Автор Тема: Мои мисли за българката  (Прочетена 15826 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #30 -: Август 02, 2011, 14:47:50 pm »
Но и аз, от егоизъм, не искам.
...
   ...
      ...
Няма да осинови и да го отгледа, а ще създаде още едно. От егоизъм.


 ;D Смешно е да казваш, че си егоист и в същото време да обвиняваш другите в егоизъм.
---  ---
Онова нещо м/у краката ти за какво е? Аз мисля, че не е за кеф...
« Последна редакция: Август 02, 2011, 14:51:45 pm от Гален »

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #31 -: Август 02, 2011, 14:57:24 pm »
Това не е обвинение, а констатация. Никого не обвинявам. Не очаквам хората да не са егоисти, те така са създадени. Просто казвам, че не се различавам от тия, които искат деца. Те искат и имат, аз не искам и нямам.
Цитат
Онова нещо м/у краката ти за какво е? Аз мисля, че не е за кеф...

Интересно, аз пък мисля, че е точно за това и така си го ползвам. Мое си е, аз имам думата. А ти, твоето, за какво го ползваш? Всяка твоя еякуация ли има за цел създаването на потомство?

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #32 -: Август 02, 2011, 15:20:22 pm »
Всяка твоя еякуация ли има за цел създаването на потомство?
В повечето случаи. :)

Интересно, аз пък мисля, че е точно за това и така си го ползвам.
Я хвърли едно око.
http://zelas.blog.bg/drugi/2011/05/28/bolkata-narechena-quot-orgazym-quot.755278

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #33 -: Август 02, 2011, 16:03:46 pm »
Я пак? Глупости на шарени търкалета. Пърденето било оргазъм.
Сексът е най-големия дар на природата. Оргазмът е освобождаване, но не от болката. От друго те освобождава.
А много ми е интересно кое това проучване, че жените са по-способни да заченат по време на изнасилване и как точно е проведено?
Все тая сексът е приятен както е приятно пиенето на вода, когато си жаден. Ако не го желаеш няма да е приятен. За мен това си е духовен, а не физически акт и когато научиш тялото ти да те слуша, можеш да изпиташ върхове на удоволствието. Иначе съм съгласна със статията, че сексът е в главата, което не противоречи на това, което казвам. Ето, познавам жени (и 1 мъж гей), които твърдят, че аналния секс им е приятен. Което не мога да си го обясня никак физически, но им е приятен и това. Някои хора обичат водка. Аз не. Аз обичам домати, някои хора - не. Всичко това е в главата. 

Но за мен сексът е много по-висш акт от първобитно възпроизводство. И партньорът изобщо не играе значима роля точно в него.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Мои мисли за българката
« Отговор #34 -: Август 02, 2011, 17:55:43 pm »
Даскале като чета темата и дамските мнения се радвам, че нашите революционери са били мъже.  ;D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27