Автор Тема: Мумия на извънземно открита в египетска пирамида  (Прочетена 16206 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
За мен новината е по-скоро истина.Убеден съм, че пирамидите са построени с помоща на извънземни. :yes:

Неактивен Salazzar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Линк към Skynews със същата мумия  ::)
"Дела трябват, а не думи." Васил Левски

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
За мен новината е по-скоро истина.Убеден съм, че пирамидите са построени с помоща на извънземни. :yes:
3ССС, преди около 10 години японски архитекти и инженери, се опитали да построят умалено 25-метрово копие на Голямата пирамида. Не успяли да направят нищо-станала крива. Това е при всичката тази съвременна технология и техника. А какво да кажем за египтяните преди хиляди години? Изводът е ясен-помощ от вън.

Неактивен LorD_oF_JusTiCe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Мумия на извънземно открита в египетска пирамида
« Отговор #18 -: Април 02, 2011, 20:03:31 pm »
Линк към Skynews със същата мумия  ::)
Предполагам че се шегуваш защото доколкото разбрах става въпрос за мумифицирани зародиши свързани със Тутанкамон и семейството му...Не мисля че учените биха разкрили толкова лесно тайните на Египет
"Няма попътен вятър за моряка който не знае накъде да върви"-Сенека

Неактивен Nairumel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Това трябва да е първото нещо, което намират в пирамидите. Дори да са построени от хора пирамидите, било е с чужда помощ, това е ясно!

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Въглеродният анализ е показал, че  е на около 4000 г. Не са определени нито пола, нито възрастта, а ръста й е 160 см и друг аналог за сега не е открит. Мумията се намира в научно-изследователския център във Флорида. Инфо
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27