Автор Тема: Майтрея - бъдещият буда  (Прочетена 20901 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re:Майтрея - бъдещият буда
« Отговор #30 -: Февруари 03, 2011, 01:46:29 am »
Може ли накратко да ми обясните защо се пените за Кроули, евреи сатанисти,шахмат и тн, в темата ми за Майтрея ?  :) нямам нерви да прочета всичко от писанията ви, моля да ме извините

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Re:Майтрея - бъдещият буда
« Отговор #31 -: Февруари 03, 2011, 09:40:17 am »
Може ли накратко да ми обясните защо се пените за Кроули, евреи сатанисти,шахмат и тн, в темата ми за Майтрея ?  :) нямам нерви да прочета всичко от писанията ви, моля да ме извините

Empty в този случай имам молба да не се прибързва с изводите дали това е в темата или не защото според мен всичко това независимо от привидната несвързаност е обвързано като информация и има роля в голямата манипулация около Майтрея. Просто нагледно се вижда че луциферианците и сатанистите имат някакви различия в убежденията и подхода, но като цяло наливат вода в една и съща мелница. Просто едните не се прикриват зад възвишени думички. Има теми за ню ейдж, за сатанизъм. Аз просто писах по-рано тук и затова реших да не разпокъсвам информацията и по другите теми.
Аз не съм чел други свидетелства от сатанист от типа на Кроули така че това бяха и последните ми постове в темата ти. :)Както може да сте се досетили драги съфорумци които четете тази тема аз споделям усещанията и размишленията на Рик Клей относно олимпиадата в Лондон през 2012 г. Синхронично и виджилънт ситизън написа статия за Лос анджелиската централна публична библиотека която има и функциите на луцифериански храм. Тези хора според мен, никого не ангажирам с мнението си, демонстрират символите си открито в публично финансирани сгради. Ако Гаонът е наистина гений както твърдят на часовниците им е настъпил т. н. ендшпил от шахмата(популярното endgame на английски). Аз се чувствам длъжен да споделя тази информация, а всеки има глава на раменете си, сърце, душа и интуиция. Идеята ми беше всеки да реши за себе си съзнателно какво да му е отношението към тази конкретно информация.

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Re:Майтрея - бъдещият буда
« Отговор #32 -: Февруари 03, 2011, 10:12:45 am »
Сега се сетих и за друг факт който съшо не е маловажен според мен - мачът за световната титла е планиран също за 2012 г. и отново в Лондон. В него шампионът Ананад от Индия ще трябва да играе с излъчения претендент за световната корона от минимачовете в руския град Казан,предстоящи да се проведат през май тази година. При това лондонската кандидатура беше поначало за тоз имач от 2012 а не например за мача през 2010 който се игра в София. Мачовете обичайно и по традиция се провеждат през септември - октомври на съответната година. В София беше през пролетта, но тава беше свързано с исканията за отлагане от страна на шампиона.

http://www.fide.com/index.php?option=com_fidecalendar&view=fidecalendar&ny=2012
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 10:19:42 am от benoni »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27