Автор Тема: Ротшилд  (Прочетена 78797 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2006, 12:40:59 pm »
1. Лого

2. Баланс

3. Не-Изпълнителни Директори

4. Мениджмънт (Борд на Директорите)

5. David de Rotschild

6. Клонове
« Последна редакция: Ноември 26, 2006, 12:42:48 pm от Eon »

Eon

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #16 -: Януари 09, 2007, 11:17:47 am »
Емблемите на Ротшилд + списък на семейството.


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Ротшилд
« Отговор #17 -: Януари 09, 2007, 12:57:53 pm »
Като гледам последната емблема два символа са си български-снопът със стрели и лъвчето   :D  Значи Ротшилдови били наши хора   :P
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #18 -: Януари 09, 2007, 13:58:41 pm »
А, я дай снимчица на БГ-то да я видим. А онова в центъра какво е?
И горе: драконче ли е, орле ли е?  :D

georgi_nz

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #19 -: Януари 10, 2007, 09:29:10 am »
И аз така знам: петима братя държат пет банки - символа им бил петолъчка. А червения флаг на СССР е от Ротшилд, понеже те дават парите. И ето ти руското знаме дето над 70 години се вя , от които 45 в България и другите соц. страни.
Да ама иди набивай в бетонните глави на днешните комунисти на чий господар се кланят - успех няма да има. Те са неспасяеми, особено по възрастните.
« Последна редакция: Януари 10, 2007, 09:30:48 am от georgi_nz »

Eon

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #20 -: Януари 10, 2007, 09:32:47 am »
Е, не се знае. Откъде си сигурен, да твърдиш такава информация. То градски легенди и митове много.

« Последна редакция: Януари 10, 2007, 09:35:02 am от Eon »

Vasilisk

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #21 -: Март 14, 2007, 17:17:03 pm »
Привет на всички,
  Това е може би най-богатия на информация сайт. На много места съм чел за Илюминати и фамилия Ротшилд. Ясно ми е, че те са заели мястото на Всевиждащото око. Човек и да не е толкова прозорлив и наблюдателен...като му дадеш формулата ще започне да решава уравненията. Едно нещо обаче досега не ми става ясно. Като схемата е толкова съзаклятническа, топ секретна...как скъпи мои приятели (още малко) сте пропуснали за публикуване ТУК само "График за ходене до тоалетна" на Върховния властелин - Ротшилд??? И като се запознах с коментарите веднага искам да задам един въпрос на Модератор, естествено ЛС!  :-\ ???

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Ротшилд
« Отговор #22 -: Март 14, 2007, 17:25:32 pm »
Привет на всички,
  Това е може би най-богатия на информация сайт. На много места съм чел за Илюминати и фамилия Ротшилд. Ясно ми е, че те са заели мястото на Всевиждащото око. Човек и да не е толкова прозорлив и наблюдателен...като му дадеш формулата ще започне да решава уравненията. Едно нещо обаче досега не ми става ясно. Като схемата е толкова съзаклятническа, топ секретна...как скъпи мои приятели (още малко) сте пропуснали за публикуване ТУК само "График за ходене до тоалетна" на Върховния властелин - Ротшилд??? И като се запознах с коментарите веднага искам да задам един въпрос на Модератор, естествено ЛС!  :-\ ???
Понякога от чаша на чаша и от дума на дума се научават много неща. така например в началото на 80-те Едмон дьо Ротшилд споделя пред Дьорд Шорош, познат повече като Джордж Сосос, че през 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи. Сорос взел, че споделил същите думи с един българин /по произход/. От този българин, както вече казах от чаша на чаша и от дума на дума, думите стигнаха до мен. После аз взех, та ги публикувах и Едмон взе, че внезапно умря. Един негов племенник загатна, че знае защо е умрял вучо му и дни по-късно го номериха в банята умрял от свръхдоза хероин. Та понякога се научават най-различни работи съвсем случайно.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ротшилд
« Отговор #23 -: Март 14, 2007, 17:44:32 pm »
Не само това. По-голямата част се спуска нарочно от същите хора. Целта е да се насажда чувство на безнадеждност. Въпроса, който трябва да си зададем е:

