Автор Тема: Масонството - тайна или не  (Прочетена 145237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #345 -: Януари 27, 2011, 10:26:03 am »
Rosenkreuz А какво става със самозванци или с масони 18-та степен които разпространяват информация която изрично е забранена за разпространение извън масонските среди ? И преди да кажеш "Масоните нямат тайни" помисли пак  ;D

Много се оплиташ във твърденията си и вече доста пробойни се намериха в твоята представа за света изобщо. И още ще се намират  ;)
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 10:51:50 am от Mirotvorec »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #346 -: Януари 27, 2011, 10:30:45 am »
Какво излезе, Rosenkreuz...туй твое себепознание е един кйор фишек.
Ти не ме разбра когато ти казах, че ти е смешно, но положението ти е незавидно...
В главата ти е пълна каша.  Туй ще е от "духовните практики" и дялкането най-вече...
Едва ли ще ме разбереш, но нека ти го кажа:
Изкривеното знание води до изкривено разбиране, а то от своя страна води и до изкривени преживявания (ако при теб въобще може да се говори за такива).
Наденал си си един хомот, малко по-широк от на масата хора, и си вярваш че си свободен.
Ти си просто един обикновен енергиен донор, захранващ града на пирамидите и неговия "архитект", който реши да се прави на Господ и много хора виждайки го облян в светлина го взеха наистина за такъв. И понеже от известно време има срив в  системата, са те пратили да търсиш нови мощности.
Дори и за манипулатор не ставаш...


« Последна редакция: Януари 27, 2011, 10:33:54 am от xnet_user »

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #347 -: Януари 27, 2011, 12:20:30 pm »
Какво излезе, Rosenkreuz...туй твое себепознание е един кйор фишек.
Ти не ме разбра когато ти казах, че ти е смешно, но положението ти е незавидно...
В главата ти е пълна каша.  Туй ще е от "духовните практики" и дялкането най-вече...
Едва ли ще ме разбереш, но нека ти го кажа:
Изкривеното знание води до изкривено разбиране, а то от своя страна води и до изкривени преживявания (ако при теб въобще може да се говори за такива).
Наденал си си един хомот, малко по-широк от на масата хора, и си вярваш че си свободен.
Ти си просто един обикновен енергиен донор, захранващ града на пирамидите и неговия "архитект", който реши да се прави на Господ и много хора виждайки го облян в светлина го взеха наистина за такъв. И понеже от известно време има срив в  системата, са те пратили да търсиш нови мощности.
Дори и за манипулатор не ставаш...

хнет, абе не ме карай да ти копирам цапаниците и мазаниците и да им правя анализи щото ще те хване срам, а и на мене не ми се развиват повече теми, достатъчно се изхабих да обяснявам неща, които някой хора просто НЕ ИСКАТ да знаят. Изобщо не ме интересуват филмите в твоята глава, пази си ги за себе си, вярвай си в каквото искаш, твоя си работа.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #348 -: Януари 27, 2011, 12:38:23 pm »
Има много хора, които не пишат тук, защото просто не може да се води диалог. Не се съсредоточавате в информацията, която може би ви се дава ами сте тръгнали да се състезавате кой е по-светнат и кой ще докаже, че другия е еди си какъв. Много неща мога да постна и да покажа относно масонството, но виждам, че просто няма смисъл. Когато бъде създаден нов форум един ден тогава ще ги покажа на хора, които искат да знаят и искат да водят диалог а не глупави състезания. Нито имам намерение да ви развивам теми на вас спецялно, нито пък ме интересуват обърканите ви конспиративни мешаници в главите.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #349 -: Януари 27, 2011, 12:57:23 pm »
Rosenkreuz ако си беше направил труда поне филми да беше гледал и някоя друга книга да беше прочел можеше да докараш вид поне на чирак.  xnet_user те описа напълно правилно че си пълна боза по тая тема Масонството - тайна или не. Научи си ролята като хората и тогава ни прави тятър, иначе ще продължаваме да те замеряме с развалени яйца  :yes:

Виж се колко си неграмотен
Цитат
Нито имам намерение да ви развивам теми на вас спецялно, нито пък ме интересуват обърканите ви конспиративни мешаници в главите.
пише се специално!!!

