Автор Тема: БЪЛГАРСКОТО ТОТО  (Прочетена 19990 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #30 -: Юли 02, 2010, 02:17:37 am »
Междодругото,дето в два поредни тиража се "паднаха" едни и същи числа-имам си теория,че просто някой е объркал касетките със записа.  ;D Нали всичко е запис,та някой чичко/лелка-просто е сложил грешната касетка.А то късно след това да си признаят,понеже ще се разбере,че не е "на живо".  ;D ;D Та,"късмет" и шанс 1 на милярд,сигурно(ако е повече или по-малко шанса-някой да ме поправи).  ;D ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #31 -: Юли 02, 2010, 10:53:34 am »
Общият брой на възможните комбинации в играта 6/49 е 13 983 816.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #32 -: Юли 02, 2010, 10:59:40 am »
Добри хора сега ли откривате топлата вода.  :o По времето на комунизма майка ми работеше в спортния тотализатор, още от тогава се манипулират изтегленията, но поне наистина се отделяха пари и за спорта. А сега с цифровите технологии е още по лесно да се мами. Стадото пуска фишове за милиони, от време на време се дига пушилка с някъкв джакпот, който никога няма да бъде спечелен (освен от поставено лице) и стадото продължава да играе хипнотизирано от собствената си алчност. А спорта ни върви надолу с пълна сила.  ???
TRUE OR DEATH

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #33 -: Юли 02, 2010, 14:16:11 pm »
Между другото спечелилия сега наскоро 7-те милиона още не е отишъл да си потърси парите. В Америка като спечелиш ти предлагат или взимаш сега 10% или ти ги дават разсрочено за 40 години. Поне за един такъв случай знам със сигурност.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #34 -: Юли 02, 2010, 21:26:41 pm »
Та,"късмет" и шанс 1 на милярд,сигурно(ако е повече или по-малко шанса-някой да ме поправи).  ;D ;D

То и тука има големи спекулации защото може да се "изчислява по различен начин"  ;) В единия случай се разглежда че всеки тираж си е отделен и тогава и 10 пъти да се падат по ред едни и същи числа вероятността за това ще си бъде една и съща тоест нормалната. Ако обаче се разглеждат като "комбинация" вероятнотта за подобно нещо да се случи минава всякакави граници от сорта на 1:27518270757796 (1:27,5 * 10^12) http://news.ibox.bg/news/id_1617303404 Тука има коментари по въпроса. Та разбира се всякакви си там "комисиийки ще разгледат нещата в първия вариант и ще мине в графата "нормално" щото другия вариант си е направо "нечовешки" да се падне само от "шанс" без някаква манипулация била тя и "дефект в топките".

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #35 -: Юли 02, 2010, 21:53:33 pm »
Та,"късмет" и шанс 1 на милярд,сигурно(ако е повече или по-малко шанса-някой да ме поправи).  ;D ;D

То и тука има големи спекулации защото може да се "изчислява по различен начин"  ;) В единия случай се разглежда че всеки тираж си е отделен и тогава и 10 пъти да се падат по ред едни и същи числа вероятността за това ще си бъде една и съща тоест нормалната. Ако обаче се разглеждат като "комбинация" вероятнотта за подобно нещо да се случи минава всякакави граници от сорта на 1:27518270757796 (1:27,5 * 10^12) http://news.ibox.bg/news/id_1617303404 Тука има коментари по въпроса. Та разбира се всякакви си там "комисиийки ще разгледат нещата в първия вариант и ще мине в графата "нормално" щото другия вариант си е направо "нечовешки" да се падне само от "шанс" без някаква манипулация била тя и "дефект в топките".
Или да са пуснали стария запис от миналата седмица,а няма как да го кажат,понеже тотото е "на живо".  ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2010, 19:44:44 pm »
Какво очакваш от хора, които продължават да дават пари в тотото. Че се и редят на опашка.Какво още трбва да стане, че да разберат че това е голяма измама.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27