Автор Тема: НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ  (Прочетена 5395 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ
« -: Октомври 23, 2010, 23:05:31 pm »
Благодаря ви за всичките тези години отдаденост на форума и желание той да бъде най-доброто българско място за търсачите на Истината!
Обръщам се към вас със следната молба:
МОЛЯ, НЕ ОСАКАТЯВАЙТЕ ФОРУМА В ЖЕЛАНИЕТО СИ ДА ГО НАПРАВИТЕ "ПО-ДОБЪР"!
Замислете се върху това. Дали вашите представи за това как трябва да изглежда той го правят наистина обективен? И дали не го осакатяват като унищожават функциите му да представя нещата, каквито са, а не каквито искаме да бъдат и съответно го превръщат в място, където присъства всичко друго но не и обективност. С какво би бил атрактивен за търсачите на Истината, ако представя само вашата гледна точка какво и как би трябвало да присъства там?
Повода за тази молба е невъзможността ми да постна тема във Философски мисли, нито да се свържа с админ по чата. Не се обръщам към вас, защото не мога да си постна темата и се чувствам засегната от това, а с цялото ми уважение ви моля единствено да се замислите за плюсовете и минусите да налагате цензура на постовете и доколко е продуктивно да се опитвате да превърнете форума в изолирана система. Благодаря!
For The Internets! :D

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2010, 23:22:35 pm »
Никой не налага цензура само ако постът е наистина ненужен тогава се трие или пък тема. :)
Все пак трябва да са без глупости и обиди и тн. Иначе няма проблеми какво пишеш стига да е по темата било то за или против.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2010, 23:24:09 pm »
Случайно да сте наясно, Уважаеми Oneness, че съществуват Лични съобщения и Е-майли за връзка с Администраторите? Или може би Ваша светлост желае да Ви бъде предоставен 24 часов телефон за разговори, щото Вас са Ви напънали светли мисли?
Позволете ми на мен да знам кое е по-добро за форума.
С Уважение: Black Adder
(Всичките админи сме Аз и EON)
И да добавя. По раздела Философски мисли се работи, когато решим, ще бъде достъпен за писане. ТОЧКА.

Добавка.
Моля да бъда извинен за обръщението си в мъжки род, Oneness се оказа 
« Последна редакция: Октомври 24, 2010, 01:27:08 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 00:38:28 am »
Случайно да сте наясно, Уважаеми Oneness, че съществуват Лични съобщения и Е-майли за връзка с Администраторите? Или може би Ваша светлост желае да Ви бъде предоставен 24 часов телефон за разговори, щото Вас са Ви напънали светли мисли?
Позволете ми на мен да знам кое е по-добро за форума.
С Уважение: Black Adder
(Всичките админи сме Аз и EON)
И да добавя. По раздела Философски мисли се работи, когато решим, ще бъде достъпен за писане. ТОЧКА.

        Не  бъди  високомерен,  то   високомерието  е  изало  не  една  глава!  А  пък  манията  за  величие  всяка  която  си  мисли,  че е  недосегаема!!   
     
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2010, 01:23:48 am »
Уважаеми mitko, Вий от що сте недоволен не разбрах, та се мешате и в тази тема?
Е ли са полезни такива едни писания за повдигане на омекналото ниво на любимият ви форум, как мислите?
Нима и вашите очи биват оросени от сълзи, колчем видите временната забрана за писане в раздел "Философски мисли", така нужен на "Форум за конспирации, тайни общества, уфология, технологии и мистика"?
Ако е така, защо до сега мълчахте кротко и чакахте една жена да попита, та да се и вие изокате?

Хайде остани си със здраве, пък не се стеснявай, вземи измисли и ти някоя подобна тема.
Полезни са те за всички ни.
Нека се плодят и множат и берекет да дават.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ АДМИНИ
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2010, 11:13:55 am »
     Уважаеми  (не  мога  да  те нарека  с  името  ти,  ЗАЩОТО  НЕ  СМЯТАМ,  ЧЕ  СИ  ТАКЪВ),  аз  лично  съм  доволен  от  ТЕБ,  и  бих  желал  поста  ми  да  го  приемеш  като  съвет,  а  не  като  нападение!
    Какво  бих  направил  аз  на  твое  място!  Щях  да  напиша  с  големи  червени  букви:  МНЕНИЯ  СЪДЪРЖАЩИ  ЛИЧНИ  НАПАДКИ  ЩЕ  БЪДАТ  ТРИТИ!!!! и  щях  да  го  правя  без  да  размахвам  пъст, но  стриктно  без  привилегии.  Друго  "лиричните"  отклонения  в  темите  не   могат  да  бъдат  избягнати,  невъзможно  е!  Темата  следва  свой  ход  на  развитие  и  бърникането  с  цел  настройване  зацикля  темата. 
    Дано  този  път  си  ме  разбрал  правилно! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27