Автор Тема: Какво се случва тука?  (Прочетена 76110 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #90 -: Април 23, 2012, 04:43:43 am »
Тук има доста ... хора с идеи ...
За мислещи, има и такива, но те по правило са малко.  ;) :-X

Като прегледах темата и аз се зачудих ... толкова злоба. Поне, след толкова месеци, и година даже, чудя се какво стана с тия маи, какво написаха и какво се прочете. Майските тълкувачи нещо потънаха мазно, като водолази, и няма следа. Язък за боя по гърдите.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #91 -: Април 23, 2012, 09:42:33 am »
Изчетох темата..Не знам какво се случва,ама много злоба наистина.. :bad:
И това..поименно изброяване,плюене,квалифициране..грозна история..Иначе всички сме много"духовни"де..

Неактивен gm67

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #92 -: Април 23, 2012, 12:52:26 pm »
Аз пък искам да дам личен пример,че може и да не бъде така.С колегата "Tangrata_" НЕ съм съгласен почти по всички икономически и политически теми.Обаче въпреки това го уважавам,защото е любознателен,културен и винаги се аргументира (дори когато не е прав :) )
« Последна редакция: Април 23, 2012, 20:16:55 pm от Mirotvorec »

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #93 -: Април 23, 2012, 13:21:31 pm »
В други форуми има отдели в които пишат само доказано знаещи хора и се дават права за да можеш да пишеш там.
Може и тук да се направи нещо подобно за да станат по-информативни темите,а не от 100 мнения 10 да носят добра информация.
Просто предложение!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #94 -: Април 23, 2012, 14:55:35 pm »
Изчетох темата..Не знам какво се случва,ама много злоба наистина.. :bad:
И това..поименно изброяване,плюене,квалифициране..грозна история..Иначе всички сме много"духовни"де..
Аз пък искам да дам личен пример,че може и да не бъде така.С колегата "Tangrata_" НЕ съм съгласен почти по всички икономически и политически теми.Обаче въпреки това го уважавам,защото е любознателен,културен и винаги се аргументира (дори когато не е прав :) )
Мерси, за гласуваното уважение. Аз също се старая да уважавам хората, които се аргументират. Или поне уважават другите. Може и на моменти да правя изключение, но ако някой ми го каже, веднага съм готов да се коригирам.
Аз лично мразя политиката. Мненията ми в тоя форум са по-скоро, реалистично настроени, отколкото какво би ми се искало.
Нещо подобно е и за икономиката. Затова и в пазара на труда се опитвам да се продам максимално скъпо (с максимално запазен морал, разбира се).
Сега, някой ще каже, че няма такова нещо като полу-морал. Или си нинджа, извън закона, или си к-ва. Е, някои пък не сме толкова крайни.
Дори и когато не им се харесва на някои хора, и когато звуча материалистично, аз спазвам някои много важни духовни принципи. Принципът на свободна воля, например. Същият принцип, като се развие, води и до принципа, никой не е виновен на никой и никой не е длъжен на никой. И това са железни принципи, които не подлежат на никаква ревизия. И тн. Темата е наистина голяма. И извън тази :)
« Последна редакция: Април 23, 2012, 15:00:47 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #95 -: Април 23, 2012, 15:04:49 pm »
В други форуми има отдели в които пишат само доказано знаещи хора и се дават права за да можеш да пишеш там.
Може и тук да се направи нещо подобно за да станат по-информативни темите,а не от 100 мнения 10 да носят добра информация.
Просто предложение!
Това е болна тема тук, и модераторите сега ще се ядосат.
Другите форуми, за които говориш са вероятно доста по-големи, с повече администратори и модератори, и са по-професионално насочени и по-конвенционални. Там много по-точно можеш да определиш някой колко е компетентен. Просто е учил и знае. Докато в този форум, масата потребители зачеркват с дебели черти знанието, истината и логичните постулати. А професионализмът във всяка една сфера се гради на логика и на истина. Дори и в изкуствата. А тук, поради естеството на темите, такъв професионализъм е трудно доказуем, и дори съществуването му е голяма рядкост. Тук е пълно с чукча не-читатели, а с чукча-писатели. И всеки има претенциите да е супер професионалист.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #96 -: Април 23, 2012, 16:53:52 pm »
Tangrata_ в един български аудио форум чета,от там и идеята за отделната секция.Вярно онова е технически форум и нещата са по-други.
Не знам всички потребители тук,няма ли такива са учили или да се занимават професионално с тематиката от форума? 


