Автор Тема: Как да се събудя  (Прочетена 28370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Георги Ангелов

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Как да се събудя
« Отговор #60 -: Март 29, 2011, 22:32:16 pm »


Лесно е да се каже, човек може да каже ,че не се съмнява в нищо а просто знае, но дали в подсъзнанието е така ?
Според мен събуждане за което кибер говори е далече, първо трябва да задалбаем яко , в този сън,че да се подготвим за събуждането .
Защо го мислиш подсъзнанието, то така или иначе ти поднася всекидневни задачки . Кой мислиш че управлява тея мръвки?

Подсъзнание -не пълно осъзнати мисли,чуства,ПРЕДСТАВИ. Когато си кажа 10000 пъти ,че немога да летя,после съзнателно и 9999 пъти да си го кажа няма да полетя. Подсъзнанието е част от мен,то е дадена основа на моято личност и моято реалност . Как да правя чудеса ,без да се опитам да програмирам подсъзнанието си ? Именно затова някой ,автори издават книги с заглавие Подсъзнанието може висчко :P Кибер ,за да прави това което иска трябва да разбера как функционира подсъзнанието . За да правиш нещо,трябва да знаеш процеса . Когато някой ученик прави тест и знае отговорите ,но неможе да реши задачите, му пишат 4(добър) а не 6(отличен) .

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Как да се събудя
« Отговор #61 -: Март 29, 2011, 23:19:39 pm »
:) Методите на Зеланд са лесни само трябва малко практика.Аз експериментирах известно време и се убедих.Но искам да ви предупредя,внимавайте.
Бях на квартира преди време на едно място.Този който ме подслони също беше практикувал методите на Зеланд.Разказа ми интересни истории за това което му се е случило.За малко е щял да влезе в лудница :)Така че имайте едно на ум, когато правите "чудеса".
Това,че искаш не значи че си готов.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Как да се събудя
« Отговор #62 -: Март 30, 2011, 10:50:58 am »
Виждам ,че отново търсиш готов отговор.Веднъж вече казах и пак ще повторя потруди се малко.В тази реалност всичко е свързано и енергията прелива от един съд в друг ,не можеш да искаш да я имаш просто така .Поне сега въпросът  ти е друг а не как да спечеля от тототототототототототтототототототототототототототототототототототототототооооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооооооооооооооооо 8) а за момата ти трябва друг въпрос и той не е във форумът,свободна воля,свобода на изборът .Всеки сам решава а в твоя случай май ще има сделка с дяволъ и се надявам да не си толкова глупав ,че да я сключиш .Стискаме ти палци и успех.
  П.п. Стига си мислил какво искаш,това беше първа фаза.Сега е моментът да започнеш да откриваш какво можеш и пътят сам ще се отвори пред теб ,от там нататък всичко е въпрос на избор.Ще разбереш че си на пътя се когато всичко се нарежда от самосебе си,това значи че имаш правилните мисли и вземаш правилните решения ,ако нещата не вървят на следващият кръстопът просто смени посоката ???
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Как да се събудя
« Отговор #63 -: Март 30, 2011, 16:07:20 pm »
Обръщение към Създателя
Веднъж в далечното минало - а може би в бъдещето... трудно е да се каже точно - Вселената забрави себе си. Никой не знае защо стана така. Просто такава е същността на вселените - от време на време забравят себе си.
Твърде вероятно е да е заспала, а като се е събудила, е забравила съня си. Но какво е било преди този сън - предишен сън ли? А дали пък Вселената не е била самият сън? Така или иначе, забравилият за себе си сън се превърнал в Нищо.
И нима може да бъде другояче?
-   Кой съм аз? - попитало себе си Нищото.
-   Ти си Огледало... Огледало... Огледало... - отвърнало с милиарди светлинни отблясъци Отражението.
-   А ти кой си? - попитало Огледалото.
-   Аз съм Отражение в теб.
-   Откъде се взе?
-   Роди ме твоят въпрос.
-   Но аз не виждам нищо наоколо. И себе си не виждам. Как мога да бъда Огледало? Та аз съм Нищо!
-   Правилно - отвърнало Отражението. - Всъщност пустотата е най-първото, начално, безкрайно огледало, защото в нея нищото се отразява от нищо.
-   А аз какво съм?
-   Ти не изглеждаш никак.
-   Голямо ли съм или малко?
-Да.
-   Какво да, нищо не разбирам?
-   И едното, и другото. Ти си такова, каквото си се представяш. Едновременно безкрайно голямо и безкрайно малко, защото безкрайността и точката са едно и също.
-   Странно. А къде се намирам?
-   Сега - в пространството на варианти - отговорило Отражението.
-   Варианти на какво?
-   На каквото си поискаш. Пространството също е възникнало като следствие на твоя въпрос. Изобщо ще се появи всичко, за което си помислиш. Защото ти си безкрайно Огледало. На всеки твой въпрос ще се появят безкрайно множество отговори.
-   А аз защо съществувам?
-   За да бъдеш.
-   Какво мога?
-   Всичко.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Как да се събудя
« Отговор #64 -: Март 30, 2011, 16:16:44 pm »
не пействай, cyber, практикувай...опознавай себе си...другото е загуба на време.  :(
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Как да се събудя
« Отговор #65 -: Март 30, 2011, 16:47:43 pm »
То се казва 1-2 пъти,после...
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Как да се събудя
« Отговор #66 -: Март 30, 2011, 17:52:36 pm »
Коя книга препоръчвате на Зеланд? Че той много е писал и се чудя откъде да почна.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Как да се събудя
« Отговор #67 -: Март 30, 2011, 20:07:27 pm »
Коя книга препоръчвате на Зеланд? Че той много е писал и се чудя откъде да почна.