Какво излезе, Rosenkreuz...туй твое себепознание е един кйор фишек.
Ти не ме разбра когато ти казах, че ти е смешно, но положението ти е незавидно...
В главата ти е пълна каша.  Туй ще е от "духовните практики" и дялкането най-вече...
Едва ли ще ме разбереш, но нека ти го кажа:
Изкривеното знание води до изкривено разбиране, а то от своя страна води и до изкривени преживявания (ако при теб въобще може да се говори за такива).
Наденал си си един хомот, малко по-широк от на масата хора, и си вярваш че си свободен.
Ти си просто един обикновен енергиен донор, захранващ града на пирамидите и неговия "архитект", който реши да се прави на Господ и много хора виждайки го облян в светлина го взеха наистина за такъв. И понеже от известно време има срив в  системата, са те пратили да търсиш нови мощности.
Дори и за манипулатор не ставаш...
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 13:09:08 pm от Морфей »

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #350 -: Януари 27, 2011, 13:08:53 pm »
Rosenkreuz ако си беше направил труда поне филми да беше гледал и някоя друга книга да беше прочел можеше да докараш вид поне на чирак.  xnet_user те описа напълно правилно че си пълна боза по тая тема Масонството - тайна или не. Научи си ролята като хората и тогава ни прави тятър, иначе ще продължаваме да те замеряме с развалени яйца  :yes:

Морфей, ако си беше направил труда ТИ и другите като теб да видите какво се опитвам да кажа от самото начало нямаше да се стига до тука. Ако темата не се обърне на смислен разговор, ще помоля админа или някой от администраторите да я изтрият, няма смисъл да се хабим за глупости. Опитвам се да ви покажа информация от вътре, но се вижда, че няма смисъл просто. Така че ако не се обърне темата на смислен разговор до 24 часа, моля админа или някой от администраторите да я изтрие, повече няма да пиша тука ако не се завърже разговор. Също така заедно с темите ще помоля да бъде изтрит и моя профил, достатъчно се изхабих и не ми се занимава повече с простотии нито имам желание да оставям повече енергийни следи и да се хабя.
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 13:12:26 pm от Rosenkreuz »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #351 -: Януари 27, 2011, 13:16:37 pm »
Морфей, аз не падам от Луната да знаеш, знам чии поръчки за провокации изпълняваш... :hi: ей...не на мене тия...
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #352 -: Януари 27, 2011, 13:18:07 pm »
 :drinks: Дано да си изпълниш обещанието до 24 часа  @---

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #353 -: Януари 27, 2011, 13:21:15 pm »
:drinks: Дано да си изпълниш обещанието до 24 часа  @---

Неудобен ли ви станах а? ;D Бизнеса подбих, някой хора даже се стреснаха... а?  ;D
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #354 -: Януари 27, 2011, 13:26:56 pm »
Да ме извиняват админите, че се отклонявам и аз от темата по на Морфейчо свирката, но все ми е тая  :) Тука едни хора просто лишават други от споделена информация, която може и да е ценна за някой. Желанието ми си остава валидно до 24 часа ако не се завърже разговор, темите да бъдат изтрити или да се остави само информацията от предните странници, която може да послужи на някой хора като тези, които ми писаха.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #355 -: Януари 27, 2011, 13:31:44 pm »
:drinks: Дано да си изпълниш обещанието до 24 часа  @---

Неудобен ли ви станах а? ;D Бизнеса подбих, някой хора даже се стреснаха... а?  ;D

имаш 1 съобщение 0 са нови.


Давай кажи на хората всичко каквото знаеш  ;D
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 13:33:37 pm от Морфей »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #356 -: Януари 27, 2011, 13:36:54 pm »
Rosenkreuz и теб много не те бива в диалога.
1)При всички информацията е грешна, щото не са вътрешни.
2)При теб е вярна, щото така казваш.

Типично поведение за масоните, църквата и военните... Все институции контролирани от Илюминати, където диалог също НЯМА, защото се следват заповеди на база логика 1),2).

