Автор Тема: Синхроничност  (Прочетена 6321 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Синхроничност
« -: Юли 25, 2010, 23:23:55 pm »
Няма да говоря за обиконовенна сихроничност. А за такава в която на много хора в кажи речи едно и също време им се случва едно нещо - смяна на основни убеждения и съпътстващи драматични събития. На доста хора им се случва именно това,получават страхотен шамар.А те са доста осъзнати и търсещи хора, не коне с капаци.Случва им се нещо което така разтърсва цялата им система ,че всичко започва от начало,в това същото време върху тях връхлитат безброй грижи и пречки, с който неотложно трябва да се справят.Това в мойте наблюдения е от около половин година насам, при мен лично започна да се случва преди около 2 месеца а преди месец беше пикът,но не и краят.Така е и с другите засегнати от този "проблем". С една от жените с който си говорихме има и друга синхроничност и двете виждаме повтарящи се числа,аз ги виждах преди 2 месеца по 5 пъти на ден, а сега тя ги вижда. Грижите който възникват са свързани със здравето на наши близки, с много кардинални решения относно живота ни (който не сме предполагали че ще трябва да взимаме точно сега) и дори изгаряне или отказване(счупване ) на електроуреди и тези грижи сякаш ни пречат да си разрешим основния проблем, именно срутването на цялата ни система от убеждения.Времето лети.Ако преди 2 месеца за 1 ден можеше да не ми се слуи нищо съществено то в последните 2 месеца ми се случват по няколко и то доста проблемни ситуации.Прави ми това впечетление, мисля го от известно време и затова питам тук,познавате ли се в разказа ми. Какво според вас се случва?
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 23:31:43 pm от eses »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Синхроничност
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 00:11:22 am »
Офф,не знам защо и какво,ама от един месец виждам постоянно и непрекъснато повтарящи се числа,и то по сто пъти на ден,а в къщи сума ти неща се развалиха.. :(

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Синхроничност
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 04:52:36 am »
Ами явно имате некачествени електроуреди.  ;D

Купувайте си панасоник, самсунг и тн.  ;D

А сега сериозно ...
Като бях млад и понякога ми се разваляха разни неща. Дори и харддиска един път.
Но толкова силно исках да се оправи, че накрая само му презапоиха една букса и тръгна като нов. А и изобщо всички развалени неща някак с магия се оправяха. Стига да искаш достатъчно силно и искрено.
Не забравяйте ... съзнанието формира реалността ... мухахаха  ;D
но ... има трик ... зависи от конкретното съзнание ...

Бтв напоследък не ми са се случвали изобщо такива предизвикателства. Или съм спрял да ровичкам електроуредите (не съм дете вече), или пък са взели да ги правят по-здрави.

Бтв наскоро нещо взе да ми трака захранването. Разглобих го, махнах една решетка пред радиатора (Перката е вътрешна и е върху страната, която гледа надолу. Т.е. духа право надолу към земята. Оказа се, че перката се е смъквала все по-надолу и по-надолу и е започнала да опира в решетката.) Та махнах я тая решетка и доволен от моя технически гений сглобих обратно захранването. Уви компютърът изобщо нещеше да пали. Припомних си старото време, където ремонтирах само с мисъл (то и аз и без това не разбирам от електроника и не бих могъл по друг начин), разглобих го отново, отново го почистих още по-старателно, обдухах го с един вентилатор да доизсъхне както трябва и .... ТРЪГНА. Баси магьосника съм. Ошо, Кастанеда и всички други брадати магьсници ряпа да ядат. Удари ме здраво тока, щото тоя път го пробвах разглобено, ама карай. Сглобих го и тръгна като самолет. Отново безшумно при това. Оттървах 60$ за ново.

