Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nologic

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #60 -: Май 09, 2007, 14:50:22 pm »

Това е линка за аутопсията след инцидента в Розуел. Изглежда ми лично на мене много реален. Гледах едно руско подобно, много зле. Едни зализани студенти, няма маски на лицата, няма нищо...
При това от Розуел, ония са си в спец.костюми...Лично на мене ми е доста реално, ама знае ли се..

Кофти операторска работа. Ако това е истина то съм потресен от работата на "херурзите", които се отнасят с това свещено тяло като парче месо. Единственото, което се вижда е как режат на посоки и вадят каквото им падне. Отношението им е направо богохулство, да се отнасят с тяло единствено по рода си, нещо което може и да не се види отново дори веднъж за милион години по такъв начин е осъдително. Другото, което може да се види е примитивните инструменти и лошия захват на ножицата от страна на един от "херурзите". Бях гледал по дискавъри анализ на това видео, казаваха че подобно хващане на ножица е опасно, защото в ръката ставала нестабилна ... и все такива ми ти работи. В общи линии доказаха несъвместимостта на това видео с практиката. За съжаление автентичността не може да бъде потвърдена по ред прични, но от фактите извадени до тук може да се съди, че тялото на снимките не е на извънземно.

Eon

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #61 -: Май 09, 2007, 14:51:54 pm »
Откъде знаеш, че при тях това не е нещо ежедневно... В Дълси сигурно, през ден правят аутопсии на хибриди.  laugh

No indetifiat object

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #62 -: Май 10, 2007, 14:34:37 pm »

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #63 -: Май 11, 2007, 00:44:30 am »
коментари по това :-\
http://www.vbox7.com/play:ae91da76
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #64 -: Май 11, 2007, 14:11:04 pm »
прекалено нереално ми изглежда
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

ton

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #65 -: Май 23, 2007, 15:35:00 pm »
Искате ли да изследвате хипотетичен модел на "летяща чиния"?


Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
« Последна редакция: Юни 05, 2007, 11:13:00 am от H. »
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #67 -: Юни 05, 2007, 12:49:48 pm »

НЛО в Лима /Перу/  20 май 2007 - Видео
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #68 -: Юни 05, 2007, 14:15:57 pm »
Бре, че много  :o  Небето е ясно и без облаци, значи за кълбовидни мълнии и дума не става  :-\  Има вече много мнения, че първият официален контакт ще бъде тази година и един от знаците за неговото приближаване щял  да бъде именно такава демонстрация на множество летящи обекти. Само дето не се знае кои са и какви са  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #69 -: Юни 05, 2007, 17:31:11 pm »
Видеото е доста добро.Определено не може да става дума за "естествено електричество".Миротворец от къде черпиш тези много мнения че тази година ще е 1-я контакт???
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #70 -: Юни 05, 2007, 17:35:28 pm »
Ванга е казала след 200 години, т.е. вече след 170 в Унгария, тай, че се ненадявайте :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #71 -: Юни 05, 2007, 18:19:57 pm »
rado89, от руските форуми, защото не знам английски. Напоследък се навъдиха много, приемащи информация от кого ли не. Представители на "Градовете на Светлината", както те казват, а в тези градове има атланти, лемурийци и китообразни. Най-активни са атлантите, та от тях идвала най-много такава информация за много близка вече официална среща.
Само че, не знам защо, ми мига една червена лампичка, когато чета поредното послание по тази тема. Тази е и причината много-много да не им се връзвам  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #72 -: Юни 06, 2007, 15:19:46 pm »
rado89, от руските форуми, защото не знам английски. Напоследък се навъдиха много, приемащи информация от кого ли не. Представители на "Градовете на Светлината", както те казват, а в тези градове има атланти, лемурийци и китообразни. Най-активни са атлантите, та от тях идвала най-много такава информация за много близка вече официална среща.
Само че, не знам защо, ми мига една червена лампичка, когато чета поредното послание по тази тема. Тази е и причината много-много да не им се връзвам  ;)

Ти найстина ли вярваш в тези "Градове На Светлината".Аз лично не намирам и капка истина в историите за тях.Нали знаеш - око да види,ръка да пипне
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #73 -: Юни 06, 2007, 16:35:57 pm »
Има неща, които дори да ги виждаш или да ги пипаш-не съществуват, плод са на твоята илюзия. Има други, които не можеш да видиш и пипнеш, а те съществуват-това пък е вследствие на несъвършенни сетива. Така че ... какво да ти кажа...  ;)  всеки сам за себе си решава в какво да вярва.
Не мисли като човек!-Крион

Спорт-Здраве

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #74 -: Юни 07, 2007, 12:18:40 pm »
Първата среща може да е тази година за тяхза нас това време да е след 200 годинки  ;)  Ако въобще признават времето като величина...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27