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #97 -: Април 23, 2012, 19:28:50 pm »
Че как?!?Има!как да няма!Ама повечето само са учили,без реално да са научили нещо,и като ги понастъпиш,веднага вадят списък с прочетените книжки като аргумент,или пък ти захвърлят образованието си в лицето..Сякаш това,че си висшист те прави по-интелигентен от някой с основно..Забравят за наличието на"природен интелект"който не можеш го придоби в никой университет. :drinks:

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #98 -: Април 23, 2012, 19:56:12 pm »
Е, нямах на предвид само да са чели книжки.
Иначе градивния спор го намирам за добро нещо,без цупене и сърдене разбира се.
А многознайковци има навсякъде, лошо е само като дават дезинформация и се заяждат с други хора.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #99 -: Април 24, 2012, 18:51:35 pm »
Дайте предложение в кои раздели искате да се пише само от 'избрани' и ще го направя, за ограничения ли е - не ме мързи ;)
Само не знам как ще определям критерия кой става за 'пишещия' раздел и кой  - не.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #100 -: Април 24, 2012, 22:18:20 pm »
Само за пример да дам този форум:  http://www.bgaudioclub.org/forum.php В разделаThe High End Club  пишат "избраните".
За писането вътре трудна работа,може би най-старите (не на години) и информирани във форума трябва да решат.


Дано няма проблем, че съм лепнал горния сайт.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #101 -: Април 24, 2012, 23:12:54 pm »
Много интересен форум ... за пример!
Не очаквах, че ще се и посмея и че ще ми е интересно само от бегъл преглед по най-общи мнения.
Съвсем признателно открих, че човек -участник, където не се чувства добре. До степен да осъзнава, че може причината да е просто в него самия, и е по-добре да се откаже от участие. Искам да благодаря за показаната друга алтернатива и възможност за прекарване на времето по-приятно.
:) Поздрави.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #102 -: Април 25, 2012, 01:04:33 am »
Аз съм абсолютно против всякакви ограничания.
Възможните резултати са два.
Или някой изперкал само може да пише ...
Пример: По темата "Плеядинците и техните послания", пише някой техен "жрец" там, на който му говори "радиото".
Или само наистина нормалните пишат ...
С което детската градина и всички бисери си отиват. И няма да е така "фън".  :D

А сега сериозно, неслучайно в тия тематики се вихрят толкова фейкове и измислици.
Именно защото няма твърди доказателства. И това дава поле на шарлатаните да се вирхят.
Съответно има "професионалисти", но по-скоро такива, дето си вадят 'ляба с шарлатания. Което пак си е вид професионализъм. Но не тоя, който на нас ни трябва в случая.
Аз лично си имам мои критерии, и моя ценностна система, но съм убеден, че тя не се нрави на много голяма част от форумните потребители, и ще бъде ... така да се каже ... насилие, да се налага.

Като начало, нека да си помислим следното:
Кои ще са тези раздели, за които ще искаме такава цензура?
Нека да сме скромни! Помислете си само няколко теми. Кои ще са? Медитацията ли, Нибируто ли, кое?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #103 -: Април 25, 2012, 01:17:25 am »
Аз не мога да разбера какъв е проблемът, че пишат знаещи, по-знаещи, много знаещи, не знаещи, никак не знаещи, чули-недочули  и т.н. Че да се слагат ограниченията. Който иска да се показва колко е, да си направи собствен сайт, да си пише сам и да му се радва колко е над небето.
Кой приема инфото, което е чул/прочел за 100% истина?
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #104 -: Април 25, 2012, 02:13:42 am »
Ама Дънов като го четеш го приемаш за 100% истина, нали? Да се чуди човек що.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27