Автор Тема: Не ви ли дразнят...?  (Прочетена 33667 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2011, 17:53:12 pm »
Аз не се дразня. Ако взема да се дразня от всичката простотия  навън, по улиците, в Интернет и на всякъде къде ще му излезе края.  Нали ще навредя на себе си. Колкото повече човек се дразни и ядосва, толкова по-бързо се разболява. И най-накрая да не забравяме, нали Илюминати са виновни за всичко и за затъпяването на хората ;D
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 18:50:17 pm от Black Adder »

Неактивен Славейко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2011, 20:11:43 pm »
Искам да направя едно предложение по случая.Ако се направи отделно форум ,копие на този или сходен,но членството да става след одобряване, след препоръки и специална защитена кандидатура,какво ще кажете?Например човека Н,недоволен от шумата стелеща се тук,реши да кандидаствува в новия форум,да го наречем  форума "Х".Минава специален тест,които да показва ниво на интелект,култура и етика на държане сред себеподобните.Оценката няма да се дава от един човек,а от борд на админите на форума"Х".Ако целия борд е съгласен на свое виртуално заседание, човека става член.Така ще има поне малко гаранция ,че човека е свестен.Ако прави номера,няма на кой да се сърдят в новия форум,разкарват го,макар и със закъснение.Става малко като масонските номера или ако искате и като комунистическите мурафети от едно време.Ама не ми иде нищо друго на акъла сега.Като гледам ,ще излезе верна поговорката-"на зла круша -зъл прът".Съжалявам, ако съм обидил някой.Самия аз не се дразня от спаменето по темите или от липсата на аргументация.Защо да се дразня,прескачам го...Нали някой със същия успех може да каже и за мен-тоя пък е оспамил темата с простотии...така че на мене не ми пречи.Подхвърлих таз идея за хората, дето се дразнят,доста са като гледам.Ми защо не вземат да сторят нещо?Нали само приказки от пусто в празно са пак един вид спам и разводняване...Да не стане така ,че и таз тема сега тука  дали сме доволни да се осере и тя, и да стане на чорба... :hi: :-X :blush: :o ::) :drinks:
Аз съм българче обичам...

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #17 -: Февруари 19, 2011, 21:14:30 pm »
И какво? Поредния начин да се създаде "тайно общество"? И защо трябва да има тайни и 'посветени'?  ДО КОГА?!!??!!!
Мислех, че в личното съобщение си разбрал колко несъстоятелна е тази идея?!!???!!???
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Славейко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2011, 21:50:15 pm »
 В личното съобщение не съм регистрирал негативно отношение от твоя страна в това да не се отсява зърното от плявата.Възможните причини са две-или аз нямам достатъчно развити рецептори за това или ти не си изразил ясно това твое становище.Без значение е това сега ,след като си написал горното мнение,което е пределно ясно.
  В такъв случай имам един въпрос към теб:След като защитаваш тезата всички хора да са на едно място с равен достъп до всичко,защо сам ти изразяваш недоволство от получения от това резултат,а именно-цитирам по памет....тук има много КОНСУМАТОРИ...или в този смисъл беше ,извини ме ако не е съвсем точно?Нима искаш да кажеш ,че е ненормално,когато до форума имат свободен достъп всички,да не попадат такива ,които са само "консуматори "ли?Това е невъзможно.Не е възможно свободния публичен достъп до нещо съществено,каквото е тази сайт,да не провокира навлизането и на не дотам почтени елементи.Няма какво да ги спре,затова.От друга страна те разбирам много добре,а също и акцента на възражението ти.Факт е, че именно тайните общества и извращаването на идеите, които са довели до образуването им ,са причина за сегашното дередже на хората.Аз съм напълно съгласен с теб по този въпрос.Имам една догадка която ще трансформирам отново във въпрос към теб:Да не би да апелираш към хората ,пишещи нелогично,без аргументи и просто спам и глупости във форума,да не би да искаш да се поправят?Да не би да мислиш и се надяваш те да променят съзнанието си и така сайта да се промени откъм фон спам -разводняване?Ако съм допуснал правилно,обясни как ,ако обичаш, това ще се реализира?аз съзнавам, че именно това е правилното,но не знам как може то да бъде реализирано на практика.Поне за сега не знам това.Би ли взел отношение? :hi:
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 22:59:45 pm от Mirotvorec »
Аз съм българче обичам...

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2011, 22:36:25 pm »
Славейко, глупаците, простаците и останалите разни неприятни и дразнещи личности сами ще отпаднат от сайта. Нерваците също. А пък нека има и такива, по-интересно е. Това му е хубавото.

Неактивен Славейко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #20 -: Февруари 19, 2011, 22:53:29 pm »
Мисля ,че си прав абсолютно. :drinks: :drinks: :drinks:
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 22:59:21 pm от Mirotvorec »
Аз съм българче обичам...