п.с. СД и ДВД устройствата никога не са успявали да се ремонтират сами само с мисъл. Развалят ли се, си остават развалени ... Затова не си играйте с тях.  :-* :writer: ;D 8)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Синхроничност
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 10:35:53 am »
Tangra,  виждам че много ти е писнало от ала-бала и почваш да взимаш на подбив по недоказуемите и отвяни неща.Нали доскоро мисляше да напускаш форума, явно найстина ти е дошло до гуша от летящи в измислени светове хора.Повярвай ми и на мен почва да ми втръсва. И все пак това за ел уредите съм серйозна.Забелязвам го и няма как да не ми прави впечатление, когато ти се счупят 5 уреда за 2 дни и в същото време и други хора ти се оплачат от същото,някак си си задаваш въпроси.Естествено че може да има и съвсем нормални и естествени причини, но тъй като свързвам това с други "симптоми" затова и го споменах.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Синхроничност
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 10:41:57 am »
Tangra,  виждам че много ти е писнало от ала-бала и почваш да взимаш на подбив по недоказуемите и отвяни неща.Нали доскоро мисляше да напускаш форума, явно найстина ти е дошло до гуша от летящи в измислени светове хора.Повярвай ми и на мен почва да ми втръсва. И все пак това за ел уредите съм серйозна.Забелязвам го и няма как да не ми прави впечатление, когато ти се счупят 5 уреда за 2 дни и в същото време и други хора ти се оплачат от същото,някак си си задаваш въпроси.Естествено че може да има и съвсем нормални и естествени причини, но тъй като свързвам това с други "симптоми" затова и го споменах.
Като ти се счупят електроуредите се търси вината в енергото, а не в дедо Господ и разни измислени герои от езотеричните книжки ;).
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Синхроничност
« Отговор #5 -: Юли 26, 2010, 11:41:04 am »
Не обвинявам нищо,само констатирам определни аспекти от случващото се,а именно:
1. рязка смяна,срив на убеждения
2. интензивност на драматични събития
3. синхроничност с цифри
4. разваляне на ел уреди.
5. здравословни проблеми на близки (при една от жените - има връзка с здравословни проблеми на обкръжаващи я хора, а не на близки ,но странното е че става въпрос за инвалиди,както и при мен.)
Може би има и други неща на който не съм обърнала внимание,но е факт че на много хора им се случват тези неща горе долу по едно и също време.затова и пуснах темата да видя дали само в моя кръг от обкражение е така или и в други кръгове.Та аз не питам кой е виновен ,а на какво според вас се дължат тези синхроности и моля не го иронизарайте,защото говоря за истински хора.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Синхроничност
« Отговор #6 -: Юли 26, 2010, 12:56:25 pm »
Може би има и други неща на който не съм обърнала внимание,но е факт че на много хора им се случват тези неща горе долу по едно и също време.затова и пуснах темата да видя дали само в моя кръг от обкражение е така или и в други кръгове.Та аз не питам кой е виновен ,а на какво според вас се дължат тези синхроности и моля не го иронизарайте,защото говоря за истински хора.
А ти на какво го отдаваш това?
На 3 световна, второ пришествие, 2012 краят на света, психотронното оръжие, рогатия, рептилите и т.н.

П.С.Питам сериозно, няма и грам шега!
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 12:58:15 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Синхроничност
« Отговор #7 -: Юли 26, 2010, 13:35:51 pm »
Смята се, че проблемите с техника и комуникации се дължат на ретроградният Меркурий. Това е планетата ,която отговаря за тези нещо и сега е ретроградна...на не знам точно до кога

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Синхроничност
« Отговор #8 -: Юли 26, 2010, 14:12:50 pm »
Смята се, че проблемите с техника и комуникации се дължат на ретроградният Меркурий. Това е планетата ,която отговаря за тези нещо и сега е ретроградна...на не знам точно до кога
Алибаба, май не е от твоя меркурий,6 и 7 месец липсват ;)

През 2010 година Меркурий е ретрограден в периодите:
18.04 до 11.05.
21.08 до 12.09.
11.12 до 29.12

