Автор Тема: Извънземни Споразумения  (Прочетена 32401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #30 -: Юни 20, 2006, 14:59:54 pm »
Една от причините поради които в момента някои се чудят как е възможно да сме в контакт с извънземни цивилизации а те да не го знаят и да са го гледали като възможност само във филмите или пък да са го чели в някоя фантастична книга е че за определен период от време тази планета е била поставена под карантина и всички контакти са били или строга тайна или представяни чрез религията като свръхестесвени събития. За периода когато цивилизацията на Атлантида а и предшествениците и са управлявали тази планета тези контакти са били нещо съвсем нормално.
Сложността на нещата идват от самата сложност на междугалактическата дипломация където има много и различни интереси поради огромното многообразие от интелигентен живот. Ние сме просто част от голямата игра. Какво и да е решение свързано със Земята не се взима лесно. Като прибавим и относителността на времето дългия период  в който от наша гледна точка  не сме в официални контакти с останалата вселена  от космическа гледна точка изобщо не е голям. А от около век и особено през последните 50-години контактите са многобройни и освен това има и конкретни споразумения на тяхната база. Това че никой официялно не го е казал не означава че го няма. Да не говорим че дори на по-голямата част от вас ако ви се предостави възможност да се докоснете до тази различна от представяната в медиите реалност едва ли ще бързате да я огласите публично. Дори и сега въпреки всички промивки с филми и всякакви други медейни трикове шока от подобна новина ще  е огромен. Дори 5 милиона души да не го понесат ( а това е много малък % от населението на Земята)  си е сериозна загуба. Разбира се причините да не се огласи са много по-сложни. Все пак  трябва да дойде време  когато ще престанем да живеем в тази измислена медйна илюзия. Вижте само как зависим от медиите . Ние изграждаме представата за света в който живеем на това което те казват. А те се ръководят от едни и същи хора! Там случайни няма!
« Последна редакция: Юни 20, 2006, 15:02:33 pm от Alien »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #31 -: Юни 20, 2006, 15:05:23 pm »
И в 21-ви век, и във всичките други векове избор има само този, който притежава знания и осъзнава благодарение на тях алтернативите на избора и възможностите, които могат да бъдат избирани. От тази гледна точка, Life, се оказва, че днес много малко хора имат избор, не мислиш ли?
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #32 -: Юни 20, 2006, 15:16:16 pm »
Alien:наистина може би те си имат някаква форма на ООН,относно другото мисля че вече съм казал мнението си

flyDragon,да,някой хора нямат избор,но повечето имат,поне в БГ
Ако на някой не у изнася начина му на живот,го променя,лично за себе си мога да спомена че съм го променял точно 3 пъти за 10 години дорде намеря оптималния вариант сега за сега
Най лесното е да обвиняваш другиго за твоя си собствен живот:аз на тва му викам бягане от отоворност,или поне локално...другото Божа работа!
Но последните течения в темата я превят безинтересна за мен поне :-[...злободневие....по беше готино като говореше за кармите,чакри и там ДНК промените 8)
Сподели обе нещо ПЛС от репертоара по темата!10х

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #33 -: Юни 20, 2006, 15:25:41 pm »
Ами ако ще говорим по темата аз имам част от договора с конкретни клаузи подписан през 1964г обаче е на английски а в момента съм зает за да го преведа но когато стане ще пусна тема  :P

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #34 -: Юни 20, 2006, 15:41:07 pm »
Чакаме, Alien! ;)
А на Life му се каза на друго място кога може да очаква каквото и да било от flyDragon...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #35 -: Юни 20, 2006, 17:54:38 pm »
Опитай се да обясниш на къртицата, колко е прятно лятос на морето. Да те стопли Слънцето, разхлади водата и  да те лъхне бриз.
Гарантирано ще те намрази.
Нищо лично. Просто не намерих подходящо сравнение.
...
 Life,
искаш да видиш апарат?
И като видя, какво?
"Неси, хаванало един от търсещите го учени:
 - Сега видя ли, че ме има?
 - Да,да видях те. Ама пусни ме да си ходя.
 - А ще кажеш ли на хората че не съм мит?
 - Да, ще кажа. Само ме пусни.
Пуска го Неси. И като хукнал, онзи ми ти мъдрец, далече от брега и вика:
 - Няма те. няма те, няма те......"

Първия път като видях и аз бях като гръмнат.
Но с времето се свиква. От опит го знам.
И като видиш първия жив индивид от неземните... историята почва с начале... Пак от опит. :)
Приятел видя сивак. Помогна му при операция с местна упойка. В пълно съзнание си говори с него...т.е. му говори а оня немее и му коригира енергетиката. Лекарите го взеха на подбив.
Има и други които са виждали.
Но толкова стига.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #36 -: Юни 20, 2006, 19:07:34 pm »
Между другото в една книжка се казва че сиваците се явяват нещо като "скин" за извънземните.Т.е. те приемат тази форма за по-лесно общуване с хората,не знам защо. Освен това е известно преживяване на "отвличане" когато човек е под въздействието на психоактивни вещества като ДМТ.ТОва,което описват преживелите го е обичайното-лежат на маса а над тях групичка сиви си вършат работата.Интересна форма на ИТП общо взето.

