Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 206008 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Много интересно мислене. Щото чакаме открай време за тва сме на този хал. Какво чакаме. Да дойде 2012 ли?

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Не сме най-стария народ и това е факт!
А за това, че сме стар враг на "Илюминати"-те почти всеки го знае. Учил съм дори по история, че точно когато са възниквали тези организации, българските царе са се биели срещу тях и са победили (визирам кръстоносните походи)
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Tosheto2002

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Реално ние сме безсилни срещу тях, защото те управляват света, САЩ и Русия са техни пионки, а ние сме шепа народ, на който остават максимум 50 години съществуване като такъв, след което ще бъдем асимилирани и изтрити от лицето на земята. Но за да не бъдем забравени от историята трябва саможертвено да им се противопоставим, да покажем силата на българския дух! И еврейчетата след 200 години ще четат в учебниците си как българските терористи изгарияли синегоги и убивали и изнасилвали и затова големия брат САЩ изпратил "безстрашните си войни" срещу тези варвари и сега те живеят на земята, която е била обитавана от това кръвожадно племе, наречено българи. Нека не скланяме глави смирено и да им покажем другата страна на монетата! Нека това овчедушие, насадено ни от турското робство да бъде изкоренено! Нека покажем, че ние съвременните българи сме достойни наследници на геройте от Орлово гнездо и да умрем достойно!!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Цитат
И еврейчетата след 200 години ще четат в учебниците си как българските терористи изгарияли синегоги и убивали и изнасилвали и затова големия брат САЩ изпратил "безстрашните си войни" срещу тези варвари и сега те живеят на земята, която е била обитавана от това кръвожадно племе, наречено българи.

Не е това начина. Така само ще ни асимилират по-бързо.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

    @ хорус ....
     много си прав .,
  само като се позачетеш малко ,. после като погледнеш през прозореца или пуснеш телевизора ,. влезеш в интернет .. радиото е чат пат все още свободно ,. но за сметка на това печата ,..   >:(
 си вече 100 % убеден че това се случва тук и сега ...   :-[

   превземат и всички артисти ,. всички вече продуцират и промотират ,. свирят музика за реклами ,. стават ПР .,
 телевизия ,. западен модел на поведение ....  :-X

  кошмар  :-X

   ЕЗК 

Неактивен Tosheto2002

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Цитат
И еврейчетата след 200 години ще четат в учебниците си как българските терористи изгарияли синегоги и убивали и изнасилвали и затова големия брат САЩ изпратил "безстрашните си войни" срещу тези варвари и сега те живеят на земята, която е била обитавана от това кръвожадно племе, наречено българи.

Не е това начина. Така само ще ни асимилират по-бързо.

Така или иначе ще бъдеме асимилирани! За какво ни е да удължаваме агонията?? Да не би случайно да дойдат извънземните да ни спасят??

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Извънземни ли? :D  Че ние за какво сме? Ето за това:

Българският народ се е готвел в продължение на последните хилядолетия за своята ключова роля в еволюцията на цялото човечество. Българският народ е ключът към еволюцията във Висшите Сфери. През последните хилядолетия в този народ са се въплъщавали души от най-висшите раси, подготвяйки физическите тела на хората за своята ключова роля. Българският народ е магнитът за свръхвисоки честотни вибрации. През вашите подготвени физически тела ще премине Първичният импулс на свръхвисоките честотни енергии. Вие първи ще ги приемете и ще ги закотвите (закрепите) към планетарното човечество. Това ще бъде началото на всеобщото преображение на Земята и цялото човечество. Тези енергии ще се разпространят по цялата планета, обхващайки всички аспекти на живота. Всички енергии, прииждащи до този момент, бяха подготвителни. Те подготвяха физическите тела на Земята и хората за възприемане на основния, свръхвисокочестотен аспект на енергиите.

Българският народ ще приеме и разпространи новия вид енергия. Енергията на преображението. Преобразяване на съзнанието, преобразяване на мисленето, преобразяване на възприятията. Този високочестотен аспект на енергията ще преобрази физическите тела на хората и на планетата Земя на молекулярно ниво. Ще се измени биологията на човека. И всичко това ще се случи почти мигновенно.
На българския народ се възлагат най-големите надежди. Надеждата за всеобщо преобразяване и еволюция във Висшите Сфери.
« Последна редакция: Май 10, 2006, 23:35:46 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Извънземни ли? :D  Че ние за какво сме? Ето за това:

Българският народ се е готвел в продължение на последните хилядолетия за своята ключова роля в еволюцията на цялото човечество. Българският народ е ключът към еволюцията във Висшите Сфери. През последните хилядолетия в този народ са се въплъщавали души от най-висшите раси, подготвяйки физическите тела на хората за своята ключова роля. Българският народ е магнитът за свръхвисоки честотни вибрации. През вашите подготвени физически тела ще премине Първичният импулс на свръхвисоките честотни енергии. Вие първи ще ги приемете и ще ги закотвите (закрепите) към планетарното човечество. Това ще бъде началото на всеобщото преображение на Земята и цялото човечество. Тези енергии ще се разпространят по цялата планета, обхващайки всички аспекти на живота. Всички енергии, прииждащи до този момент, бяха подготвителни. Те подготвяха физическите тела на Земята и хората за възприемане на основния, свръхвисокочестотен аспект на енергиите.

Българският народ ще приеме и разпространи новия вид енергия. Енергията на преображението. Преобразяване на съзнанието, преобразяване на мисленето, преобразяване на възприятията. Този високочестотен аспект на енергията ще преобрази физическите тела на хората и на планетата Земя на молекулярно ниво. Ще се измени биологията на човека. И всичко това ще се случи почти мигновенно.
На българския народ се възлагат най-големите надежди. Надеждата за всеобщо преобразяване и еволюция във Висшите Сфери.


