Автор Тема: Агата създаде дупка в земята!  (Прочетена 16494 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gustera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #15 -: Юни 02, 2010, 23:18:38 pm »
Това нещо никой не може да ме убеди че е от подпочвени води .
Прекалено правилна му е формата .То по скоро прилича на правено от водовъртеж - а не съм чувъл такъв да прави кратери в земята . Да бяха казали че се е взривило нещо по щях да повярвам.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #16 -: Юни 02, 2010, 23:41:22 pm »
Това нещо никой не може да ме убеди че е от подпочвени води .
Прекалено правилна му е формата .То по скоро прилича на правено от водовъртеж - а не съм чувъл такъв да прави кратери в земята . Да бяха казали че се е взривило нещо по щях да повярвам.
Кое па ще се взриви и направи такава точна кръгла дупка?!
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #17 -: Юни 02, 2010, 23:54:15 pm »
 В природата има най-много правилни и симетрични форми. Виж човешкото тяло не е симетрично наистина, само така изглежда.
Каквото и да я е копало тая дупка е действало от долу-нагоре. Допускам, че е и предварително прокопана, а наводнението просто е  активирало пропадането т.е свличането на земната маса. :drinks:
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 23:56:39 pm от fishbone »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #18 -: Юни 03, 2010, 10:06:29 am »
Според мен може да е направено от земекопна машина. Подземна. За правене на подземни тунели.

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #19 -: Юни 03, 2010, 10:37:02 am »
Според мен може да е направено от земекопна машина. Подземна. За правене на подземни тунели.
И да копае нагоре, не вярвам.Според мен нещо е излязло от тази дупка.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #20 -: Юни 03, 2010, 11:13:40 am »
Според мен може да е направено от земекопна машина. Подземна. За правене на подземни тунели.
И да копае нагоре, не вярвам.Според мен нещо е излязло от тази дупка.
Трипод?

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #21 -: Юни 03, 2010, 12:18:51 pm »
Как казаха накрая (УЧЕНИТЕ)- Илюминатите хаха ,че било подпочвени води вече не се издържа колко ни правят на балами и на малки деца ???
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #22 -: Юни 03, 2010, 12:55:51 pm »
Как казаха накрая (УЧЕНИТЕ)- Илюминатите хаха ,че било подпочвени води вече не се издържа колко ни правят на балами и на малки деца ???


Илюминантите с тези си действия , ни пробват до каква степен сме зомбирани . Нещо като ''проучване на общественото мнение''  ;). Не мога да си представя , ако пред дупката , излезнат хиляди протестираши с плакати '' Илюминанти , това е ваше дело!!!'' . Какво ли ще се случи след това ? Какви ли други изненади ще ни подвъртят  ???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #23 -: Юни 03, 2010, 13:46:23 pm »
Според мен може да е направено от земекопна машина. Подземна. За правене на подземни тунели.
И да копае нагоре, не вярвам.Според мен нещо е излязло от тази дупка.

Не е длъжно да е излязло. Копало е нагоре и на няколко метра под повърхността спира и се прибира обратно. С течение на времето и при по силен валеж, почвата не издържа и колапсира в пропастта отворена от машината... ето така се получава дупката с правилни размери.

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #24 -: Юни 03, 2010, 13:58:09 pm »
Не е длъжно да е излязло. Копало е нагоре и на няколко метра под повърхността спира и се прибира обратно. С течение на времето и при по силен валеж, почвата не издържа и колапсира в пропастта отворена от машината... ето така се получава дупката с правилни размери.
Може и така да е станало,но не вярвам скоро да научим истината :drinks:,догатки много :)

Трипод?
и никои да не го е видял :-X

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #25 -: Юни 03, 2010, 14:16:32 pm »
Добре де,но защо точно в Гватамала?Защо не някъде другаде?Светът е доста голям,а и си имат доста места за експерименти?!Подозрително е...
В Централна Америка са живели маите, а човечеството знае много малко за тяхгната цивилизация независимо какво казват разни професори. А и има теории, че до Цент.
Америка се е намирала Антлантида. Междо другото спомняте ли си онова заметресение в Мексико. Дали има нещо общо?
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #26 -: Юни 03, 2010, 17:24:40 pm »
тази дупка не е ли от преди 2-3 години? Имам снимки на една от преди толкова време и тази потресаващо ми прилича на нея.Трябва да се разровя в архива.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #27 -: Юни 03, 2010, 19:07:35 pm »
тази дупка не е ли от преди 2-3 години? Имам снимки на една от преди толкова време и тази потресаващо ми прилича на нея.Трябва да се разровя в архива.

Възможно е, мързи ме да видя дали мястото е същото. Просто някой се е сетил това и го изтипосва като "нова" новина.

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #28 -: Юни 03, 2010, 19:15:10 pm »
Имало е дупка през 2007 ,а тая се е отворила сега.
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Агата създаде дупка в земята!
« Отговор #29 -: Юни 03, 2010, 20:06:27 pm »
Хе хе. Не вярвам да е стара дупка, но сам сигурен , че тази за, която говориш е същата. Може тези 2 дупки да са част от един и същ тунел. :hi:
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27