Автор Тема: Защо не разсекретят летящите чинии?!  (Прочетена 29448 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #45 -: Юни 01, 2010, 22:18:15 pm »
Нека обаче да правим разлика между СССР през 80-те и Русия през 90-те. Разликата е голяма във всяко едно отнощение. А това дали са реагирали адекватно, че то и по времето на студената война, когато над главите им е летял U2 и техните пилоти са им съобщавали за него са бездействали. Дори има случай, където пилот засякал U2 и подал сведение за него е понижен в чин  ;D И знаеш ли защо? Защото не било възможно самолет да лети на такава височина  ???
Та да минем на 1997 година и кое му е странното в реакциите на руснаците? Те на пресконференция излъчвана по руската телевизия са се оправдали, че радарите не са засекли нищо необечайно над руското въздушно пространство и затова не са вдигнали навреме военновъздушните си сили.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #46 -: Юни 01, 2010, 22:34:51 pm »
Konstantin , ние пишештите тук , не гледаме телевизия . Пък да не говорим за руска  ;). Konstantin , ти да не си руски провокатор  ??? ??? ??? :--- :--- :---
Сори , пич , ама рашките не ги понасяме хронично . Ако си от тях , просто не си губи времето с тях .  :boredom:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #47 -: Юни 01, 2010, 22:53:33 pm »
Хаха това пък руски провокатор отде ти хрумна? :-X
Ти сам си направи извода дали ги понасям руснаците, след като половината ми род е изтребан в Белене.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #48 -: Юни 01, 2010, 23:04:53 pm »
Ами ти само за тях пишеше . Хайде да не се оплакваме , че и АЗ има за какво да Рева и да се оплаквам от рашките . Разбираш ли , много пъти ги спомена , и за това се издразних . Лошо няма .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #49 -: Юни 01, 2010, 23:19:35 pm »
Е ARRI нали не мислиш, че световното седалище на НЛО се намира само в САЩ? Тоест там се случва всичко свързано с тях? Руснаците може да не ги понасяме (аз не понасям обаче и хамериканците), обаче благодарение на тях имаме доста информация относно свръхсекретните проекти на САЩ по време на студената война. Не трябва да се забравя, че КГБ колкото и невероятно да звучи е било с една идея по-организирано от ЦРУ и дори е успяло да се внедри във всяка една военна структура на САЩ. Дори се майтапят, че КГБ повече знаели за Розуел от ЦРУ ;)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #50 -: Юни 01, 2010, 23:31:33 pm »
Konstantin , АЗ съм на ясно , че САЩ и Русия са братчета . Създадени са от едни и същи  ;). Ама рашките ги ненавиждам изначало . Когато са взимали власта преди 66г. са убили и двамата ми пра-дядовци . След това семействата и на баба ми и на дядо ми са били обявени за врагове на народа . Разбираш ли , защо съм научен да ги ненавиждам . До като в Америка бялите са биели негрите , в България , червените цървули са УБИВАЛИ бялите хора . Единия ми пра-дядо е бил лекар , а другия преподавател по френски . Е , ти ми кажи , с какво точно са заплашили народа ... ??? ??? ??? ??? И до ден днешен не знаем къде се намират костите им . Цървулите са имали навика , да ги заравят в общ гроб и да ги заливат с негасена вар . За да не може да разпознаят телата . След това са последвали , отнемане на имоти и други репресии . Абе , с две думи , много мъка се е видяло до 1990г.  :diablo:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #51 -: Юни 01, 2010, 23:48:32 pm »
ARRI, по скоро имах впредвид, че не е нужно да лижем хамериканските гъзове за да покажем на руснаците колко ги мразим. Всъщност аз съм минал през такъв период на омраза спрямо Русия и комунистите и на пълна подкрепа на демокрацията и най-вече САЩ, но нали знаеш с времето човек одъртява и започва да мисли не толкова с емоциите си ,колкото с мозъка си и вижда що годе нещата такива каквито са. Сега гледам на нещата по един умерен начин и се старая да е колкото се може по обективен.

