Автор Тема: Всичко за МАРС - снимки, мисии, хипотези, конспирации!  (Прочетена 398464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aismak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Снимката е доказателство че Хитлер е разполагал с летящи чинии и е пътувал до там.

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
"Каската" от снимката с какви размери е? Така като гледам май е с миниатюрни - 1-2 см. Ако греша моля да ме поправите.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Първо, ако въпросната "каска" е наистина такава и както чета малко по-нагоре е от Първата световна война, няма основание да се замесва Хитлер или въобще неговите проекти за летящи чинии и други подобни. През Първата световна война Хитлер не е бил нищо повече от редови войник. Но аз лично смятам, че има объркване, каската е от времето на Втората световна война, та тук вече би имало смисъл да замесвате личността на стария Адолф. :D
А що се отнася до "каската" като цяло, аз съм доста скептичен. Както се отбеляза, дори размерите й са съмнителни, та предпочитам засега да не гадая как, защо и кога военните са навестили Червената планета.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Хм, какво би правила такава каска на Марс, но самото образувание е странно само по себе си.
Снимката е доказателство че Хитлер е разполагал с летящи чинии и е пътувал до там.
Снимката е доказателство, че определено количество упойващи течности, комбинирани с неограничено количество свободно време, използвано за взиране в нещо, води до 'открития' нямаши нищо общо с действителността.
Напоследък не съм подканял да използвате главите си за мислене, но все ми се струваше, че точно хората в този форум нямат нужда от подканяне, за да отделят от времето си и да потърсят ПЪРВОИЗТОЧНИКА на новината а от там да им стане ясно и цялата несериозност.
Отделен  е въпроса, че отдавна е коментиран факта, че сякаш на някому се плаща, за да публикува дезинформиции в Интернет.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен aismak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Според мен снимката не е пипана.Има я на сайта на НАСА http://mars.jpl.nasa.gov/msl/multimedia/raw/test/?rawid=0003ML0000090000E1_DXXX&s=3

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Снимката е доказателство, че определено количество упойващи течности, комбинирани с неограничено количество свободно време, използвано за взиране в нещо, води до 'открития' нямаши нищо общо с действителността.
Напоследък не съм подканял да използвате главите си за мислене, но все ми се струваше, че точно хората в този форум нямат нужда от подканяне, за да отделят от времето си и да потърсят ПЪРВОИЗТОЧНИКА на новината а от там да им стане ясно и цялата несериозност.
Отделен  е въпроса, че отдавна е коментиран факта, че сякаш на някому се плаща, за да публикува дезинформиции в Интернет.
Именно отхвърлих тезата, че това е каска, просто ми стана интересно, защото камъкът беше объл, а тругите ръбести.
До коментара на "аисмак", нямам думи.  :D

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Според мен снимката не е пипана.Има я на сайта на НАСА http://mars.jpl.nasa.gov/msl/multimedia/raw/test/?rawid=0003ML0000090000E1_DXXX&s=3
На 2 кила ракия в тая снимка мога да видя и дипломата на прачичоти от художествената гимназия.
Говорим за ФАКТИ, не за дезинформация от агенция ЕЖК /Една Жена Каза/
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен DaGa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно този пост:

.....
http://newearthcommunity.wordpress.com/2010/07/31/last-image-taken-by-soviet-mars-spaceprobe-showing-phobos-14mile-diameter-and-aprox-15-5mile-long-ufo-seconds-before-craft-disapeared/

Тук въпросната снимка е на първо място.....

Само на мен ли ми направи впечатление,какво пише горе в дясно на снимката - СССР, ГДР ииииии НРБ  :o
Значи и ние сме участвали там... някой да знае нещо по въпроса ?!




Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Снимката е правена с българска апаратура, която за времето си е била доста по-напред от американската и руската. Говоря за телеметричните камери по това време.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен aismak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
интересна снимка от марсохода на която се вижда статуята от рио дежанейро на исус

това е видео

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
На 2 кила ракия в тая снимка мога да видя и дипломата на прачичоти от художествената гимназия.
Говорим за ФАКТИ, не за дезинформация от агенция ЕЖК /Една Жена Каза/
Много ясно личи че е каска , даже и на 100 кила ракия  пак си прилича на каска от втората световна война . Само дето размерът и не може да се установи .   Ето  тук  още  информация.
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Исус, статуя, Рио, хайде да не прекаляваме, на снимката има просто камъни.
До любознателния, как разбра, че е каска, а не нещо друго, още повече от ВСВ.
Нека бъдем реалисти, ако има нещо на Марс, то едва ли ще е статуя на Исус или пък каска която има абсолютно същият цвят като останалите камъни.  :( И ако е заснето нещо, едва ли от НАСА ще ни го покажат.  ;)

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
На снимката личи съвсем ясно че е каска , пък ако е видеомонтаж, това вече е друга работа . За статуята на исус , се вижда че това не е никаква статуя а просто объл и продълговат камък .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Вижда се нещо с форма на каска, но ако се загледаш в увеличен план ще видиш колко е неравно. Заблежи в долната част колко е вдлъбнато, а пък в горната се вижда, че е на леки бабунки. Както казах в мой по-ранен коментар, това не е каска, но формата му ме заинтригува.

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Аз не казвам че е каска , а че е , или художественна  творба  на каска , изработена от природата, на принципа случайна форма при ерозия на скала ,   или  имитация на каска сътворена от някакъв интелект .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27