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #21 -: Февруари 19, 2011, 23:08:44 pm »
Искам да направя едно предложение по случая.Ако се направи отделно форум ,копие на този или сходен,но членството да става след одобряване, след препоръки и специална защитена кандидатура,какво ще кажете?Например човека Н,недоволен от шумата стелеща се тук,реши да кандидаствува в новия форум,да го наречем  форума "Х".Минава специален тест,които да показва ниво на интелект,култура и етика на държане сред себеподобните.Оценката няма да се дава от един човек,а от борд на админите на форума"Х".Ако целия борд е съгласен на свое виртуално заседание, човека става член.Така ще има поне малко гаранция ,че човека е свестен.Ако прави номера,няма на кой да се сърдят в новия форум,разкарват го,макар и със закъснение.Става малко като масонските номера или ако искате и като комунистическите мурафети от едно време.Ама не ми иде нищо друго на акъла сега.Като гледам ,ще излезе верна поговорката-"на зла круша -зъл прът".Съжалявам, ако съм обидил някой.Самия аз не се дразня от спаменето по темите или от липсата на аргументация.Защо да се дразня,прескачам го...Нали някой със същия успех може да каже и за мен-тоя пък е оспамил темата с простотии...така че на мене не ми пречи.Подхвърлих таз идея за хората, дето се дразнят,доста са като гледам.Ми защо не вземат да сторят нещо?Нали само приказки от пусто в празно са пак един вид спам и разводняване...Да не стане така ,че и таз тема сега тука  дали сме доволни да се осере и тя, и да стане на чорба... :hi: :-X :blush: :o ::) :drinks:
Абе ти да не си новото превъплащение на Розенкройц? М?
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #22 -: Февруари 19, 2011, 23:54:21 pm »
Хах, кой знае може и да си прав Sangre и от този текст взе да ми намирисва на ...  :hi:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2011, 12:44:32 pm »
Да не би да мислиш и се надяваш те да променят съзнанието си и така сайта да се промени откъм фон спам -разводняване?Ако съм допуснал правилно,обясни как ,ако обичаш, това ще се реализира?

НЕма как!Четейки всичките ти 19 поста,за пореден път,се убеждавам,че е това е"мисията невъзможна".
п.с.Моля те,без съобщения на лични!
към админите..Има ли начин потребителя,да блокира други потребители,които не желае да му пълнят пощата?Гледах,гледах..не открих такава опция?  :unknown:
Абе ти да не си новото превъплащение на Розенкройц? М?
 Може и да си прав,а може и не..Във всеки случай обаче,ситуацията е"от трън,та на глог.."
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 12:47:00 pm от konstantin2007 »

Неактивен Славейко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #24 -: Февруари 20, 2011, 13:29:28 pm »
Да не би да мислиш и се надяваш те да променят съзнанието си и така сайта да се промени откъм фон спам -разводняване?Ако съм допуснал правилно,обясни как ,ако обичаш, това ще се реализира?

НЕма как!Четейки всичките ти 19 поста,за пореден път,се убеждавам,че е това е"мисията невъзможна".
п.с.Моля те,без съобщения на лични!
към админите..Има ли начин потребителя,да блокира други потребители,които не желае да му пълнят пощата?Гледах,гледах..не открих такава опция?  :unknown:
Абе ти да не си новото превъплащение на Розенкройц? М?
 Може и да си прав,а може и не..Във всеки случай обаче,ситуацията е"от трън,та на глог.."
Ако имаш пред вид мен,че съм ти пълнил пощата с лични съобщения и не си разбрал,как да ме бликираш там,защо тогава не си уведомил администратор за това,че имаш натрапници в профила си?Има такава опция и ти много добре я знаеш.Също така много добре знаеш че единствено админите могат да блокират даден потребител.Защо задаваш тези въпроси във форума ,които казваш че те засягат лично само теб в профила ти,като е ясно как могат вда се решат.Дали не търсиш друга цел?И още нещо,след като твърдиш ,че съм ти задръствал пощата с съобщения,защо нема смелостта да ги изкараш тука да ги видят всички,какво съм бил писал ,та да ти досаждам?
 Обаче  аз ще ги изкарам сега трези съобщения,за да се види дали има основание да изразяваш подобни недоволства.Ето ги;

     Цитат на: Славейко в февруари 18, 2011, 07:41:05
       @--- :lol: ;D
     

      Ще ти мине...  :empathy:
   изпратил съм ти три гифчета,а долното е твоя отговор към мен обратно.
   И това се е случило,в следствие на коментарите ти към една друга тема тук/за Дънов и белите братя /  искал съм да покажа приятелско отношение към теб,въпреки че сме навлезли в един спор   в темата.Нека като твърдим нещо и се изказваме за или против,да го подкрепим с доказателства и аргументи.Затова вадя да се види всичко кое и как е било наяве.Не само да приказваме ....Ще уведомя и админите ако желаят да направят проверка на личните ми съобщения,съответно и твоите,пък нека те се да  преценят кое какво е ,а не ти или аз...ние сме никакви тука... 
   Жалко за пропиляната възможност да водим смислен диалог.... :morning2:
Аз съм българче обичам...

