Наука и Технологии > Tехнологии

Някои интересни факти и нововъведения в областта на Технологиите

(1/81) > >>

Alien:
Това пак е от форума на бол.бг и мисля че е доста интересно щото сме направо като неандерталци в сравнение с  това което използват тези конспиратори.:


Към всеобщо известните факти:
1. Операционните системи на Майкрософт изпращат всички логове за извършените операции директно в централата, ненапразно Уиндоус ХР беше критикувана, че си резервира 10% от мрежовия трафик.
2. Всички телефонни разговори се записват в обемна оперативна памет и след анализ по ключови думи се архивират подозрителните и се подава сигнал до съответните служби.
3. Мобилните телефони през няколко минути издават местоположението на притежателя си и могат да бъдат употребявани като скрит микрофон.
4. Графичните карти произведени през последните 10 години излъчват паразитен сигнал съдържащ персонален номер (не е чудно че оцеляха само няколкото монополисти в бранша) по който биват идентифицирани от система от 12 геостационарни спътника (официално произведени по програмата Звездни войни), които правят скрийншот на сигнала изпращан към мониторите от всяко подобно устройство през няколко секунди.

Ще добавя малко известното, че от няколко години действа програма за скениране на човешките мисли в глобален мащаб.
Незнам какъв е обхвата и до този момент, но България едва ли е пропусната.

Който иска да се смее все пак идиотщината си е напълно законна.

bobired Публикувано на: May 20 2004, 05:12 PM

По първа точка - Майкрософт неведнъж са си признавали и за браузъра и за медия плеъра логовете били за статистика кой каква музика слушал, кои сайтове посещавал и още куп лъжи.
За ХР-то темата е дъвкана и предъвквана още при излизането му, ако съм сбъркал процентите някой да ме коригира.

По втора точка - Още преди 5-6 години от ФБР обявиха, че активно се скенират всички международни телефонни разговори преминаващи през телекомуникационни сателити и ако някой спомене в телефонен разговор "Прашец" или "Захар" до 24 часа ФБР ще проучи дали е наркотрафикант,като подчертавам "Без значение в коя част на света се намира".

По трета точка - Всеки добре запознат с GSM технологиите може да потвърди.

По четвърта точка - Няма да навлизам в подробности ще отбележа само, че ЦРУ употребява подобни разузнавателни средства от края на 70-те. Агентите изпращани в чужбина са окомплектовани със сгъваем Фарадеев кафез и радиозаглушител (това май съм го гледал и по Дискавъри преди няколко години). Като официално устройството улавящо сигнала
има обхват около 800 м., но на въпрос защо сградата на ЦРУ е оборудвана с най-мощния електромагнитен щит отговорът е "За да не ни шпионират от космоса".

За скенирането на мисли съм казал достатъчно. Нито му е времето нито му е мястото. В България има достатъчно окултисти запознати в детайли с въпроса, но си държат езика зад зъбите и нямам намерение да съм първия който ще си отреже главата.
Процедурите на Адвента са ми пределно ясни и споменавам максимално допустимото просто информативно.
Никой не е длъжен да вярва - блажени са вярващите, глупци са неверниците, свободни са знаещите!

Хун Публикувано на: May 20 2004, 07:41 PM


Дано да има организирано противодействие на това щото ако работи по план ни е спукана работата  :P

tarikkat:
Ние не се даваме лесно въпреки всички опити все още сме живи ;D ;D ;D

Alien:
То проблема е че на тях им трябваме живи - все пак нали трябва да имат роби да вървят нещата, само че яко са ограничили живота. Между другото за цивилизацията на Атлантида също се твърди че Имало каста на управляващи и такава на роби като "заможните" живеели няколко пъти повече години от другите тъй като медицината била напреднала много и имали сериозни методи за коригиране на баланса в тялото липсата на който водел до смърт.

H.:
Всичко горе е вярно, трябва да се стои далеч от всякаква електроника, защото ни облъчват и могат да ни подслушват с всичко.

tarikkat:
Но ние живеем в общество в което сме зависими от технологията
За голямо съжаление не бих се отказал от много мързеливи придобивки ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия