Автор Тема: Защо не разсекретят летящите чинии?!  (Прочетена 29445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
От 3 години пиша в този форум и оттогава досега нито един от тези летателни апарати не е публично разсекретен. Не видяхме репортер на CNN в Зона 51, Пайн Гап и Сибир да показва на света над какво се работи в подземните бази. 2010-та сме, кризата става по-страшна и по-страшна и още нищо не се задава на хоризонта. Защо? Кой да колим и кой да бесим за това безобразие ??? :---

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #1 -: Май 29, 2010, 12:53:41 pm »
От 3 години пиша в този форум и оттогава досега нито един от тези летателни апарати не е публично разсекретен. Не видяхме репортер на CNN в Зона 51, Пайн Гап и Сибир да показва на света над какво се работи в подземните бази. 2010-та сме, кризата става по-страшна и по-страшна и още нищо не се задава на хоризонта. Защо? Кой да колим и кой да бесим за това безобразие ??? :---


И аз бях чел,че в края на 2009г. Обама щял да съобщи за тези неща.Но уви,за сега нищо. :negative:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #2 -: Май 29, 2010, 12:54:13 pm »
Кой да колим и кой да бесим за това безобразие ??? :---
Задаваш въпрос на който сам знаеш отговора.  :hi:

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #3 -: Май 29, 2010, 16:41:23 pm »
Знаете ли колко бързо може да се промени цялостната обстановка, ако пилот на НЛО и целият екипаж променят курса на кораба и кацнат пред Белия дом пред очите на всички :)   Защо не го правят ???  Защо :diablo:

Rio

  • Гост
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #4 -: Май 29, 2010, 17:22:44 pm »
Знаете ли колко бързо може да се промени цялостната обстановка, ако пилот на НЛО и целият екипаж променят курса на кораба и кацнат пред Белия дом пред очите на всички :)   Защо не го правят ???  Защо :diablo:
Спокойно, медиите ще кажат, че е пиле или балон и хамериканците ще повярват, ако въобще го отразят.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #5 -: Май 29, 2010, 23:53:15 pm »
Тогава да кацнат в Москва :)

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #6 -: Май 30, 2010, 00:13:45 am »
Има да чакаш, но едва ли ще е в този живот  ;D
Аз по принцип избягвам крайностите и да търся под вола теле. Винаги гледам да се съобразявам и с другата страна, така че да си съставя що годе някаква картина.
Ако искаш моето мнение, макар и на аматьор, то доста бих те разочаровал.
Първо трябва да изхождиш от един дребен факт, но съществен, че повечето информация свързана с НЛО и евентуални срещи с извънземни е плод на развинтена фантазия и търсене на необходима медийна сензация, както и конспирация умишлено използвана от военно-промищления комплекс на редица държави. ;) За да съм малко по-точен ще ти го представя така: Има небе, има и самолети, но има и хора, които не може да накараш да не блеят небето. Обаче! Ако искаш да прикриеш прототип на летателен апарат, то остави хората да си съчиняват истории за НЛО и на базата на тях да си измислят истории или да си фалшифицирват снимки и видео записи.
Второ трябва да се върнеш назаде във времето и да потърсиш отде идва този корен на тази истерия, защото Розуел е един ключ, който отключва редица фантасмагории, че и такива, които дори и в приказките ги няма  ::) Защо не си зададеш един простичък въпрос? Дали американците наистина толкова знаят за извънземни и НЛО, колкото им преписвате? Защото според мене те не крият нищо същественно, а по скоро мълчат от безсилие спрямо този феномен. Обаче както и писах по-горе той им е изгоден, понеже лесно може хората да вземат някой нов прототип на самолет за НЛО.
Колкото до Ареа 51, то не ва знам какво искате от нея? Да влезете в меката на авиоинженерството на американската армия?  ;D Не знам кой луд ще ва пусне там, но дори и да ва пусне, то едва ли ще намерите малки човечета  :o
Има извънземни ДА! имат си и космически кораби ДА! Обаче договорености с американците и официални представления са повече от фантазия.
Така, че ако нещо ще се представя или разсекретява, то само ще си стане. Не ти е нужен ни СиЕнЕн ни Обама, а ако искат прищълците сами ще се появят  :hi:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #7 -: Май 30, 2010, 00:20:28 am »
Цитат
Има извънземни ДА! имат си и космически кораби ДА!


