Автор Тема: А вие пристрастени ли сте към телевизията?  (Прочетена 9551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:А вие пристрастени ли сте към телевизията?
« Отговор #15 -: Юни 28, 2010, 23:54:05 pm »
Хич да не ми ги пробутват тия глупости "Няма научни доказателства подкрепящи тезата".

Обикновено се намира някой нашенски гений и се изцепва "аз разглобявам телевизори от 20 години няма такова нещо като Mind control"
Българските техничари са работили в лабораториите на висша лига и знаят кое какво прави.
Повечето още ръчкат вехторий във зазидани входове от блокве.

Почти няма човек на тая земя който да не изплезва език пред телевизора.
Най-голямата простотия да дават хората гледат като хипнотизирани и не могат да се отлепят.
Които не вярва да говори със всеки един познат който има.
Кое е по лесно - да не си пуснеш телевизора, или да си го спреш след като си го гледал 2 мин.

После седиш и си мислиш - ама тва беше абсолютно безинтересно защо го гледах? Да де ама докато го гледаше братче няма спирачки.

Аз не спрях да гледам телевизия защото е вредно.

Един ден си гледах телевизора и какво ми стана не знам но реших да направя ретроспекция.
После почнах да анализирам гледаното и какво излезе?
90% от излъчваните неща носят ИДЕНТИЧЕН ПАКЕТ умозаключения и намеци.
Защо да гледам една и съща простотия подхвърлена по милиони начини.
Следващите две седмици поглеждах телевизия съзнателно (до каква степен е друг въпрос).

Целия ефир се побира в няколко изречения. "Инжектиране на деградивна култура", "Фишеци", "Контра фишеци" "Локумени мечти".

Бла бла бла, дрън дрън дрън, мисли така, прави иначе.
Бла бла бла, дрън дрън дрън, ЗАПЛАХА!!!Х!>Н/М:<СД<ЙАЛЕТЛ О! @Т!@П@ХК!$Г:@Х!
Бла бла бла, дрън дрън дрън, В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ СЕ НАМЕСИ Бойко Борисов (или който е там на смяна) и предотврати ...... катастрофа УУУРАААА!!!!
Бла бла бла, дрън дрън дрън, Чии скротум изглежда по-добре огрян от неонва светлина? - Моля зрители приковете вниманието си в тази феноменална тема за да не обръщате внимание на новата скандална далавера която засяга битието ви критично.

От три години не съм пускал телевизор. Но в това общество няма как да не го гледаш. И по улиците има телевизори вече. Искаш не искаш ти пресичат полезрението. Като седнеш да чакаш някой и те заобикалят телевизори от всички страни е малко трудничко.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:А вие пристрастени ли сте към телевизията?
« Отговор #16 -: Април 13, 2011, 17:43:31 pm »
Polymorpher, абсолютно си прав. Набиват мозъците с глупости и промивки. :hi:

Неактивен glavcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:А вие пристрастени ли сте към телевизията?
« Отговор #17 -: Септември 04, 2011, 23:29:32 pm »
Преди 2-3 години даже си ядях пред телевизора.
Скучно ми беше да си седна в кухнята и само да ям(там няма ТВ).

Сядам си и си гледам ТВ по цяла сутрин основно дискавъри, експлорер или някой музикален. Само дето като
погледаш редовно тия канали за месец два и си изгледал всички предавания и започват да ти се повтарят и ми писна. Разни новини не са ми интересни.

Сега вече ТВ не пускам и то, защото в един форум прочетох как една се хвалеше колко време и се е освободило кат е спряла да гледа и реших и аз да си освободя времето.

Не мисля, че ТВ промива мозъци иначе и сега щях да си гледам. Ако промиваха щяха да ми наложат да не спирам да гледам...

За мен ТВ си е чиста загуба на ценно време. Аз гледах ТВ като бягах от реалноста и текущите ми проблеми...

Неактивен Neadu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Big Air
Re:А вие пристрастени ли сте към телевизията?
« Отговор #18 -: Септември 08, 2011, 00:14:11 am »
АЗ никога не съм имал период в който да мога да кажа  че съм напълно пристрастен. НО пък съм следял предавания свързани с определена тема. Сега нямям ТВ. от около 7-8 години не гледам.

НО пък преди време получих един съвет който незнам дали ще го разберат всички ако го споделя. ТОй е следния- гледай тв за да видиш това което е скрито зад новината. ТОва е специално за новенарските емисии. Аз го разбирам така- всяка една новина /ако следиш централните емисии напр. веднага се откриват модели/ е подбрана за да постави определена скрита нагласа ИЛИ за да отвлече вниманието и за да се скрие важен обществен проблем се показва като такъв, проблем който е от значение за мнооооооого по-малка група.

Новините крият важните за хората проблеми.

Сега като ги гледам Новините и са ми някак смешни, най-много заради гигантско-ненужните тонове информация, такива небивалици се говорят, че според мен водещите чак им става досадно.

Единствената телевизия която понасям е тази с готварските предавания, и то само в същата компания  се гледа.
« Последна редакция: Септември 08, 2011, 00:18:08 am от Neadu »
Скачай само ако е по-високо от преди

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27