Автор Тема: Не пийте вода "Горна Баня"  (Прочетена 92258 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #135 -: Септември 11, 2011, 00:00:07 am »
Идеята е, че всичко,което правим, трябва да е осъзнато, с отношение.
Всички знаем какво тече от крановете, това не е вода, това е отрова за клетките. Бутилираната вода, пък била тя и минерална или изворна не е по- различна, да не говорим за пластмасовия боклук, в който е налята.
Замервала съм всякакви бутилирани води и всички имат отрицателно въртене.Водата, понеже е течност поема много бързо всякакви негативни, респ. позитивни енергии.
Затова е важно, като се приготвя храната човек да е в добро настроение, с положителна нагласа.Това също съм го проверявала.
Та за водата, няма значение 'Горна баня" или "Долна баня" ;D ще пием. Може да се направи годна за пиене, ако се структурира с мисъл. Дали ще и казвате молитва, мантра, хубави думи или ще и пеете, няма значение. Тя "чува" и поема.
Ивета, 40 е едно от сакралните числа. Прочети в някоя книга за нумерология или в нета. Не знам защо точно 40 са избрали, а не 7 примерно, но така го знам.

Ето например:
40 е числото проекция на четворката в рамките на стотицата и отново се свързва с устойчивата знаковост на Земното, Човешкото. Утвърдена е неговата употреба като символ на отказ от Земното чрез някакъв тип символна смърт на героя в неговата човешка същност и прераждането му в друга: „Мелхиседех прекара 40 дена в Тавор без хляб и вино” („Как Сара учеше своя мъж Аврам”), „40 дни и 40 нощи Йоан прекара в морето. После плава още 40 дни.” („Смъртта на светия апостол и евангелист Йоан Богослов”), „Там (Иоаким – бел.моя – Г.Г.) си направи колиба и пости 40 дена и 40 нощи.” („Повест на архиепископ Яков”). Същият смисъл има и 40-годишното скитане на евреите в пустинята, при Потопа вали 40 дни и 40 нощи, при възкачването на планината Моисей говори с Бога 40 дни и 40 нощи, възнасянето на Иисус е 40 дена след смъртта му. Твърде любопитно е, че докато числото 30 е знак за някакво огромно физическо изпитание, то 40 е знак за духовната сила, с която човек се отрича от Земното. Множеството асоциации с фолклорната култура (главно представи и вярвания при раждане и погребение) подсказват, че привнесената символика на числото 40 се възприема и оставя трайни следи в българската култура.


„Мъртва вода” се пие при възпалителни процеси, разстройство и др.
При такива случаи се изпиват 1-2 чаши „мъртва вода” и след 1 час се изпиват 1-2 чаши „жива вода”.
"Жива вода" помага при запек.

Та в тази връзка, да, практикувам зареждане на вода, пречиствам я с мисъл и кристали.Не мога да кажа нищо, с което да ви "зарибя", защото не съм била болна скоро, та да се излекувам така, но детето го лекувам с лечебна и светена вода, без никакви медикаменти, когато е болно и го вдигам на крака за отрицателно време.Едновременно с това му спирам храната, давам само това. ( Освен ако изрично не поиска нещо определено, което вече не се случва, защото и то знае, че ако не яде, по- бързо ще оздравее. ;))
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Не пийте вода "Горна Баня"
« Отговор #136 -: Септември 11, 2011, 21:19:19 pm »
Магнолия,
благодаря ти за обясненията. Стана ми интересно и задължително ще потърся повече информация.

Иначе водата в нас я пречиствам с кана Брита, използвам слънчева и светена също. А всекидневната ми сутрешна топла вода, задължително си я зареждам с положителни думи.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
18 Отговора
12143 Прегледи
Последна публикация Юни 16, 2010, 21:08:50 pm
от insomnia1304
42 Отговора
20644 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2008, 12:28:57 pm
от daskala
8 Отговора
7009 Прегледи
Последна публикация Април 26, 2008, 22:30:14 pm
от Ashaman
66 Отговора
30970 Прегледи
Последна публикация Май 08, 2010, 20:23:40 pm
от insomnia1304
1 Отговора
4808 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:40:54 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27