-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #37 -: Юни 20, 2006, 20:57:24 pm »
Като изключа сивака от предния ми пост, мнозинството за които споменах си приемат човешки образ без проблем.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #38 -: Юни 20, 2006, 22:49:48 pm »
Joro Velev ,ти май четеш и не виждаш,та къде съм трърдял това в което ти ме упрекваш?
Едно е видял,тяло...дори както твой познат разговарял..МОЖЕ,напълно вероятно е!Дори е много интересно,плс сподели!

Обаче......влечугоподобни ТЕХНО същества!!!!!И такива душевнозивисени във някаква конфедерация едва ли не...и това постнато по начин все едно човека е бил там!
И наркая се говори да си коригираме видите ли ДНКто,и там чакрите,и какво ли още не ,на всичко отгоре "факта" ЗЛОВРЕДЕН Интернет,вместо да използваме телепатичното пространство
Сори,това звучи ...глупаво е меко казано
Това за сивите шейпшифтъри е доста спекулативна тема,много моля,дори има няколко филма по нея 8)

Eon

  • Гост
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #39 -: Юни 21, 2006, 08:59:46 am »
дори има няколко филма по нея 8)

То и за земетресенията и за ураганите има филми. Да не говорим за филмите за слънчевата система, луната, космическите совалки и лавините...

Не мога да разбера Life, какво като има филми :--- :--- :---

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #40 -: Юни 21, 2006, 16:52:20 pm »
"И в 21-ви век, и във всичките други векове избор има само този, който притежава знания и осъзнава благодарение на тях алтернативите на избора и възможностите"
flyDragon ,освен знания за да направи човек избор е необходима и смелост.Смелост да разчупиш оковите на системата .Защото тя не се страхува от знаещите,а от решителните."Удобствата" на които робуваме/кабелна,телефони,интернет,медицина и т.н./ ни прави лесно управляеми."Какво от туй,че са знаещи!Важното е ,че ги е страх.Докато ни гледат раболепно в очите и повтарят"Yes..Yes..",са в наши ръце."-така разсъждават управляващите.То това си е политика от най високо ниво.Манипулирани,забързани все нанякъде,изпълнени със страх хора-това е тяхната цел.Всъщност из целия сайт може да се прочете как то правят.Това болно,изпаднало в дълбок латергичен сън общество има нужда от яко,ама много яко разтърсване.
    Знаещите обикновено са самотни.Те бятат сами към финалната лента и не се обръщат назад.Поне при мен отмина времето когато поглеждах назад и чаках другите да ме стигнат.А в повечето случаи трябваше да се връщам за да им помогна.Взех решение-бягай напред сама и хич  да не ти пука!Чуствам ,с цялото си същество чуствам ,че няма  време.Сигурно ще ме нарекат егоистка. :) :) :)Ама хич,хич вече не ми пука ! :) :) :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #41 -: Юни 23, 2006, 23:12:44 pm »
Мисля, че спасението няма да е поединично, защото за всеки един от нас има закачени 1000 човека(образно казано). Прекаленото откъсване ще предизвика излишно пилеене на енергия.
Самотата е само привидна, защото не виждаме онези нишки от Светлина, които ни свързват, а усещането за нея е гаранция, че си на правилния път.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #42 -: Юни 24, 2006, 01:18:47 am »
Life,
пожелавам ти - да видиш, да пипнеш, всичко в което се съмняваш.
И ако пък се срещнем после - аз няма да ти повярвам.  ;)

Искаш да споделя?
Има един принцип. "Никога не показвай всичко което знаеш и можеш."

За ДНК и чакрите, вземи се образовай от малотиражни и крити или конфискувани книги. И особено от такива, които излезли на бял свят, са избягвани и дори не са споменавани от колегите на самите автори.
За някои от съфорумците е ясен метода.
Идя си нямаш май колко невероятни неща стават....
Та ние осъзнаване едва 5х10-5% от постъпващата в мозъка ни информация, т.е. това е една двумилионна част.
А се съмняваме в тези които осъзнават малко повече.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Eon

  • Гост
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #43 -: Юни 24, 2006, 07:47:12 am »
Както си каза и Бате Айк (което си е научно доказано м/у другото) ние виждаме със сетивата си по-малко от 1% от съществуващата Вселена.

И тука искам да поясня, че не става дума за разстояния и отдалеченост на обекти. А неща, които са тук около нас.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Извънземни Споразумения
« Отговор #44 -: Юни 24, 2006, 11:21:42 am »
Quote: Дори 5 милиона души да не го понесат ( а това е много малък % от населението на Земята)  си е сериозна загуба.
Дори и 5 млрд да не го понесат, пак не е сериозна загуба. Човечеството трябва да си спомни своето минало, и това ще стане - с цената на всичко... ;)
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27