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Синхроничност
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 14:15:31 pm »
Предполагам ,че е някакъв период, но защо е обхванал толкова хора и защо им се случват едни и същи неща незнам.Мисля си че е подготовка,но за какво незнам.Тъй като при мен започна с цифрите и по късно с останалите неща, затова мисля че е подготовка.Може например тези числа да са предупреждение за настъпващ период,както според мен се случва с мен.Но за какво,незнам.За другите хора също незнам.Едната жена ми каза че също мисли че числата я предупреждават нещо.Аз не искам да се вкарвам в филми.Просто е странно.
Алибаба, един пич от друг форум също даде обяснение с астрологията.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Синхроничност
« Отговор #10 -: Юли 26, 2010, 19:04:25 pm »
Не се бъзикам ни най-малко. Най-важна е вярата и любовта. Включително и към твоите уреди. Ако на човек му гърмят електроуредите, може би ще трябва да потърси вината в себе си.


А за този ретрограден Меркурий и тази астрология, това зависи ли от личната дата на раждане, или е някакъв общопланетарен феномен? Защото моите уреди са наред. А предполагам и на много много други хора. В тази връзка астрологическото обяснение би било абсурдно.
Този меркурий предполагам, че действа на всички уреди от Земята? Или не?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Синхроничност
« Отговор #11 -: Юли 26, 2010, 19:36:31 pm »
Какво означава 12:12?

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Синхроничност
« Отговор #12 -: Юли 26, 2010, 19:40:10 pm »
Не се бъзикам ни най-малко. Най-важна е вярата и любовта. Включително и към твоите уреди. Ако на човек му гърмят електроуредите, може би ще трябва да потърси вината в себе си.


А за този ретрограден Меркурий и тази астрология, това зависи ли от личната дата на раждане, или е някакъв общопланетарен феномен? Защото моите уреди са наред. А предполагам и на много много други хора. В тази връзка астрологическото обяснение би било абсурдно.
Този меркурий предполагам, че действа на всички уреди от Земята? Или не?

Това е вярно. Отношението е важно. Както и самото състояние на човека. Много хора са забелязали, че когато са нервни, разстроени и пр. компютъра им увисва и зацикля...при мен това важи на 100%. Моите уреди задължително трябва да бъдат погалени (може и само виртуално, а не физически) за да работят. Когато си купувам нов уред го погалвам и му заръчвам да не се разваля. Периодично трябва да поддържам отношението и си нямам никакви проблеми с тях. Но миналото лято бях в отпуск. Колегата ми се обади, че иска да ми включи компютъра и аз му дадох паролата. Компютърът ми явно силно се засегна, че съм го оставила в чужди ръци (сигурно не му е харесало докосването на чуждата енергия) и ...му изгоря захранването. А беше съвсем нов.
Сега, знам, че всичко това ви звучи налудничево и откачено, но...за мен това са реалности и дори не си правя труд да им търся обяснение или да ги подлагам на съмнение.
Зя астрологичните обяснения - де да знам...има нещо в астрологията, все повече се убеждавам...но не твърда със сигурност. За отношението обаче - нямам съмнение.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Синхроничност
« Отговор #13 -: Юли 26, 2010, 19:54:00 pm »
Аз стигнах до идеята че е свързано с магнитното поле и моята настроика с него.Мисля си че е възможно да виждам повтарящи се числа ако съзнанието ми се настрои на същата чистота,та настроивайки се към нея ,около мен почват да се случват всички останали неща които изброих.Това което ме радва е че вече не виждам повтарящите се числа от известно време.Но определено е странно че и други хора го изживяват точно сега

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Синхроничност
« Отговор #14 -: Юли 26, 2010, 20:06:03 pm »
Аз пък съм забелязала, че човешкият ум има склонността да поддържа нещата в които решиш да вярваш.  Или на които решиш да обърнеш внимание. Тоест ако се заинтригуваш от синхронността ще започнат да се случват все повече синхронни събития. Ако решиш за себе си, че това са просто съвпадения и толкоз - сякаш изчезват. Ако си на вълна вяра в чудеса, чудеса се случват наистина. Ако си на вълна - я стига фантасмагории, чудесата престават да се случват.
Това е лично изпитано от мен. И е  обяснено добре от транссърфинга на Зеланд и реалността като дуално огледало.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27