Автор Тема: ЕСМ - Етеро-Съзнателна Механика  (Прочетена 8616 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:ЕСМ - Етеро-Съзнателна Механика
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2010, 07:51:03 am »


Като погледнах рисунката на опита за изобразяване на повърхността на пространството ,която Спорт-Здраве4 е поставил и рисунката от линка на ₪ Eon ₪, много ми заприличаха на това заснето нещо в Мексико. Възможно е също да си въобразявам.

http://w.vbox7.com/play:0ef8320b

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:ЕСМ - Етеро-Съзнателна Механика
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2010, 13:25:37 pm »
По принцип тази повърхност би трябвало да изобразява общата повърхнина, описана от силовите линии, създавани от черната дупка в центъра.

И тъй като извънземните създават мини-черни дупки за свои power-core-ове и двигатели по нашенски, зависи от качествата на материала да изобрази тези силови линии.

Слънцето например изригва по тези силови линии. Дори вече е доказано чрез наблюдения, че черните петна по Слънцето не са просто петна, а са вортекси - фунии от завихрена огнена плазма, която фуния се устремява навътре към ядрото му и затова изглеждат тъмно - понеже вътре е само мрака на черната дупка, от която извира цялата тази енергия.

И нещо повече - не знам дали сте чули, но е емпиричен факт, че слънчевите петна са симетрични - ако има от едната страна, тогава пускаш права линия през геометричния му център и точно перпендикулярно от другата страна на слънчевата сфера откриваш още едно петно.

Това означава, че като има вортекс от тая страна, той минава през центъра и излиза през другия край.

Точно както е на горните картинки.



По мое мнение предвижването на земните пластове и на тектоновите плочи се извършва тъкмо по горната описана геометрия.



П.П.
Така че НЛО с вътрешен power core и подходящ външен материал да изглежда така? Защо не...
« Последна редакция: Октомври 09, 2010, 13:30:28 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:ЕСМ - Етеро-Съзнателна Механика
« Отговор #17 -: Октомври 15, 2010, 17:52:32 pm »
За жалост е за англоговорящи... но предполагам, че в близко бъдеще ще се опитам да преведа всичко и ще се опитам да сглобя някаквъ файлове форма от текста и изображенията да се разпространява и в нашето ограничено по темата бългапско пространство.
http://www.valdostamuseum.org/hamsmith/SegalConf2.html
:hi:Няма да е никак лошо темата е твърде интересна.
От тук: http://uvs-model.com/index.htm ако имаш интерес и откриеш полезно инфо може да синтезираш нещо, ще си върха.



Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:ЕСМ - Етеро-Съзнателна Механика
« Отговор #18 -: Октомври 16, 2010, 11:35:54 am »
Линка е супер, нооо май ми надхвърля капацитета =\ Този месец съм малко неактивен, надявам се ноември да направя нещо по тия линкове.

А ти защо не синтезираш нещо? =)

Неактивен woda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re:ЕСМ - Етеро-Съзнателна Механика
« Отговор #19 -: Октомври 25, 2010, 14:07:45 pm »
Това от видеото ми напомня на видима енргохранеща се система от типа описани от Вадим Зеланд.Поне от това което описва за "махалата", аз си представям именно нещо като това от клипчето. А и ако понякога има спонтанни материализации в нашия свят на такива чудатости, защо това да не е нещо такова?
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27