма никакви твърдения си е показателно и без да го обсъждам.

Единственото от което е лишена публикацията е заучени реакции и автоматични изблици.

А тея която боравят с думата "нормално" като притегателен център на живота са същата тая категория като ония дето ядат бебета. На едните едни глупости им влизат в главата на другите други. Даже ти ги разделих на основни групички че да не ти е трудно да ги различаваш.

Все пак се надявам знаеш че с нападки боравят само хора които нямат какво друго да кажат.

Но така като сте почнали давайте да видя какво олицетворение на злото съм за неутралното мнение което имам и елементарния въпрос който зададох (: хахахахах.
Умствено изостаналите реацкии ги предвидих още с първия си пост. Все пак дай да видим колко ще се трупат, интересно ми е. Дали всъщност има някой който може да чете и да се придържа към казаното а не към каквото му се иска изопачение на думите.

А това че ми придаваш претенции които нямам е също толкова жалко явление колкото канибализма.

Думички и нападки се ръсят щедро но отговор на въпроса все още няма ...
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #37 -: Февруари 09, 2010, 21:31:03 pm »
за тези които не вярват
http://blog.sina.com.cn/s/blog_47673aa9010003uy.html

ще сънувам кошмари  :o :flag_of_truce:

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #38 -: Април 09, 2010, 01:45:28 am »
за тези които не вярват
http://blog.sina.com.cn/s/blog_47673aa9010003uy.html

ще сънувам кошмари  :o :flag_of_truce:
На мен ми стана лошо !!! :bad:
« Последна редакция: Април 09, 2010, 01:46:30 am от ALive »

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #39 -: Април 09, 2010, 02:35:59 am »
И на мен ми е гадно също, но се опитвам да си го обясня по следният начин:

Явно го правят това заради стволовите клетки. Това са уникални клетки, и най-модерното лечение за момента, от които може да се създаде всеки един орган от човешкото тяло и ги смятат за причината за подмладяването. Не толерирам, че чрез изяждане на човешки ембриони на 5-6 месеца ще си оправят проблемите.
Всеки човешки организъм има в себе си стлолови клетки, но най много има във пъпната връв на новороденото, от което и Китай стана световна сила в това лечение.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #40 -: Април 09, 2010, 13:51:40 pm »
И на мен ми е гадно също, но се опитвам да си го обясня по следният начин:

Явно го правят това заради стволовите клетки. Това са уникални клетки, и най-модерното лечение за момента, от които може да се създаде всеки един орган от човешкото тяло и ги смятат за причината за подмладяването. Не толерирам, че чрез изяждане на човешки ембриони на 5-6 месеца ще си оправят проблемите.
Всеки човешки организъм има в себе си стлолови клетки, но най много има във пъпната връв на новороденото, от което и Китай стана световна сила в това лечение.

моля те, кажи ми, че се шегуваш.  :o Излиза, че ако ти изядеш едно китайско бебе и ще си по cool от мен, така ли? В стомаха, стомашние сокове няма ли да прецакат някоя важна и полезна част от ствоволостта им? И въобще тия хора, на които им правят подобни операции с подобни клетки, защо ги мъчат, а не им дадат една чиния с ембриончета....гадост, ще повърна,извинете.

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #41 -: Април 10, 2010, 15:34:12 pm »
абе ужасно е   нема кво .  някой би ли си изял своето бебе , ако то е обречено . Абе мани някой ще яде бебе   ми нали ако знам че е така и ще му разбия главата  ??? ???

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Китайците масово ядат бебета!
« Отговор #42 -: Април 11, 2010, 21:21:04 pm »
Да раздвижим темата за китайските антропофаги  :bad:

Китаец уби 11-годишно момче и изяде мозъка му, вярвайки, че така ще се излекува от епилептичните си припадъци, пише британският The Sun.

Ван Чаосюй от с. Цзисян, провинция Юннан в югозападен Китай похитил 11-годишния Ли Сюетан. Убил детето, извадил му мозъка, строшавайки черепа му с камък, и го изял, след което закопал трупа в землището на съседно село.

След като майката на момчето вдигнала тревога, престъплението бързо било разкрито. Намерено било и оръдието на убийството и "трепанацията", а после и трупът на дедето.

При разпита след арестуването му канибалът обяснил, че извършил престъплението заради старо поверие. Според него поглъщането на мозък на дете в комбинация, гарниран с мравки и дъждовни червеи лекувало епилепсия.
Източник ``24 часа``

Пак ви казвам още от праисторически времена тия си имат традиция да похапват човешко, при това най-вече малки деца!!!
« Последна редакция: Април 11, 2010, 21:24:16 pm от sunin »
TRUE OR DEATH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27