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #25 -: Февруари 20, 2011, 14:49:09 pm »
Смешко,темата е в раздел мнения,препоръки и ВЪПРОСИ!
За това питам,админите има ли опция да блокираш някой да няма достъп до личната ти поща!Капиш?Ква ми е целта,касае само мен,не теб!

 Ако имаш пред вид мен,че съм ти пълнил пощата с лични съобщения и не си разбрал,как да ме бликираш там,защо тогава не си уведомил администратор за това,че имаш натрапници в профила си?Има такава опция и ти много добре я знаеш.Също така много добре знаеш че единствено админите могат да блокират даден потребител.Защо задаваш тези въпроси във форума ,които казваш че те засягат лично само теб в профила ти,като е ясно как могат вда се решат.Дали не търсиш друга цел?И още нещо,след като твърдиш ,че съм ти задръствал пощата с съобщения,защо нема смелостта да ги изкараш тука да ги видят всички,какво съм бил писал ,та да ти досаждам?
 Обаче  аз ще ги изкарам сега трези съобщения,за да се види дали има основание да изразяваш подобни недоволства.Ето ги;

     Цитат на: Славейко в февруари 18, 2011, 07:41:05
       @--- :lol: ;D
     

      Ще ти мине...  :empathy:
   изпратил съм ти три гифчета,а долното е твоя отговор към мен обратно.
   И това се е случило,в следствие на коментарите ти към една друга тема тук/за Дънов и белите братя /  искал съм да покажа приятелско отношение към теб,въпреки че сме навлезли в един спор   в темата.Нека като твърдим нещо и се изказваме за или против,да го подкрепим с доказателства и аргументи.Затова вадя да се види всичко кое и как е било наяве.Не само да приказваме ....Ще уведомя и админите ако желаят да направят проверка на личните ми съобщения,съответно и твоите,пък нека те се да  преценят кое какво е ,а не ти или аз...ние сме никакви тука... 
   Жалко за пропиляната възможност да водим смислен диалог.... :morning2:

Именно...Досадно е когато някой лицемерно ти желае"доброто"и същевременно ти пълни пощата с иронично хилещи се емотикони!!!Ся ясна ли съм?

п.с.И не се ласкай много..не си единственият досадник,който искам да блокирам.Просто си най-пресният случай.

И о,да..ако искаш можеш да"уведомиш"и папата

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #26 -: Февруари 20, 2011, 15:36:27 pm »
Ще ви замоля, за последен път, да се държите като зрели, големи хора!!!!
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #27 -: Февруари 20, 2011, 16:10:54 pm »
Намерих малко информация за админите, а и за хората които се дразнят.

Според
http://www.bgastronomy.com/index.php?cat=998
вчера
2011-02-18 10:36:00  е било Пълнолуние

Ден преди настъпване на Пълнолуние и ден след това някои хора стават необичайно раздразнителни и напрегнати. Това си има и научно обяснение, нали нашето тяло е 70 % вода.
Пълнолунието – изпитание за нервите

Ако през някои нощи се почувствате като напълно откачили или просто непоносимо, не се плашете. Със сигурност не полудявате - просто Луната царува на небето!
Източник:
http://zdrave.rozali.com/saveti-zdrave/p2960.html
Обяснението е гравитацията. Чрез нея Луната движи водните маси на всички океани и морета (приливите и отливите се сменят в постоянен ритъм два пъти на ден). Тогава какво остава за човешкото тяло, което се състои от 70% вода! Водата в тъканите, лимфната течност и кръвта - цялото „течно домакинство" на организма според много естествоизпитатели е в пряка зависимост от движението на Луната.

Като добавим и другите многобройни изнервящи фактори на  неестественният ни съвременен живот, токсична храна и вода, отровен въздух, телевизия, различни видове микровълни, влияещи върху човешката психика а отггоре на всичко това, ако влкючат и антените на HAARP. Сами можете да видите, защо хората реагират по такъв начин във форумите. Разбираемо и логично. Ние човешките същества сме подложени на голямо психологическо натоварване и стрес. За това тези от нас, които са с по здрава нервна система и по малко податливи, нека се опитваме да проявим разбиране към  действията на останалите, да не ги съдим пребързано.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2011, 10:14:23 am »
Цитат на: konstantin2007
към админите..Има ли начин потребителя,да блокира други потребители,които не желае да му пълнят пощата?Гледах,гледах..не открих такава опция?  

Светнаха ме как става..Наздраве за админа :drinks:
Ако има някой със същият въпрос voila..

Отивате на [Профил] и в дясно има линк:
Настройки Лични Съобщения, щракате на него и в ляво ще видите поле: Списък на Игнориране:
Добавяте името на този, от който не искате да получавате съобщения и готово.
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 11:09:59 am от Black Adder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2011, 08:02:31 am »
Щеше да е още по-яко да могат да се игнорират така избрани потребители, че изобщо да не виждаш мненията им във форума.

Така колко нерви ще се спестят ... не е истина.

Дето ще се обясняваш на някой латернаджия, а той накрая пак свойто ще си знае, му праскаш игнора и изобщо не си играеш да го четеш.
Ако има други да му вярват то това ще си е техен проблем. Не можеш да оправиш целия свят, я?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27