Автор Тема: Предупреждение за ядрен удар в детски филм?  (Прочетена 5670 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
http://www.youtube.com/watch?v=7M5Bf6TtW8w

Не знам дали янките ще взривят атомна бомба на 6 ноември, но онова нещо с 11 септември 2001 е шокирващо  :o
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 08:06:03 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2010, 20:14:17 pm »
Дано не са го направили нарочно, за да усмеят предните неща, за които вече се знае...
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2010, 20:45:13 pm »
Силно ме съмнява да има атомна атака на 6.11.2010, но ще видим.

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2010, 21:08:42 pm »
..............нали един от "просветените" преди време каза, че до края на 2010 Сан Франциско и Бейрут ще бъдат заличени от атомен взрив.........чакам.......има време  :bomb:

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2010, 22:26:48 pm »
Така или иначе нещо се върти около ядрените оръжия на САЩ. Преди седмица нали нещо изкара от строя за около час 50 ядрени ракети - http://www.youtube.com/watch?v=1x3U3A7Cvxw и на Барак Обама му казаха чак след три дена. Това ако не са някакви намеци към Барак Обама или пък нещо сериозно се мъти в САЩ.
Само да припомня, че на 27 септември в националния прес клуб в Вашингтон, 6-ма висши офицери изкараха топ секретни доклади и дадоха показания как НЛО-та са блокирвали ядрените ракети на САЩ и Великобритания по време на студената война.
Та към тази конспирация за 6 ноември, като добавим и по горните събития свързани с ядрените ракети на САЩ, то може да ни стане ясно, че нещо свързано с тях има вероятност да се случи.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2010, 00:05:54 am »
Интересно. Забелязахте ли и шахматната черно-бяла шарка по периферията на часовника?  ;D
Keep 'em occupied!

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2010, 19:39:55 pm »
Как ще коментирате това ? Съвпадение ?

Аварии спряха два американски АЕЦ-а

Работата в две американски атомни електроцентрали е била нарушена поради аварии.

Трансформатор избухна и предизвика пожар в атомната електроцентрала "Индиън пойнт" в Бюканън, северно от Ню Йорк, съобщава lenta.ru.

Този инцидент бе причина за спешно изключване на един от реакторите.

По данни на служител в централата при експлозията няма пострадали.

Собственик на АЕЦ "Индиън пойнт" е компанията Ентърджи. Според неин говорител няма изтичане на радиация. Трансформаторът е далеч от реактора, уточнява той. Другият реактор работи нормално.

Това е второ изключване на реактор в АЕЦ на компанията Ентърджи за по-малко от час. АЕЦ "Върмонт янки" във Върнън, Върмонт, бе изключена малко преди това, към 19 часа местно време, след като служители установиха, че радиоактивна вода изтича от пробита тръба.

http://news.ibox.bg/news/id_497565704

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2010, 20:42:40 pm »
Каквото и да е станало, информацията няма да стигне до нас! Такава, каквато е!
Какво е станало си остава там! Бил съм в АЕЦ- на обучение, дори искаха да ни правят "склададжии" на отработено ядрено гориво....Технологията е напреднала и за всяко нещо си има по 1000 защити, а пръдне някой някъде и се изключват половината мощности...

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2010, 23:12:02 pm »
Нещо странно става в САЩ и ядрените им обекти. Още по странно е, че Барак Обама замина на посещение в Индия и направи прецедент, като взе със себе си кодовете за ядрените ракети. Охраната му възлиза на над 200 милиона долара дневно, като са включени 34 бойни кораба и самолетоносач, както и над 3000 служители от сикрет сървис.

Аз имам чувството, че някаква война на висше ниво из структурите в САЩ се води. Още повече, че Барак Обама е, като някаква част от Рокфелеровата инициатива и неговото избиране било направено с цел да се противопостави на "тайната империя".

Неактивен Дейзи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2010, 11:15:25 am »
запис, аватара ми е съвпадение, да не си помислите нещо, нямам нищо общо с хамериканците  ;D.Според мен ако има нещо то датата е друга, и няма да бъде скрито.Помислете за 18ти,дано нищо няма тогава де, ако ли не годината е друга.

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Re:Предупреждение за ядрен удар в детски филм?
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2010, 18:19:08 pm »
може да е Юни 2011, кой знае ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27