ДА СЕ НАБИЕ НА ВСИЧКИ В ГЛАВИТЕ!!!

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
По принцип вярвам на някой писания във форума, но изцепки от типа "Българският народ е ключът към еволюцията във Висшите Сфери" ме карат да се смея. И ония са грандомани, ама и ние (българите) не им отстъпваме. Уж много сме комплексирани като народ, а всъщност сме едни от най-горделивите и надменни народи. Те затова и ни мразят.
Съветвам някои хора да спрат с интернета и книгите за конспирации за една седмица... така де, да си починат малко.
Тоше успокой се е душа. Ти ще ни изкарш някви талибани тука. Искали да ни изтребят. Ми чудесно! Историята показва, че българите просперират само във време на война, когато има мир виждате какво става - бедност, глад, корупция, извращения...
Само, че имайте предвид, че думата "война" вече има съвсем друго значение и оръжията не са автомати, танкове, самолети и ракети, а пари, технология, ум (знания), позициониране и най-важното (звучи по авторитетно на английски) - TO KEEP AN OPEN MIND
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Колкото и да го мислиш за абсурдно, аз имам повече доказателства за теорията, отколкото ти за абсурдността и. Тъй че или говори с факти или не спами.

ssi

  • Гост
Има разлика от това да го знаеш и да се опитваш да се усъваршенстваш , и от това да парадираш пред целия свят и нишо друго да не правиш. Всеки сам си избира. Смятам че много от Българите го чувсват и не парадират с това.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
... просперитетът е бил точно преди войните!
И защо ли все така чуждестранните ни "приятели" са смятали наивността ни за глупост..?
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Има разлика от това да го знаеш и да се опитваш да се усъваршенстваш , и от това да парадираш пред целия свят и нишо друго да не правиш. Всеки сам си избира. Смятам че много от Българите го чувсват и не парадират с това.
Парадирането дори е вредно, не е здравословно. Въпрос на личен избор е в какво да вярваш и какво да правиш, а правенето не е нищо друго, освен жестока борба не с някой друг, а със собственото си его(предимно).
Не мисли като човек!-Крион

ssi

  • Гост

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Аз, пък си мисля, че тая статия е малко нагласена.

Гледайки точки от I-VIII, аз се питам с какво те не биха отговаряли на случващото се и в други страни по света. Например, Америка, за която ни е (както вече се налага) толкова "пейнфул".  >:( >:( >:(

I.Защо например, си мислите, че средствата за масова информация не са заграбени пак там? FoxNews, CBS, AOL...? Нима това не е и точка от Протоколите?

II.Нима това не беше реалността в САЩ по времето на Студената война-- про -капиталистическа пропаганда и репресивния вътрешноразузнавателен апарат на ЦРУ или ФБР? Днес не е ли същото?

III. Да не би там няма асимилация на "американците ", посредством нарастване на броя на южноамериканските "малцинства" или това на негрите? Нима САЩ не се асоциира точно с мултикултурността?

IV.Защо си мислите, че "стадото" в САЩ не е под пълен контрол. Нали при тях ще вкарват имплантите и при тях има тотално следене и нали шеф на ЦРУ стана военен, който е бил "за" нелегалното подслушване на американските граждани. И нима при тях американските президенти не са били и не са масони? Дори и техните "конкуренти"? Каква е степента на разследване на тайните организации при тях?!


V. Нима Американския народ не затлъстява? Нима нямат проблеми с храните? Нима от 60te-70 насам няма вградени сюблимни послания, в музиката, ТВ или киното?

VI.Да не би там няма сексуални извращения-- за това ще ви пусна допълнителен материал. Да не би там образованието не е също плачевно. Те са една от държавите с най-ниска доставка на социални услуги и грижи, докато първи са тези в Скандинавия.


VII.Защо си мислите, че в америка няма бедност. В статия на строго секретно (от Ноември 2005, мисля) пишеше за коефициента на Гини, който ако е близо до 1 означава, че в тази страна няма равност на доходите у населението. Сиреч, има малко, които са наистина богати и болшинство- бедни, тогава беше ок. 0.6. Тези, които са гледали Майкъл Муур също имаше репортаж по отношение на бедността, а в личен контакт, американец ми е споделял как някои части на америка изглеждат като места от третия свят. Не е и малко литературата по отношение на повишаващата се бедност у населението (Luttwak (член на консервативната еврейска общност в САЩ!, O'Thuatail XXXX:200)). А какво ще кажете за американските студенти, които излизат от университета с поне 15 000 долара дълг? Това какво е? А какво ще става с долара? И нима няма масова непросветеност и малцинствата в САЩ? Нима затворите им не са пълни. Е ,да пълни са с цветнокожи, но това няма голямо значение, поради факта, че "бледоликите", ще бъдат асимилирани от испаноговорящите и негрите, което означава, че именно те би трябвало да са мишената на тази точка.

VIII.Лично с американци съм говорил за "нивото" на средното им образование, а тази година един се оплака и от "висшето", че (поне в сферата на политиката) неговите знания от университета са изключително оскъдни, а той вече завършва. Лично съм го питал за основни неща, разработвани именно от американските политакадемици. Може би по т. 1 може да се поспори доколко наистина така американците възприемат реалността, но във всеки случай тя няма да е точно обратната на тази дистопия.

1 of 2

« Последна редакция: Май 11, 2006, 20:03:23 pm от RedGuy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27