Автор Тема: Предлагам : малко да се пипне logout-а.  (Прочетена 6140 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Предлагам да има опция в която при всеки успешен логин на потребителя всички останали отворени сесии които има да бъдат невалидни.

По този начин тези които ползват публични компютри няма да се притестняват че са се забравили някъде логнати.

Тъй като сайта не го предлага като стандартен протокол мисля че ще е по-универсално ако бъде като опция из настройките и всеки да може да си я пуска.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #1 -: Юли 04, 2010, 14:31:09 pm »
Дължината на сесията е 60 минути, ако някой е дал да му се запаметяват кукита и прочее - ще си седи логнат. (при логване, има прозорче в което се указва колко време да е валидна куката - 1 час, 1 ден,  1 седмица, 1 месец, Завинаги)
По същата логика, би трябвало да се смяна паролата при всяко влизане, защото ако е влязъл през публичен компютър, и е да - Запомни паролата, ще му я види следващият.
А и няма как да се 'разлогва' при влизане от друг компютър, по простата причина, че това не е чат или ICQ.
Както сами знаете, дори в Skype може да се влиза от няколко компютъра едновременно, без това да прекъсва сесията на другия.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #2 -: Юли 05, 2010, 12:33:42 pm »
Виждал съм редица сайтове да имат такава система по стандартен протокол.

Също ще кажа че ако си влязъл с безкрайната сесия и без да ти запамети логина пак си логнат следващия път като си пуснеш компа, знам защото има един приятел у който си го оставям.

П.П.

До колкото знам може да е избирателно.
« Последна редакция: Юли 05, 2010, 17:56:03 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #3 -: Юли 05, 2010, 15:34:46 pm »
Ами аз ако ползвам собствени 2 или 5 компютъра и искам да съм си логнат на всичките?

Може да имам 1 десктоп, 1 лаптоп, 1 на работата, 1 в университета и тн.
За мен ще е също толкова неприятно да се логвам всеки път.

А и кой в днешно време ползва публични компютри? Това не е ли отживелица. И щом ползва, нека се логва-аут.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #4 -: Юли 05, 2010, 17:50:37 pm »
Ами аз ако ползвам собствени 2 или 5 компютъра и искам да съм си логнат на всичките?

Може да имам 1 десктоп, 1 лаптоп, 1 на работата, 1 в университета и тн.
За мен ще е също толкова неприятно да се логвам всеки път.

А и кой в днешно време ползва публични компютри? Това не е ли отживелица. И щом ползва, нека се логва-аут.

За теб ще е още по добре да прочетеш какво съм казал и първата ти реакция да не е изливане на заблудените ти мозъчни ...

Да де, или можеш спамиш без връзка към това което всъщност се казва както правиш обикновено... Но това не е първия, едва ли ще е и последния случай, така че ми омръзна да ти го преповтарям сричка по сричка.
« Последна редакция: Юли 05, 2010, 17:56:34 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #5 -: Юли 05, 2010, 18:53:23 pm »
Ако нещо не съм вникнал, може би не си се изразил добре. Има и такава вероятност.
Не бързай да обвиняваш другите.

А и не ми се рови за дребнавости. Достатъчно е, че гледам си си редактирал и 2та последни постинга 2 часа СЛЕД като аз съм си написал моя постинг. Само мога да гадая какво си бил казал преди това.
« Последна редакция: Юли 05, 2010, 18:55:03 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #6 -: Юли 05, 2010, 21:34:20 pm »
Няма какво да ми гледаш последниет постигни.
Ти си паразитираш без дори да си прочел първия като хората.
Ако искаш си вземи речник и си разталкувай елементарните думи които съм ползвал ... Ако не иди на тълкувател.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 21:55:03 pm »
По-добре ли се чувствате,като се заяждате?Защо не си уредите отношенията очи в очи?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Предлагам : малко да се пипне logout-а.
« Отговор #8 -: Юли 05, 2010, 22:11:43 pm »
Аз си казах мнението в първия пост, следващите няма да ги трия, за да проличи как съм предугадил причината да не се вслушам в съвета на Polymorpher
Всеки има право да изразява мнение и да дава съвети, аз имам правото да избирам дали да се вслушам или не.
За него може е добро предложение, за мен - не е. Няма да го реализирам и точка.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27