Автор Тема: Защо не разсекретят летящите чинии?!  (Прочетена 29529 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #15 -: Май 30, 2010, 19:35:51 pm »
Ами да , те нямат далавера да ни ги разкриват.Също като свободната енергия.Как ще можем да ползваме нещо , почти за без пари , като трябва да сме им ''роби'' .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #16 -: Май 30, 2010, 20:22:26 pm »
Toва за свободнта енергия е вярно до някаде, но ако се замислиш колко хора работят за добиването на енергия. В света са поне 1 милион. Представяш ли си един милион бвз работа. Аз да и гледката е ужасна.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #17 -: Май 30, 2010, 20:27:53 pm »
Ами да , те нямат далавера да ни ги разкриват.Също като свободната енергия.Как ще можем да ползваме нещо , почти за без пари , като трябва да сме им ''роби'' .
Е нали уж измислиха Елемент 115 с който да създават изкуствена гравитация и за който да плащаме. Защо и тия чинии не разсекретяват???

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #18 -: Май 30, 2010, 20:42:38 pm »
Цитат
Toва за свободнта енергия е вярно до някаде, но ако се замислиш колко хора работят за добиването на енергия. В света са поне 1 милион. Представяш ли си един милион бвз работа. Аз да и гледката е ужасна.


Ами помисли колко ще е по-различен животът ти . Тези 1 милион безработни си заслужава , да са без работа  ;).

Цитат
Е нали уж измислиха Елемент 115 с който да създават изкуствена гравитация и за който да плащаме. Защо и тия чинии не разсекретяват???

Ми то и за ''глобално  затопляне''  плащаме , пък няма такова . Така , че ние за всичко си плащаме .... Знаем ли ги , за какво още ще измислят да си плащаме ??? Обаще и аз вече съм скептик , за разсекретяването.Те постоянно ни усложняват живота , та не вярвам да решът да ни го улеснят.Няма логика , като се замислиш.Наивно е от наша страна , да си мислим , че ще го направят. :---

« Последна редакция: Май 30, 2010, 20:55:03 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #19 -: Май 30, 2010, 20:44:24 pm »
Добре де, нали това беше целта с публичната изява на Боб Лазар. Да покажат, че антигравитацията е възможна, но със свръхскъпо гориво. Чак от друга планета донесено.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #20 -: Май 30, 2010, 20:47:58 pm »
Това беше целта , ама както винаги ни прекараха .  :diablo:
Не знам , виж , че си играят с нас постоянно .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #21 -: Май 30, 2010, 21:48:30 pm »
И все пак какво точно разсекретяване искате? Защото това е все едно да искате от Папата да разсекрети Исусовото възкресение. Един вид имате твърда вярва върху една измислица и още по лошо искате от лъжа да е превърнете в реалност? Ей така правителството на САЩ да ви изкара една летяща чиния и да ви е покаже  :-X
Не знам каква е тази мания да се надценяват САЩ и едва ли не да се очаква от тях, че видиш ли разполагат с извънземни технологии, които пазели в тайна. Няма такова нещо, а и извънземните им технологии са си доста земни, както и никога не са били извънземни.
Защо си мислите, че Американското правителство мълчи? Ами например питайте го за тероризъм и какво знае за него и то ще ви каже веднага. Защо ли? Защото тероризма си има лице и най-вече средства с които да му се противопостави. Обаче НЛО? Нищо съшественно не знаят за него, не знаят как да му противодействат. Защо си мислте, че видейки НЛО и веднага военните пращат самолети? Това е показ на самото безсилие  :flag_of_truce: И на всичкото отгоре си представете Барак Обама да обяви, че САЩ не знаят какво е това, нито как да му се противопоставят. Веднага ще настъпи масова паника, защото в момента такава липсва поради златното правило на мълчанието на САЩ. Тоест у хората се създава едно чувство за сигурност, че Американците са нясно с този проблем да го кажем свързан с НЛО и за тяхнага сигурност няма никаква опасност.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #22 -: Май 30, 2010, 21:58:40 pm »
Konstantin , тази информация от къде я имаш ? Или просто предполагаш ?  :-X
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #23 -: Май 30, 2010, 22:14:52 pm »
ARRI - я пак помисли кой на кого и какво трябва да доказва? Защото не аз твърдя, че САЩ разполагат с НЛО, а вие. Недейте се остава някакви си фантазиорски наслагвания да ви променят целостно мисленето и да ви създават някаква илюзя на която да и вярвате сляпо.

