Автор Тема: Пътуване във времето! - Джон Титор - Гост от 2036 г. или измамник?  (Прочетена 10021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Пича твърди, че е войник от мисия от 2036 и представя значителна информация за мисията си в края на ноември 2000 и неговата машина за пътуване във времето. Казва, че в перспектива обществото ни върви в грешна посока, което ще доведе до кратка но МАСИВНА ядрена война в 2015. Америка щяла да бъде въвлечена в гражданска война, щяла да почне около 2004-2005, ескалираща и към 2008 щяла да бъде неоспорима, и ще въвлече всеки в САЩ до 2012. Препоръчва ни да се махнем от градовете до 2015, които щели да бъдат ядрени цели. Според него микросингулярностите могат и ще се използват в построяването на машини на времето. Теорията за многоизмерните светове е вярна, с многото възможни изходи. Болестта на Кройцфелд-Якоб щяла да стане епидемична към 2036, гражданската война в САЩ щяла да започна в 2004-2005 (е тука не позна).

В сайта му я няма снимката. Накрая сайта има линк за дарения! Тоя ме съмнява яко...

http://johntitor.strategicbrains.com/













« Последна редакция: Август 28, 2006, 19:53:32 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Този сайт е по-пълен. И има много повече инфо.

http://www.johntitor.com/

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хаха, аз пък имам едно филмче Dimension Jump, в който един пич минава през междуизмерен портал. Най-вероятно е фейк де, но е страшно рядко, аз го открих по случайност в един мноооого забутан сайт. Който иска мога да му го пратя да види за какво става дума :P 8 МВ е :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
пращай!
Теорията за многоизмерните светове е вярна, с многото възможни изходи

тоест не че не е познмал,а идва от място когато през 2004-5 е имало гражданска война
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Абе според мен е ментраджия...

« Последна редакция: Август 29, 2006, 09:30:30 am от Eon »

Дъвиан

  • Гост


Не е важно измамник ли е, а дали машината му работи. :P
« Последна редакция: Август 29, 2006, 09:30:53 am от Eon »

Дъвиан

  • Гост
Ох, така се смях като го гледах това, че сълзи потекоха от очите ми. Хахахах. Велик е този, прекланям му се. Върти си се из стаята и изведнъж - щрак - айде оттатък. :P Поне да се беше облякъл по-хубаво. :P

Eon

  • Гост
А какво мислите за Джон :---

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

prestor

  • Гост
Това за компютъра, което го пише мисля че са пълни глуости. По скоро Джон Титор е поредното име препечелващо от будали купуващи историите му.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Тази кутия ми се вижда стара, мноого стара.
Някъде от 80-те год. на миналия век. :boredom:

п.п. а ако примерно въпросната гражданска война я заместим с финансово-икономическата криза?
« Последна редакция: Септември 26, 2010, 03:47:42 am от Raw Deal »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27