Автор Тема: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!  (Прочетена 37781 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #45 -: Март 03, 2007, 00:27:44 am »
БТВ като пуснаха 25 кадър в Боби Турбото, в началото нищо не видях, хем няколко пъти ги бях гледал. Докато един ден попаднах на една статия в тангра където видях тези скрити послания. Тогава дръпнах боби на кастинг(нещо такова беше) и започнах да го преглеждам кадър по кадър. Тогава всичко си видях. После си пуснах клипчето, чак тогава видях кадрите, след като съм ги разглеждал като отделни картинки преди.


Ааа не... при боби въобще не бяха скрити кадрите... те си се виждаха и с просто око. И нямаха никакво въздействие. Просто някакви готини картиники и това е. Доста време съм отделил върху тях.

Същата работа с Fight Club. Гледах си филма, изведнъж някаде попаднах на пост в един форум, че има скрит кадър в края на филма. Аз съответно почнах да го търся, и кво? Най - накрая на филма, като един отделен фрайм гледам един мъжки член! Тогава пуснах филма в нормален режим и успях да го видя. После пуснах Fight Club на познати, те не го виждат, пак пускам нея част от филма, пак не виждат. А след това им показах самия 25 кадър, тогава взеха, че го възприеха като нещо нормално, абсолютно никаква реакция. Помислиха ме, че съм едва ли не луд, какво им става на всички, чак толкова ли са зомбирани. Но това си е друга тема?!


Ми всъщност в самия филм си го казват това за голия член... така че не се брои. И освен това си го показват... хъ-хъ-хъ
« Последна редакция: Март 03, 2007, 10:47:43 am от Horus »
[/U

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #46 -: Март 03, 2007, 10:48:21 am »
Мда, в "Боен клуб", онова си беше част от замисъла във филма и изобщо не беше 25-ти кадър ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #47 -: Март 03, 2007, 12:58:01 pm »
Даам...Боен клуб...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #48 -: Март 03, 2007, 16:47:44 pm »
Ако 30 човека си изхвърлят телевизорите на някое централно място в София (пред свинегогата или парламента), други 30 000 ще последват примера им. Войната се води в умовете на хората, основното оръжие всеки доброволно си го вкарва в къщата... та дори и слугува за да го получи.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #49 -: Март 03, 2007, 17:22:19 pm »
Ако 30 човека си изхвърлят телевизорите на някое централно място в София (пред свинегогата или парламента), други 30 000 ще последват примера им. Войната се води в умовете на хората, основното оръжие всеки доброволно си го вкарва в къщата... та дори и слугува за да го получи.


 ;D Не мога да се сдържа ;) >>> 300 000 ще се съберат за  да се бият за тях :D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #50 -: Март 03, 2007, 20:49:14 pm »
Ако 30 човека си изхвърлят телевизорите на някое централно място в София (пред свинегогата или парламента), други 30 000 ще последват примера им. Войната се води в умовете на хората, основното оръжие всеки доброволно си го вкарва в къщата... та дори и слугува за да го получи.


 ;D Не мога да се сдържа ;) >>> 300 000 ще се съберат за  да се бият за тях :D

Дам ако не за друго поне яки пари ще напраят от продажбата им  :P ;)

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
За това, както се казва често тук, основното ни оръжие е самото знание. Просто приеми, че каквото и да гледаш най-вероятно скрито съобщение има. Така има голяма вероятност да ги засечеш, не само в кадрите. Дори да не го видиш физически, подсънанието ти няма да го приеме поради факта, че вече си се настроил за такава опасност. А пък за приятелите ти, какво да се прави, някои хора просто не искат да им се изяснят нещата.


Единственото оръжие е Волята :P останалото са екстри по пушката - оптика,заглушител,удобен приклад и тн.Но пушката е Волята.
Всеки окултист,специализиран повече в контрола над съзнанието и управлението на другите ще ви каже,че работата е да се научиш да проектираш Волята си навън от себе си.
Тоест,че ти винаги си господар на собственото си положение и единственото,което се иска от теб,за да го промениш,е да упражниш естествената си пълна власт.

Кукловодите работят в посока да забравиш,да се отучиш как се прави това.Иначе ако можеш да го правиш,на него няма как да се противодейства :) Въпросът е просто да отречеш.Нищо не може да пробие този щит.

Ще дам пример със себе си на концерта на Айрън Мейдън в София:
Бях се докарал доста сносно до състоянието на животно,както и цялото стадо,безсмислено опитващо се да събори оградата на кошарата.Само че тогава си бях(и още съм) доста ревностен патриот :P и съвсем случайно и без да искам забелязах,че навсякъде по сцената ми се натрапва британския флаг.

Тогава беше моментът,в който започнах да си задавам въпроси и това беше като онези ситуации,в които се спираш някъде из кварталната улица и си казваш "аз накъде отивах?"
Тогава съвсем логично просо се обгърнах с една категорична атмосфера на отрицание на всичко и всички.Сякаш всички предмети и хора придобиха цвят и разграничаващи се граници.Имах чувството,че допреди малко всичко се сливаше в безвкусна шарения от петна.
Всичко стана видимо:
- наглите неприкрити унижения във визуалните послания,които групата от сцената изпращаше към публиката;
- всички абсурдни картинки навсякъде,на някакъв изрод,който изискваше отношение като към цар на прототипа;
- безумието на всички хора около мен.Колкото повече засилвах чувството на отрицание и хладнина в пространството около себе си,толкова повече агресията към мен растеше - феновете започваха да ме дращят с нокти,да се опитват да ми се покатерят на гърба,да ме душат с огромни ръце в гръб...напълно целенасочено.Имах чувството,че сякаш огромната кукла на сцената се вселяваше в тези животни и крещеше псувни в съзнанието ми.

Но нищо не можа да отмени отрицанието ми и се чувствах някак "напук" жизнен и концентриран.

Нито скрити кадри,нито обърната реч,нито звук от различни честоти може да разбие съзнанието,щом като веднъж човек осъзнае(защото всеки го прави инстинктивно) как да проектира Волята си около себе си(и върху другите),за да си създаде щит или меч(или и двете).
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 13:38:56 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Имам един въпрос: Защо държите телевизори в къщите си? Още...?

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Защо мислиш,че имаме телевизори в къщите си? :)

Аз не живея сам,и имам телевизор в къщата си,но в моята стая не е имало телевизор близо 3,3.5 години,откакто го пратих в стаята на човека,с който живея.Оттогава не съм гледал нищо по телевизията,освен,когато съм на гости и домакина като всеки конвенционален човек рутинно си осветява помещението с него.
Тези са моментите,в които имам възможността да хвърля поглед и да видя докъде са стигнали нещата.Признавам,че мюзик-идол е най-тежката вълна досега,надмина биг-брадър с много път по скалата.Ефектът беше толкова поразителен и масов,че започнаха да се появяват имитации и аналогични предавания,сама за да се изцеди до последно възможността...

Страшно е да гледаш любимите си хора,приятелите си,когато гледат телевизия.Чувство на скръб? Чувство на гняв? В крайна сметка всичко ще свърши в чувството на безсилие,когато видиш притворената им уста,забавеното дишане и изсъхващите очи,които допреди малко са гледали към теб...
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен vikeca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Относно: Re: ВНИМАНИЕ - Диема + излъчва филми с 25 кадър!!!
« Отговор #54 -: Януари 03, 2009, 16:41:26 pm »
wow :o Това проверено ли е БГ ( ще отскоча до Пикадилито с учебна цел,това в Мола ли )? 

Или като CCS, където са сложили отдушника на вентилацията на McDonalds до входа на комплекса, за да те грабва миризмата още от влизането.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27