Автор Тема: P2 - Пропаганда Дуо  (Прочетена 3542 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
P2 - Пропаганда Дуо
« -: Юни 19, 2006, 13:29:04 pm »
Направи ми впечатление, че арестувания италиански принц Виктор Емануил е бил член на забранена нацистка масонска ложа Пропаганда Дуо. Проверявайки някои от новините се натъкнах на факти които говорят за връзките на Р2 със английските банкери и Opus Dei.

Съществува и връзката Сакс-Кобург-Гота...както и връзката на сина му с Лондонското банкерско сити.

 ??? ??? ???

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: P2 - Пропаганда Дуо
« Отговор #1 -: Юни 19, 2006, 23:54:13 pm »
Ами то точно едно от обвиненията е че са използвани тези масонски връзки в  корупционните практики. Сега ако разследват цялата схема трябва да излязат напрактика всички участници в правителството от това време щото очевидно е ставало стяхно знание и подкрепа и най вече с взимане на комисионни от тортата.

fisk

  • Гост
Отг: P2 - Пропаганда Дуо
« Отговор #2 -: Юни 20, 2006, 00:31:14 am »
Нашият ЦАР има кръв с кралска фамилия!  Ложата Пи 2 определено не е нацистка, съществува от 500 години, води своята дипломация чрез „Римския Клуб”. 1978г. премиерът на Италия Алдо Моро беше убит от нея, защото той искаше да води правителството по друг път, а не социалинтернационалната посока водена от „елита”. Моро беше отвлечен и застрелян в главата. 1982г в един ден цялата информация изтече в италианската преса незнайно как, както и в ам., Жената на Моро свидетелства пред съда, как лично Х. Кисинджер е заплашвал Моро с убийство ако не се подчини.. Интерпол чиито ресурси са предоставени без проблем на Римския Клуб (все пак е собственост на Д. Рокафелер) лично покри всичко!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: P2 - Пропаганда Дуо
« Отговор #3 -: Юни 20, 2006, 00:53:10 am »
Сигурно пак съм се изразила неправилно - аз цитирах пресата, а дали са били нацисти е отделен въпрос.

Забелязвате ли едно малко изместване на фокуса или ПАРАЛАКС както му се вика - едните масони обвиняват другите в нациство или расизъм когато искат да се отърват от тях?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27