П.П. Само да добавя, че баща ми получи инсулт преди време в Русия и поради тяхното бездействие и безхаберие го върнаха получовек.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #52 -: Юни 01, 2010, 23:58:01 pm »
Konstantin , АЗ не лижа хамерикански задници . Съжалявам за баща ти ! НО !!! Винаги моите родители са ме учили да съм БЪРГАРОФИЛ .Тва е . Не ми пука за бардак обрама , нито за джужедата (пупутя и медун) . Но единствените  политици  които пиша с главна буква , са СТАМБОЛОВ и  КЕНЕДИ . Български политик след СТАМБОЛОВ , уви нямаме  ??? ??? ??? :--- :--- :--- И от там ми е тръпката към САЩ , след България .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #53 -: Юни 02, 2010, 00:10:05 am »
Аз се възхищавам на Адолф Хитлер, Наполеон и Оливър Кромуел. Все пак и тримата са успявали не само да разбият дадена система, ами и да заличат отговорниците за нея. Нещо за което тука може само да си мечтаем. ;)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #54 -: Юни 02, 2010, 08:47:25 am »

Наполеон и Кромуел да . Но пък Хитлер :o . Ама ти си знаеш все пак .... :)
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 09:10:08 am от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #55 -: Август 09, 2010, 12:51:42 pm »

И аз се възхищавам на Хитлер, след като се поизчисти от дезинформацията за него, остава образа на твърде добър Човек.

Изчетах цялата тема защо няма да разсекретят летящите чиний, и ще изкажа няколко предположения. По-точно 2 и двете са свързани с властта и парите. 1 - летящите чиний са земни самолети от супер напредничава технология 12-15 години по-напред от оповестената в момента, доразвита от времето на втората световна война, първоначално от Хитлер и учените му по древни индийски модели от махабхарата. По-развити технологий, повече власт.

2 - ако са извънземни също няма как да ги оповестят защото ще загубят много пари от военно-промишления си комплекс, от който печелят по $ 200 000 000 000(двеста милиярда) на година, и то ако не участват пряко в конфликт(ако пряко както сега и в Сърбия '99- един бог знае колко печелят), защото ще спрат войните на планетата(около 30 в момента) Хората на Земята ще спрат да воюват пред общия враг(извънземните) и ще се обединят както враждуващи индиански племена са се обединявали срещу общ враг. Нещо което терорист №1(САЩ) не иска да допусне.
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 09:10:22 am от Mirotvorec »
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #56 -: Август 09, 2010, 16:11:17 pm »
Аз се възхищавам на Адолф Хитлер, Наполеон и Оливър Кромуел. Все пак и тримата са успявали не само да разбият дадена система, ами и да заличат отговорниците за нея. Нещо за което тука може само да си мечтаем. ;)

Да разбият дадената система и да наложат своята си. ;D Демек нищо ново.

За чиниите не ги разкриват, защото хората ще се чалнат, че има и свободна енергия или каквато е там по различна от тази към която сме вързани и ни доят чрез нея.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #57 -: Август 09, 2010, 19:18:02 pm »
Ще ги разкрият, н всичко ще стане постепенно. Няма да успеят да издържат на натиска. Почтти всеки 5ти човек е виждал НЛО. Хората искат отговор. Тази тема е  устата на
хората от много години и с напредванто на технологиите става все по-разгорещена тема.


П.П:
Недейте да мислите, че всички извънземни в Вселената са зли и искат да ни завладеят. А и ако сстанем по-силни и ние ще искаме да владеем обитаеми планети ;).
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #58 -: Август 18, 2010, 21:34:53 pm »
Ние не знаем дали са зли или не, тоест нищо не знаем за тях. Тези глупости, които се пишат, че едва ли не с извънземните сме имали договорености и врели некипели са толкова измислени, че няма и накъде. Ние или по точно световните правителства се страхуват от тях, защото могат да загубят контрол над хората и техният начин на живот. Представете си как Обама казва, че има извънземни и, че нищо не знаем за тях, нито как да им противодействаме. Те няма проблеми да нарушават въздушното ни пространство и да ви отвличат, а ние нищо не можем да направим. Осъзнавате ли едно такова разкриване какви последици може да има за контролът въобще? Помислете малко ;)

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Защо не разсекретят летящите чинии?!
« Отговор #59 -: Август 19, 2010, 17:58:05 pm »
http://vbox7.com/play:c122e41d

Гледайте това клипче и по-точно колко сме "беззащитни".
В него една от совалките на Наса са стреляли по НЛО, а човека който го е разпространил е мъртъв.
« Последна редакция: Август 19, 2010, 18:16:10 pm от Black Adder »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27