Автор Тема: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните  (Прочетена 8395 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
От 100% достоверен източник научих че на лекция по Народопсихология във Варненският Свободен Университет е станало следното: Телефона на  лектора проф. М. Драганов звъни и след проведения разговор преподавателят започва да се извинява на студентите със следното:
 " Много се извинявам че вдигнах телефона, аз по принцип изобщо не толерирам такова поведение когато водя лекции! Не толерирам никакви прекъсвания! Дори да дойде полицията да ме арестува трябва да изчака да си свърша лекцията защото тя е много важна  и след като я свърша тогава могат да ме отведат, но този разговор беше изключително важен защото трябваше да си уредя среща с шефа на Варненските МАСОНИ!"


ДЕТ СА ВИКА БЕЗ КОМЕНТАР    ;D ;D ;D
« Последна редакция: Октомври 13, 2007, 09:57:45 am от Alien »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2007, 20:53:24 pm »
Ахахахахахах голяма изцепка, вярно  ;D

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2007, 21:24:03 pm »
Този човек си няма представа колко се е изложил...

Неактивен N. B.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2007, 21:29:53 pm »
Като изключим, че човекът се е обяснил малко прекалено подробно, кое е смешното, при положение, че масонските ложи са си легализирани сдружения? :---
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 21:30:43 pm от N. B. »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2007, 10:28:33 am »
Цитат
кое е смешното, при положение, че масонските ложи са си легализирани сдружения?

Дали е смешно или не е въпрос на лична преценка, аз казах че има изцепка   а не че е смешно а изцепката се състои в приоритета който получават масоните - в случая полицията трябва да чака а те не  :P

Eon

  • Гост
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2007, 10:36:53 am »
Това е изцепка, която показва какъв селянин е. Един уж интелигентен човек никога няма да се излага така като кифладжия и да се прави на голямата работа пред разни студентчета... Един вид.. "елате ме вижте ква съм голяма работа..."

Пълна селяния...
« Последна редакция: Октомври 13, 2007, 13:19:36 pm от Eon »

Неактивен N. B.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2007, 12:30:21 pm »
Цитат
кое е смешното, при положение, че масонските ложи са си легализирани сдружения?

Дали е смешно или не е въпрос на лична преценка, аз казах че има изцепка   а не че е смешно а изцепката се състои в приоритета който получават масоните - в случая полицията трябва да чака а те не  :P
Ахаа, ясно, на мене пък не ми направи впечатление тази подрбност ;)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2007, 13:30:05 pm »
 и аз нямам думи , след като завърших ВСУ Варна сега уча в СУ и тук има напрво гнездо на масони идеолози и те ми преподават  >:(

Неактивен 3 in 1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #8 -: Октомври 30, 2007, 16:42:27 pm »


Дали е смешно или не е въпрос на лична преценка, аз казах че има изцепка   а не че е смешно а изцепката се състои в приоритета който получават масоните - в случая полицията трябва да чака а те не  :P

    Хич не е смешно, даже,  ЧОВЕКА НЕ СМЕЕ ДА НЕ ВДИГНЕ! В това е разликата. Лошо му се пише ако не вдигне телефона. Държат ги в пълно подчинение чрез страх. Страх и пак страх. Това е основното. Както междувпрочем във всяка друга секта, но тази е малко по-зловеща от другите. Не ми се мисли.
Спрете Земята, искам да сляза!

Неактивен Nion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Сериозна изцепка на преподавател във ВСУ за масоните
« Отговор #9 -: Октомври 30, 2007, 23:31:17 pm »

    Хич не е смешно, даже,  ЧОВЕКА НЕ СМЕЕ ДА НЕ ВДИГНЕ! В това е разликата. Лошо му се пише ако не вдигне телефона. Държат ги в пълно подчинение чрез страх. Страх и пак страх. Това е основното. Както междувпрочем във всяка друга секта, но тази е малко по-зловеща от другите. Не ми се мисли.

Горките те! :P В крайна сметка всеки сам избира от коя страна на барикадата да е, така че ще си носи кръста и тва е :-X

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Nion това че човека е вдигнал телефона не е от страх а е интерес  :) какво толкова има в това   ;D Nion защо толкова си подозрителен към масоните  :---
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен ondra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
  Че преподавателят си го е казал в прав текст- ни полиция, ни Господ даже може да му прекъсне лекцията. Но....шефът на варненските масони е друг нещо. Ставало е дума за някоя сделка. няма какво друго да е. "Овде е парица царица"... ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27