Автор Тема: Затвориха nanoset.net  (Прочетена 6356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Затвориха nanoset.net
« -: Юли 30, 2010, 23:56:05 pm »
Не знам дали има пусната такава тема(ако има моля модераторите да ми преместят там темата и да ме извинят,проверих с търсачката,но нищо не ми излиза)-та,темата е-ЗАТВОРИХА и nanoset.net "умниците" от ГДБОП.Преди известно време разбиха една "престъпна" библиотека,сега затвориха nanoset.net.Почвам да си мисля,че всичко в България е по поръчка и че масово се затварят някои сайтоте,за да ги има zamunda-та и arena-та.
Е,да се надяваме,че и с nanoset.net нещата ще станат същите като с chitanka.info-а,именно собствениците на сайта да си преместят сървърите,и да си възстановят всичко до дни.Но за пореден път се убеждавам,че в нашата мила родина-законите се спазват супер стриктно за нормални и обикновени хора,а за истинските престъпници-закони няма!
Просто тези,които източиха милиони/милярди левове с разни похвати,включително и точенето на ДДС-то-закони няма.За тях ГДБОП мълчи.За тях телевизиите и медиите мълчат.Но за това,което разнообразява поне малко ежедневието на обикновения българин-веднага се намират средства и хора,които да го унищожат(или поне да опитат).Просто думи нямам!!!Не знам в каква страна живеем,но определено държавата ни е ненормална!А химна на МВР и Веселин Маринов-ноу комент.За смях сме станали пред света,за смях и позор.  :D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #1 -: Юли 31, 2010, 00:29:00 am »
Чух да са казали, че потребителите пращали sms-си за да могат да теглят което не е вярно специално за nanoset . Сървърите на замунда и арена са в чужбина и не могат да ги спрат. Освен ако интернет доставчиците не филтрират трафика към тях.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #2 -: Юли 31, 2010, 00:52:26 am »
sedere,мен ми направи впечатление,че освен,че разпространяват непроверена или погрешна информация като затварят сайтове,че наистина се опитват да убедят мнозинството хора,че правят нещо полезно за държавата.  :nea:
А за nanoset.net-интересно,че по непотвърдена информация е бил собственост на Главата.Аман от абсурди в тази страна.
Сещам се за един друг куриоз-когато се разбра,че в предаването "Сблъсък" е използван 25 кадър-изкараха всеки,който се е замислил върху този факт и видял нещо различно от това,което са му казали,че би могъл да види-луд,и/или конспиратор.Но напоследък все по-усилено се опитват да провокират българина.Защо се питам?!И наистина ли опряха до тези сайтове да ги затварят,понеже им се свърши по-важнатата,и истинска работа,а,и как национални медии се осмеляват да говорят в ефир непроверени лъжи,казвайки невярни неща като свършени факти пред населението?!
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 08:52:10 am от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #3 -: Юли 31, 2010, 08:44:48 am »
Както винаги всичко е отклоняване на вниманието от важните неща и отчитане на дейност. Който и да дойде на власт все така ще е, никой не иска да прецака статуквото защото ще му спрат дажбите.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #4 -: Юли 31, 2010, 09:03:36 am »
Тези смешници,освен nanoset.net,са затворили и rapidadd.com, 4storing.com и afasta.com.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #5 -: Юли 31, 2010, 09:44:43 am »
Аз имах регистрация в наносета не искаше пари беше free имаше отделно който иска да прати смс за благотворителност на мен лично ми доставяше по голямо удоволствие от замунда.Но и другото от наносет можеше да се тегли документалния филм на Пешо Сериозно за НЛО  :D както и в раздел книги имаше постоянно конспиративна информация !
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен Salazzar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #6 -: Юли 31, 2010, 11:27:33 am »
Кофти работа. Дано не започнат масови акции за затваряне на сайтове, ползвани масово от потребителите. Спомням си акциите срещу Замунда и Арена - Замунда мисля, че не пострада, но БТК-то започна да филтрира Арената и трябваше да ползваме проксита за да теглим, което впоследствие ме отказа да ползвам този сайт. Колкото и да се опитват да ни отрежат достъпа до всякаква информация, задна вратичка винаги ще се намира  :hi:
"Дела трябват, а не думи." Васил Левски

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #7 -: Август 01, 2010, 02:30:09 am »
Колегите от темата Събуди се... са виновни.
Пуснали са линка http://nanoset.net/torrent/17/28/186293/Lecture%20on%20economics%20-%20the%20banking%20system за това как работи банковата система. ;D


Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Затвориха nanoset.net
« Отговор #8 -: Август 03, 2010, 21:07:47 pm »
"Не бойте се, деца,
за утрешния ден."
Ако е нужно, важните неща (и сайтове) ще намерят начин отново да стигнат до тези, които имат потребност от тях. Няма безкрайна нощ! Не ви давам надежда, това е само "констатация".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27