http://www.books.bg/books/18/155528.html

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Как да се събудя
« Отговор #68 -: Март 30, 2011, 23:09:07 pm »
ойй Кибер,имам въпросче.
Защо продължаваш с празните си приказки?Погледни си постовете в темите които си създал, например в "Високо равнище на осъзнатост"(ептември 28, 2010, 11:05:14).
За толкова време не мислиш ли, че би трябвало да имаш някакъв напредък в практика и разсъждения относно ученията на Зеланд.
Ако продължаваш да копираш и пействаш от книгите нищо няма да постигнеш.Разбира се, ако имаш желание да промениш каквото и да било.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Как да се събудя
« Отговор #69 -: Март 31, 2011, 19:10:43 pm »
Абе айде събуди се бе човек,докога така ще караме,само по чужди сънища да щъкаме.Ако пък,недай си боже ,не се събудиш ,то поне засънувай нещо хубаво.Никой незнам да се е събудил в тоя живот,само сънуващи има и ако не си разбрал за какво говори твоят любимец не ще го разбереш и от тук.Ако не си задаваш правилните въпроси,никога няма да получиш правилните отговори и дори това да стане ,няма как да разбереш след като не си питал за това.Колкото и да не ми се иска ще ти помогна защото успяваш да ме правокираш,кокто и други съфорУмници,което не ти прави чест и не дава отговор на въпроса ти а само доказва на самият теб ,че е възможно.Та на въпросъ ,който явно не те интересуува отговор няма,внимание полуучаваш и ако не внимаваш с него ще дойде и още нещо,надявам се не си посегнал към спринцовката ,защото подобни симтоми описваш в словата си,ико не си недей ,ако си вече е касно.Това трябва да е лично съобщение но не е ,защото молиш за помощ а отхвърляш помоща,никой не иска да се занимава с твоята личност особенно в този раздел,което аз така настоятелно правя.Та ако искаш да се събудиш,събуди се.А ако мислиш че това е сън,готви се за най големият ти кошмар ,защото ,да не се впускам сега и в обяснения за движението на енергията, още от време оно са го казали ората,,,КАКВОТО ПОВИКАЛО ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re:Как да се събудя
« Отговор #70 -: Април 02, 2011, 21:35:51 pm »
За да се събудиш, може би първо трябва да заспиш. Заспивайки, да практикуваш контролирано сънуване. С практиката , да добиеш енергия достатъчна, за да задържаш образа на все по-голяма част от себе  по-дълго време. Първо ръцете, после постепенно цялото тяло, до момента в който се видиш целия отстрани спейки. След това плавните приплъзващи движения и местене в пространството. Докато накрая успееш да полетиш и да изминаваш изумителни разстояния за миг. За целта според мен е нужен цял един живот на практикуване, достатъчно себеподобни практикуващи, за подкрепа. Ако си сам може и да не успееш да се върнеш и да останеш в други светове. Дори може да умреш, зависи къде си, ако няма кой да ти помогне. Много внимавай със сънуването приятелю!
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Как да се събудя
« Отговор #71 -: Април 02, 2011, 22:40:00 pm »
Човек се събужда тогава ,когато е готов за това.А не когато иска. ;)
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Как да се събудя
« Отговор #72 -: Април 03, 2011, 12:33:46 pm »
Тук всеки си говори ,квото му скимне.

Неактивен Djijko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re:Как да се събудя
« Отговор #73 -: Април 03, 2011, 13:45:44 pm »
Да,не само ,че всеки пише каквото си иска,но и както си иска!
Моля ви,подобни правописни грешки би следвало да ви обиждат!
Към КИКО1313:Колко точно пъти си правил астрални пътешествия,за да твърдиш,че може да умреш и т.н.
Запомнете:СТРАХЪТ няма място в живота ви!И не ставайте проводник на страх и към другите!
Бъдете БЕЗСТАШНИ!

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re:Как да се събудя
« Отговор #74 -: Април 03, 2011, 15:18:02 pm »
Моля ви,подобни правописни грешки би следвало да ви обиждат!
Към КИКО1313:Колко точно пъти си правил астрални пътешествия,за да твърдиш,че може да умреш и т.н.
Бъдете БЕЗСТАШНИ!
За краткия период от около 14 години на опити, успях веднъж и за много кратко. Не притежавам достатъчно енергия, за да се задържа там повече от 20 секунди. Също ми липсва подкрепа от други практикуващи сънуване. А че може да умреш или да останеш в други светове ... ами образовай се преди да питаш ... и внимавай с правописните грешки!
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27