Щом го правят, значи ли това, че има надежда ;) Значи :)

Между самите илюминати има между-кланови войни. Чрез тях, също се научава много, защото едните искат да бият дузпа на другите, като разпространяват някои неща за тях. Това са разбира на по-ниските нива. На върха са 13-те, откъдето няма мърдане :)

Все пак - по-голямата част от информацията е или дезинформация или както казва Суердлоу - сандвич-лъжа. Две истини отгоре и между тях лъжа. Или две лъжи и една истина. Досега не е измислено по-добро средство за манипулация :)

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Ротшилд
« Отговор #24 -: Март 15, 2007, 20:01:45 pm »
Водя война, която ми е наложена. Не искам да се предам, не мога да се предам и няма да допусна да се предам. Не ми е оставен друг избор, освен да воювам. Това за войната.
За Ротшилдови. Знам, че Едмон беше женен за българка. съпругата му се казваше Веселина и бе племенница на печално известния Кимон Георгиев. Зет на Кимон е познатият на всички Гиньо Ганев. Едмон се развежда с Веселина, но на смъртния си одър неговата майка извиква българката и я моли да й прости. Сигурно е имало защо.

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: Ротшилд
« Отговор #25 -: Март 17, 2007, 17:27:17 pm »
Понякога от чаша на чаша и от дума на дума се научават много неща. така например в началото на 80-те Едмон дьо Ротшилд споделя пред Дьорд Шорош, познат повече като Джордж Сосос, че през 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи. Сорос взел, че споделил същите думи с един българин /по произход/. От този българин, както вече казах от чаша на чаша и от дума на дума, думите стигнаха до мен. После аз взех, та ги публикувах и Едмон взе, че внезапно умря. Един негов племенник загатна, че знае защо е умрял вучо му и дни по-късно го номериха в банята умрял от свръхдоза хероин. Та понякога се научават най-различни работи съвсем случайно.

Имаше един Филип Юджийн де Ротшийлд (или нещо такова)

Чух че и той пропял, нещо, за неговите "хора"
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Ротшилд
« Отговор #26 -: Март 17, 2007, 23:20:41 pm »
Все пак хора са, не са извънземни. Защо някой си мисли, че те не допускат грешки? Краят на господството им е скоро, и много от вас ще го доживеят.

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: Ротшилд
« Отговор #27 -: Март 18, 2007, 22:02:09 pm »
Все пак хора са, не са извънземни. Защо някой си мисли, че те не допускат грешки? Краят на господството им е скоро, и много от вас ще го доживеят.

Според мен,  след ритуалите, през които минават - само телата им остават човешки
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Vasilisk

  • Гост
Re: Ротшилд
« Отговор #28 -: Март 22, 2007, 13:23:54 pm »
Междудругото от всички материали, които досега съм чел разбирам, че нещата на доста места се преплитат. Масони, Илюминати, Ционисти, Анархисти, Хаосисти, Тамплиери, Билдерберги, Розенкройцери...Ужассс толкоз много станаха, че не знам с таз малка планетка какво ще правим... Протоколи, НСР, План 2000, 2003 или колкото още има. Не разбраха ли тез люде, че паричките са в чичко Ротшилд! А колкото до това за човешкото тяло...Алтай и при мен да има кой 3 века да трупа информация и всяко поколение да я получава наготово и то филтрирана/ да не говорим за средствата, които колко бяха - 300 млрд $/...е...? И на мен и на теб...телата ни ще бъдат само човешки laugh laugh laugh :D

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Ротшилд
« Отговор #29 -: Май 23, 2007, 15:10:54 pm »
Вярно е, че Едмонт Ротшилд е бил женен за българка и някъде по българската преса имаше доста подробности за нея и че е още жива, някъде по Европата. Ако немеря материала, ще ви го копирам.
По западните телевизии, когато се говори за него и живота му, особено от последната му жена, никога не се споменава този факт, заобикалят го много внимателно и явно не е случайно. Но не може да се очаква друго, освен мръсни гадни истории, свързани винаги с разните им ритуални жертви, като понякога  и те самите стават такива.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27