Автор Тема: НЛО или нещо друго?  (Прочетена 26691 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: какво може да е това ?
« Отговор #30 -: Юни 20, 2007, 12:20:15 pm »
Aз видях същото ,тази вечер около 10ч. определено не беше самолет ,светлините приличаха по-скоро на много ярки звезди,движеха се доста бързо посока североизток.
Същото е наблюдавано и от Брацигово снощи по същото време.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: НЛО или нещо друго?
« Отговор #31 -: Юни 20, 2007, 12:45:50 pm »
Хмм...На мен ми се привидя (или поне така си мисля) ,че на 2 страница от теста за кандидатсване  има жълт отенък.Като съдя  по твойте описания майче си видял НЛО. ::)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

anna

  • Гост
Re: какво може да е това ?
« Отговор #32 -: Юни 20, 2007, 14:01:54 pm »
Същото е наблюдавано и от Брацигово снощи по същото време.
Аз пък наблюдавах в неделя вечерта в близост до Брацигово пак нещо което най-вероятно не е истинско НЛО. Много съмнително! Обектът стоеше неподвижен дълго време и беше доста ярък. Извеснъж започна да се движи по посока на изток с равномерна скорост- без да прави остри завои и не се движеше много бързо. Не знам дали изчезна,защото се издигна или се скри от облаците, беше много тъмно, за да се разбере... :(
   :D

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Нов случай с НЛО
« Отговор #33 -: Юни 20, 2007, 19:58:45 pm »
  :-\ :-\
- Виждат се 2 обекта!
ето от същото място 4 сек по-късно.




Белоградчик, крепостта "Калето" - 20.06.07(днес)  :-\

При поискване давам и оригинал(и)  ;)
« Последна редакция: Юни 21, 2007, 12:04:55 pm от H. »

Неактивен apolon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re: Нов случай с НЛО.
« Отговор #34 -: Юни 21, 2007, 09:54:21 am »
Аз, нещо, недовиждам ??? Къде са тези два обекта. Би ли обяснил?

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Нов случай с НЛО.
« Отговор #35 -: Юни 21, 2007, 11:01:29 am »
Единия е точно над скалата ,а другия е малко по-нагоре от облака който се скрива зад другата скала. (1-вата снимка)

Неактивен MOB

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Относно: НЛО или нещо друго?
« Отговор #36 -: Декември 07, 2008, 06:31:07 am »
Тези летящи чинии са правени от хора, няма нищо извънземно в тях. Друга тема е дали технологията е била открита от човешки същества или е била взаимствана от извънземни такива. И аз преди време гледах небето с надеждата да видя неидентифицирани обекти и като видех някой спътник настръхвах. Един път беше облачно и не се виждаха звездите и луната и една светлина премина в небето подобно на падаща звезда, но с по ниска скорост. Доста съжалявам, че развитието ни е на такова ниво, постоянно си задаваме въпроси, не знаем къде се намираме, не можем да си обясним нещата, които виждаме. Моето любопитство е също огромно - надявам се в рамките на "човешкия" ни живот да получим някои от отговорите.
« Последна редакция: Декември 12, 2008, 01:05:28 am от Mirotvorec »

METAL

  • Гост
Относно: Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #37 -: Януари 20, 2009, 19:39:36 pm »
Ще използвам тази тема, защото в противен случай би трябвало да отворя нова със същото заглавие  ;)

Снощи (23 май) ходих на концерта на Назарет и Юрая Хийп във Варна. В паузата между двете групи (около 22:30 трябва да е било) се загледах в небето и на запад, вдясно от Юпитер, забелязах тяло, което по яркост и големина беше почти идентично с Юпитер. Със сигурност не беше звезда и докато се чудех коя планета би могло да е това, забелязах, че тялото се движи. Движеше се с постоянна скорост и абсолютно праволинейно - точно като изкуствените спътници в орбита около Земята, като дори траекторията му беше като на спътник. Само че беше в пъти по-ярко от всеки спътник, който съм виждала някога, и за разлика от тях, след около 20 секунди тялото започна постепенно да забавя скоростта си и видимо да избледнява. След около още 20-тина секунди изглеждаше като най-бледата звездичка, която се виждаше в момента. След това изчезна.

