Автор Тема: Ра - парламентьор на Плеядинските Емисари, за Галактическата история  (Прочетена 35845 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Има 144 000, всъщност на Земята се случват и хубави неща, за които не разбираме. До нас за съжаление стигат само лошите. Ако нямаше събудени съзнания нямаше да ни има още 2000 година.

Честотата на Земята непрекъснато расте!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Това е точно така !!!
И все пак - ако се осланяме на голи надежди, можем да си мислим че има и 1 000 000 издигнати. Въпросът е колко от тях наистина притежават необходимата честота, тъй като знаем колко проблеми връхлитат всеки, осмелил се да прескочи "отвъд". Скептицизмът, нерешителността и прикритата гордост са част от проблемите в т.нар. просветени души.
Иначе аз лично вярвам, че нещата вървят неизменно натам, и когато му дойде времето ще има необходимите вибрации, за да се случи едно прекрасно вместо ужасно Масово възнесение. Истинската бройка според мен ще е 144 000 000, като на всеки 1000 ще има един истински Архангел...

  :) :) :)
musica universalis

METAL

  • Гост
Относно: Ра - парламентьор на Плеядинските &#
« Отговор #77 -: Януари 19, 2009, 10:27:24 am »
Аве много интересена тема, нямам речник, така че ще кажа, че дори и едно от тези неща да се случи ще е добре. Вярно, фантастично звучи, но е възможно според мен!
« Последна редакция: Януари 19, 2009, 13:08:18 pm от Mirotvorec »

Неактивен pepo1603

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Какво лошо има в това да бъдем по-добри с хората около нас? Просто е трудно,  много трудно, защото не вярваме в себе си че го можем. Не кради, не лъжи, не убивай, помагай, обичай-това не е ли доброто, което всички искаме? Защо да не можем да го постигнем? Какво се иска от нас, персонално от "АЗ", не ние, а "АЗ"  Съзнанието е нашето оръжие,защото борбата е в самите нас.
« Последна редакция: Март 02, 2009, 18:04:01 pm от Mirotvorec »

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Няма лошо, приятелю, но повечето хора не са способни да бъдат добри дори със себе си, камоли с други.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27