Ще ме извиняваш , но съм съгласен само с тези твои думи . С останалото от твоя пост НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН !!!  :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #8 -: Май 30, 2010, 00:32:02 am »
Цитат
Има извънземни ДА! имат си и космически кораби ДА!


Ще ме извиняваш , но съм съгласен само с тези твои думи . С останалото от твоя пост НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН !!!  :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo:

Не е нужно да си съгласен с моето мнение. Обаче ако с времето ти е отслабнала вярата в Исус поради напредването на технологийите, то не е нужно да го заместваш с нови вярвания в заблуди, които не са се случили, а са само написани от двама трима далавераджии.  :bad:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #9 -: Май 30, 2010, 00:47:52 am »
Цитат
Обаче ако с времето ти е отслабнала вярата в Исус поради напредването на технологийите, то не е нужно да го заместваш с нови вярвания в заблуди, които не са се случили, а са само написани от двама трима далавераджии.


Аз не виждам пресечена точка , между вярата в Исус и извънземните технологии?Какво общо има есдното с другото?Никой не отрича Исус в момента.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #10 -: Май 30, 2010, 01:10:37 am »

То и аз не отричам Исус, но дали е възкръснал и се е понесал в небесното царство? ;) То и аз не отричам НЛО и извънземен живот, но дали американските порезиденти са гущери или пък си обменят технологии с малките сиви човечета в Ареа 51?  ::)
Има си общо и то доста, защото и в двата случея се вярва на неща, които нямат никаква доказателствена част.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #11 -: Май 30, 2010, 01:30:54 am »

То и аз не отричам Исус, но дали е възкръснал и се е понесал в небесното царство? ;) То и аз не отричам НЛО и извънземен живот, но дали американските порезиденти са гущери или пък си обменят технологии с малките сиви човечета в Ареа 51?  ::)
Има си общо и то доста, защото и в двата случея се вярва на неща, които нямат никаква доказателствена част.

За Исус и неговото възкресение , аз лично нито го отричам,нито го потвърждавам.Не съм бил там,не съм видял нищо.Версии много.НО за американските президенти съм сигурен,че са риптили.Има много съвременни доказателства из нета.Прочети темата на Еленко Ангелов по въпроса и ще се увериш.

П.П.АЗ съм върл фен на Еленко Ангелов , и внимавай да не стигнем с теб до бой , ако вземеш нещо да го обиждаш.Симпатичен си ми , защото си същия скептик като мен , но за Еленко ще си разваляме отношенията :diablo:.Разбираш ли?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #12 -: Май 30, 2010, 17:44:44 pm »
Къде тръгнахте с тая глупава религия бе. Говорим за разсекретяване на чинии, не за някакво си митично създание на евреите. Питам ясно - КОГА ще разсекретят летящите чинии и защо бавят процеса?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #13 -: Май 30, 2010, 18:22:52 pm »
Къде тръгнахте с тая глупава религия бе. Говорим за разсекретяване на чинии, не за някакво си митично създание на евреите. Питам ясно - КОГА ще разсекретят летящите чинии и защо бавят процеса?


Мисля , че един мейл до Обама ще ни свърши работа . Него трябва да питаме . Тук  не вярвам някой да знае.
« Последна редакция: Май 30, 2010, 18:25:43 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #14 -: Май 30, 2010, 18:45:21 pm »
Нали се сещаш, че никога няма да ги разсекретят (поне докато не падне строя), защото ще дадат свобода на хората.
Представи си примерно че ги разсекретят и ги пуснат в производство като семейните автомобили, какво означава това? Самолетните и автомобилните компании ще фалират, никой няма да иска да се тътри 9 часа с полет от Англия до Америка, като може да отиде с личното си НЛО за 5-10 мин. и то без пари. Границите между държавите си губят смисъла, защото може да си прелиташ от където си решиш и с каквато си искаш скорост, дори може да я преминеш от космоса и никой копче не може да ти каже. Бизнеса с космическите туристи, които дават по 20 милиона ще секне и много др. Да не говорим ,че хората когато са недоволни може да тръгнат да се изнасят в космоса и накрая да не си остане на Земята само елита, които вече няма да бъде елит, защото няма да има кой да командва. ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27