Интересно ми е какво обяснение би могло да бъде дадено за подобно явление...


по дяволите мислех да не го казвам, но преди половин час го видях абсолютно същото, ама абсолютно и по същият начин беше голямо с идеално праволинейна форма, взех да му махам(макар че в темата която съм пуснал пише че не трябва да им махаш ако видиш нещо де, но любопитството ми няма граници) и изведнъж големината му се намали и изчезна, може би са били извънземни, или нещо от сорта, но като са ме забелязали и са си дали думана и набързо са се изнесли, определено не беше спътник!!!
« Последна редакция: Януари 20, 2009, 19:47:34 pm от BranniK »

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: НЛО или нещо друго?
« Отговор #38 -: Януари 26, 2009, 10:49:33 am »
На 07.01.2009г., 4:00 часа, в Англия е била повредена вятърна електротурбина след судар с НЛО.





Информацията е от в-к Sun.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ufos/article2108149.ece

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: НЛО или нещо друго?
« Отговор #39 -: Януари 30, 2009, 16:35:51 pm »
Вечерта на 17.01 (малко след 20.00h) в Североизточна Германия и Южна Швеция е наблюдаван ярък метеорит- някакви шведи са го заснели:
http://sydsvenskan.se/webbtv/article406633/Trolig-meteor-los-upp-himlen.html?context=webbtv
от http://unknownreality.blog.de/2009/01/18/ufo-alarm-meteor-nordosteuropa-5397542/ - с коментари на очевидци (само че на немски...) Това нещо (метеорит с големина около 2 метра?- http://nachrichten.t-online.de/c/17/40/62/72/17406272.html) определено се е разбило някъде между Германия и Швеция (смята се, в Северно море), на някои чак са им се разтресли прозорците!
Дали пък не е разбила се летяща чиния...  :P


...water can flow, and water can crash...

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #40 -: Октомври 07, 2009, 22:34:49 pm »
Ако това, което си видяла т.е. НЛО-то е някакъв вид космически кораб

то, тогава трябва да е от много напредналите при условие, че си мени формата...

Има и други подобни съобщения за сменящи си формата НЛО-та.
   Сега да си кажа и Аз Мнението. Чисто НЛО. Едно трябва да знаете- за Тях формата не е от значение.  Тяхните кораби са толкова разнообразни по форма че Ние нямаме толкова марки на Самолети и Хеликотери взети заедно. Те даже си менят формата в движение. Говоря така защото имам ДОКАЗАТЕЛСТВО. Направил съм над 20 Снимки в които едно НЛО си смени формата поне 4-ри пъти. И все различни. Утре или другия ден ще ги кача. Можех да му направя и клип но яко ме преметна.Взех го за издигнато от Вихрушка Станиолово парче. Добре че го снимах да излъжа идин Мой приятел. Но когато разгледах Снимките с Компютара разбрах за що иде Реч.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 10:14:17 am от SMSI-H »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:НЛО или нещо друго?
« Отговор #42 -: Юли 07, 2010, 10:08:56 am »
 :o :o :o :o Какво е това НЛО?Прилича ми на летяща змия :D Къде,си правил снимките?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:НЛО или нещо друго?
« Отговор #43 -: Юли 07, 2010, 10:16:24 am »
Не съм ги правил аз, а един човек от нашият град Исперих преди около месец. Не знам подробности, но се надявам днес да ми кажат в какво направление е бил заснетият обект и да преценя, горе-долу, над каква местност е бил обекта. Доколкото разбрах снимките са правени между 12 и 1 през нощта.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:НЛО или нещо друго?
« Отговор #44 -: Юли 07, 2010, 12:27:12 pm »
Според мен е един обект.Просто ти си снимала за много дълго време и се е размазал.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27