Автор Тема: халюциногенни  (Прочетена 16952 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
халюциногенни
« -: Юли 06, 2010, 18:14:11 pm »
Халюциногенни!Те са известни от дълбока древност и са били използвани в "магичиските" отвари.
Не предизвикват физическа зависимост ,но предизвикват средна психическа зависимост.Но от друга страна има доста легални вещества ,който причиняват в десетки пъти по-силна психическа зависимост и изключително голяма физическа зависимост като бирата ,цигарите.От една страна  цигарите и бирата не могат да ви предоставят такова усещане ,но от друга гъбите растът и не трябва да си ги купуваш ако знаеш къде растът.Можеш да се озвоеш на двойници ,който са отровни ,но от друга страна количеството гъба е малко и ако попаднеш на отровна дозата няма да е смъртоносна.От една страна може да възникант ицинденти от ххалюцинаците породени от тях ,но от друга страна бирата  е причинила толкова много смъртоносни ициденти ,че ициндентите породени от гъби просто изглеждат смешни.От гъбите не можеш да хванеш рак ,но от цигарите можеш и освен това те предизвиква силна психическа и физичека зависимост.Но пък от друга страна гъбите могат да предизвикат доста невероятни усещания и преживявания.Дозата за постигане на ефект от гъбите се запазва докато при бирата и цигарите тя трябва постоянно се увеличава.Сега да помислим-халюциногенните найстина ли са толкова смъртоносни и пагубни или просто приходите от аколхол и цигари ще намалее драстично?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:халюциногенни
« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 19:37:45 pm »
Конспирацията при халюцногенните и марихуаната е идентична ;).Умишлено са обявени за вредни и извън закона.А халюциногенните стимулират епифизната жлеза и по този начин се появява ефектът да ''патуваш'' в бъдещето.

ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:халюциногенни
« Отговор #2 -: Юли 07, 2010, 12:24:54 pm »
Може ,но за щастие те лесно се намират.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:халюциногенни
« Отговор #3 -: Юли 07, 2010, 14:10:04 pm »
Дори и да вземеш гъби-халюцигени и да ти се отвори съзнанието малко, да успееш да надникнеш "зад завесета" за миг, това ще бъде насилствено. После ще забравиш и ще се отклониш от естествения път по който трябва да стане това.

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:халюциногенни
« Отговор #4 -: Юли 07, 2010, 15:17:52 pm »
 ;D Колко да ти се отвори съзнанието от магическите гъбки? Стига спекулации вече с древните практики и ритуали. Те са били шамани, а сега тези вещества се използват за удоволствие.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:халюциногенни
« Отговор #5 -: Юли 07, 2010, 15:34:26 pm »
Ще имам звукозаписно устройство ,молив и лист ,за да начертая каквото мисля.Това надявам се няма да изчезне.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:халюциногенни
« Отговор #6 -: Юли 07, 2010, 15:51:34 pm »
;D Колко да ти се отвори съзнанието от магическите гъбки? Стига спекулации вече с древните практики и ритуали. Те са били шамани, а сега тези вещества се използват за удоволствие.
Ми то освен, че знаем че се ги използвали, друго какво?  :) Май нищо.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:халюциногенни
« Отговор #7 -: Юли 07, 2010, 15:58:17 pm »
Важно е  с комбинация с какво са ги използвали.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:халюциногенни
« Отговор #8 -: Юли 07, 2010, 17:06:49 pm »
В момента по целия свят леките наркотици (марихуана, гъби и др. натурални продукти) генно се модифицират, същото като при храните. Ефекта им се потсилва с химикали целта е една - затъпяване и подчинение на стадото. Тези които роптаят срещу фармацефтите и големите компании производители на лекарства, че тровят хората. Същите заблудени организират протести за легализация на ``тревата``под предлог че ``натуралното е безвредно`` са в голяма заблуда. Някой от тях са и поставени лица.

Медицински екипи доказват, че продължителната употреба на канабис при мъжете води до ментални увреждания и хомосексуални наклоности (къде е меката на легализираните леки дроги - Холандия - там е и меката на педерастията). Бума на гей вълната в България се свързва с електроните партита (метрополис и подобни) от 90-те год. на миналия век както и с леките (гъби, треви и др.) и твърдите (екстази, амфетамини, кокаин,хероин и др.) наркотици употребявани на тези мероприятия. Така беше промито поколението и бяха създадени идеалните био-роботи роби ПЕРФЕКТНИЯ ГОЙ (ГЕЙ)! ПОМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ПОСЕГНЕТЕ КЪМ НАРКОТИЦИТЕ ВЪВ ВСИЧКИТЕ ИМ РАЗНОВИДНОСТИ! Напоследък се забелязва тенденция в обработване и на спиртните напитки особено евтините марки използвани от гойте (флирт, пещерска, кайлъшка) А имаме и марка свързана с леките наркотици ``мери джейн`` правете си сами изводите.
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 17:26:15 pm от sunin »
TRUE OR DEATH

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:халюциногенни
« Отговор #9 -: Юли 07, 2010, 17:31:24 pm »
В момента по целия свят леките наркотици (марихуана, гъби и др. натурални продукти) генно се модифицират
Би ли обяснил какво искаш да кажеш с това ,защото се съмнявам да промениш днк-то на активните съставки.И аз съм съгласен ,че другите наркотици са жива бомба със закъснител ,но специално халюциногенните са доста различни.Те може да ти помогнат много.Припомнете си какви наркотици дава Тхао на Мишел.Ако прекаляваме с тях ще си навредим както всички други вещества.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:халюциногенни
« Отговор #10 -: Юли 07, 2010, 17:56:14 pm »
Няма да споря с теб за ``полезните`` наркотици, но ще отбележа: ако си набереш халюциногени гъби в гората то те са натурални и чисти, но ако си купиш от кофишоп в Амстердам примерно, то те са отгледани при специални изкуствени условия и третирани с химикали за да може да изкривят възприятията ти и да те отклонят от ПЪТЯ. Същото се отнася и за канабиса.
TRUE OR DEATH

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:халюциногенни
« Отговор #11 -: Юли 07, 2010, 19:16:20 pm »
Напълно съм съгласен с теб.Освен това ако гъбите са расли редон с отровни може да са абсорбирали отровни вещества от тях.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:халюциногенни
« Отговор #12 -: Юли 07, 2010, 19:22:49 pm »
Аз пък мисля,че и в цигарите слагат нещо престрастяващо.Преди пушех по кутия на ден.От 3-4. години пуша почти 2к.Имам чувството,че колкото повече пуша,толкова повече ми се пуши :-X.И не само аз съм така.Много хора,които пушат казват същото.А относно гъбите,в България растът ли такива?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:халюциногенни
« Отговор #13 -: Юли 07, 2010, 19:45:36 pm »
Пристрастяваш се защото никотинът има психическа и физическа зависимост.В Българиян растът 3-4 вида гъби.Ако искате ще ви кажа.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:халюциногенни
« Отговор #14 -: Юли 07, 2010, 19:57:28 pm »
О'кей.Така е.А как ще обясниш факта,че не мога да се напуша?Преди една кутия ми стигаше,а сега не.Хайде,не казвам,че е пристрастяване,но е нещо като постоянен ''глад'' за цигара.И не е само с мен така.И други хора го отчитат този факт.Явно слагат нещо.Кажи за гъбите.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27