п.п. Смени четенето за измислени гущери от бивши футболисти с доклади на бивши инженери и агенти от КГБ или ЦРУ.  :drinks:


Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #24 -: Май 30, 2010, 22:46:43 pm »
Konstantin,ти още малко и световната конспирация ще отречеш?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #25 -: Май 30, 2010, 22:54:02 pm »
Зависи какво разбираш под "световна конспирация"? Защото под неиният знаменател може да се сложи какво ли не ;)

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #26 -: Май 30, 2010, 22:54:34 pm »
Не мисля, че konstantin иска да отрече нещо. Той е прав, че американското правителствоникога няма да обяви съществуването на нещо толкова секретно като НЛО.
Но  от друга страна не е прав за книгите, който четеш, а именно за гущери и т.н.
Никога не е излишно да прочетешнякоя и друга книга :).
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #27 -: Май 30, 2010, 23:52:28 pm »

Цитат
Дейвид Айк (на английски: David Icke) е бивш британски футболист и футболен коментатор, който днес е по-известен като автор на конспиративни теории.

Браво бе  ??? Докарахте е до там да вярвате на сляпо във фантазиите на някакъв си бивш футблолист, който се вживява на велик разбирач и съчинява какви ли не небивалици за гущери, с една едничка цел вадене на печалба  :negative:
Не мога да разбера как така интелигентни хора, като вас вярват на човек, който през половината си живот е ритал топка, а през другата е коментирал?  >:(
Просто е плачевно как такива самозваници ги мешат в сериозни тематики, като уфологията и търсенето на извънземен живот.



Неактивен Bird

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #28 -: Май 31, 2010, 01:18:13 am »
И на мен ми се прииска да се намеся в спора  :)
Според мен също е безсмислено да се чака нещо да се разсекрети, просто защото такова "нещо" няма. Може да се дадат някакви сведения за разбили се НЛО, но това ще е само потвърждение на факта, че не сме сами във Вселената - факт, за потвърждението на който никой малко повече мислещ човек не се нуждае от толкова преки доказателства.
Според мен теорията, че световния елит и САЩ имат договор с извънземни, е просто смешна. Защо мисля така - хайде да разделим извънземните на две условни групи - Добрите и Лошите. Добрите се предполага, че ще са тези, които ще се ръководят от вселенските закони на любовта и хармонията. Мислите ли, че те като такива ще се занимават да контактуват само и единствено с пропадналия ни духовно елит???
А за Лошите се говори, че имаме договор "суровини и генетичен материал срещу технологии"  >:( Мислите ли сериозно, че една в пъти по-високо развита цивилизация ще се занимава да сключва някакви договори с пропадналите човеци, а няма просто да мине оттук и да си вземе каквото и е нужно?
Понеже не знам как да точно да си формулирам мислълта, ще дам пример: На Земята идва високо развита в техническо отношение цивилизация, която влиза в контакт с управляващите и заявява, че иска суровини и живи организми за собствени цели. Има ли някакъв начин управляващите да кажат "не" на такова искане? Ако го направят, има ли с какво да се противопоставят на пришълците? Според мен отговорът е НЕ!
Дори и да има някакъв обмен на технологии, то той ще прилича на обмена между индианците и белите колонизатори, при който са били давани огледала, евтини бижута и огнестрелни оръжия срещу злато и скъпоценни камъни!
Не можах да прочета докрай темата за филмите и не знам дали на някой му прави впечатление, че почти всички филми, засягащи края на света или нашествие на извънземни, се разиграват в САЩ? Каквото и друго да става по-света, винаги американците са първите засегнати, но и винаги те са тези, които са разработили спасителния план и които и на фона на най-разрушителни бедствия винаги оцеляват? Не е ли това предупреждение към народа им, че "невидимата заплаха" е много близо, но хората не бива да изпадат в паника, защото милото им правителство, загрижено за всички тях, ще ги защити?
« Последна редакция: Май 31, 2010, 01:19:19 am от Bird »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #29 -: Май 31, 2010, 11:58:54 am »
Цитат
вярват на човек, който през половината си живот е ритал топка, а през другата е коментирал? 
Просто е плачевно как такива самозваници ги мешат в сериозни тематики, като уфологията и търсенето на извънземен живот.


А според теб , с какво образование трябва да е човек за да пише за конспирации?Или трябва да е бивш политик , че да му повярваш?Не знам да има точно такава специалност в университета и ако не си я изучавал , значи не можеш да пишеш за конспирации.Щом обеазованието на Дейвид Айк те притеснява , ти казвам , че Еленко Ангелов е психолог.Т.е. с висше образование.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27