ПП.
И да, всевиждащото око на масоните е Луцифер. Който е носителят на светлината, само че е изпуснато да се уточни на каква светлина :)

ПП2
Вие сериозно ли не сте се замисляли, защо при масонските ритуали (същото важи и за тамплиерските, както и за вещерските) всичко е описано свръх подробно и малко отклонение рзваля ритуала?
Цитат
Всички Братя на Ложата, по време на Дейността, сядат без да се напрягат мускулите
им, изправени, с длани поставени на бедрата и крака леко раздалечени и успоредни.
Фрапиращ контрол нали? :)
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 13:43:00 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #357 -: Януари 27, 2011, 13:49:42 pm »
Информацията се споделя и човек сам преценява как да я използва P.E.A.C.E., за това са създадени тия форуми. Тук хората се предполага, че влизат за да споделят информация и да водят смислени диалози. Това че някой човеченца обърнаха форума на обратно си е друга Истина, колко стойностни хора спряха да пишат тука заради това? Един по един ги изгониха състезателчетата по по-по-най.

Многократно казах, че Истина няма само на едно място, и цялото това мое хабене в постове тук може да се провери много добре ако някой разбира се си размърда задните части и го провери.

Изобщо не ме интересуват профанските истории, четете назад, важното което имах да кажа го казах вече, изхабих се прекалено много и тия последните провокации са по поръчка, Морфейчо спецЯлно знае много добре за какво говоря. Доста хора ми писаха и за това продължих иначе постовете последните страници са свързани с глупави спорове.

Нека администраторите преценят дали да оставят информацията. На хората, които нямат желание да водят безсмислени спорове може да им послужи за да си отговорят на някои въпроси или просто за сравнение.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #358 -: Януари 27, 2011, 13:57:35 pm »
Rosenkreuz и теб много не те бива в диалога.
1)При всички информацията е грешна, щото не са вътрешни.
2)При теб е вярна, щото така казваш.

Типично поведение за масоните, църквата и военните... Все институции контролирани от Илюминати, където диалог също НЯМА, защото се следват заповеди на база логика 1),2).

ПП.
И да, всевиждащото око на масоните е Луцифер. Който е носителят на светлината, само че е изпуснато да се уточни на каква светлина :)

ПП2
Вие сериозно ли не сте се замисляли, защо при масонските ритуали (същото важи и за тамплиерските, както и за вещерските) всичко е описано свръх подробно и малко отклонение рзваля ритуала?
Цитат
Всички Братя на Ложата, по време на Дейността, сядат без да се напрягат мускулите
им, изправени, с длани поставени на бедрата и крака леко раздалечени и успоредни.
Фрапиращ контрол нали? :)

P.E.A.C.E. вярвай на папата ти...  :negative: Точно тези заключения, които правиш в този си пост са свързани с нещо, което си възприел но дори не знаеш защо си го възприел, просто така ти е било наложено едно време. Изхождаш отново от гледна точна на нечие определение. Дръж си съзнанието отворено, защото си нямаш на представа и ти нито какво е Светлина, нито пък какво са масонските ритуали.

Ами църковното символично пиене на кръвта на Христос и яденето на плътта му? Как ги определяш ти тези ритуали? Ами лъжите в доктрините за какво служат според тебе? Защо липсват най-важните евангелия в Библията и изобщо изучил ли си ти днешното така наречено Християнство кой го е създал, как, защо и на какво е базирано?

Ей за това няма смисъл от разясняване на детайли, всеки тук е на различно ниво на развитие, което е съвсем нормално. Точно поради тази причина е трудно да се завърже смислен разговор, защото винаги има такива, които или не просто не искат да знаят или понеже някой знае повече от тях, покриват собственото си незнание и мързел с провокации в место да се опитат да използват, това което им се предоставя в своя полза или просто за сравнение.

До тука с развиването на теми.
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 14:00:45 pm от Rosenkreuz »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Re:Масонството - тайна или не
« Отговор #359 -: Януари 27, 2011, 14:00:42 pm »
Аз викам да направим анкета на кой му се слушат глупостите ти и на кой не. Каквото каже народа това да е  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27