Автор Тема: Лични карти с пръстови отпечатъци  (Прочетена 79397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #165 -: Февруари 16, 2010, 13:19:18 pm »
Зная, че не е "пряко" по-темата, обаче е много символично
Цитат
Alien
Administrator
Експерт
*******
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 6 666

Случило се е точно като си писал последното по темата с татуирането, Alien.

Watch it out space bro ! ;)
« Последна редакция: Февруари 16, 2010, 13:22:11 pm от %00 »
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #166 -: Февруари 16, 2010, 15:14:12 pm »
Е то не е ли 666, а не 6666 така нареченото "дяволско число"?

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #167 -: Февруари 17, 2010, 01:17:37 am »
Еее, сега. +- една шестица няма да го тъним....  ;D
Keep 'em occupied!

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #168 -: Февруари 17, 2010, 15:24:39 pm »
Асоциацията разбира се е ясна, немалко хора свързват имплантите с "белега на звяра", и има много основания за подобна връзка.

Правило ми е впечатление, как при кондензиране на демонични явления и негативна енергия наоколо "случайното" появяване на тези цифри в матрицата на света се учестява.
Та точно когато говорим за това, и тази бройка изпъкна.
Всъщност названието "случайност" е само плод на линейното ни описателно възприятие.
Случайности не съществуват дори на субатомно ниво.
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #169 -: Февруари 17, 2010, 18:41:05 pm »

Та точно когато говорим за това, и тази бройка изпъкна.
Всъщност названието "случайност" е само плод на линейното ни описателно възприятие.
Случайности не съществуват дори на субатомно ниво.

Принципно си прав, и точно затова ти е направило впечатление броя на постовете ми ( а след като аз ти прочетох твоя пост тази същата цифра я видях на още няколко места без изобщо да я търся и по странно стечение на обстоятелствата). Но тази бройка на постовете не се е формирала тогава а преди 2 дена ;)В полето над аватара се изписва броя им до момента а не кой пост е бил тогава  ;)

Неактивен ces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Новите лични документи
« Отговор #170 -: Март 20, 2010, 01:24:45 am »
Скоро започва издаването на нови документи за самоличност, които ще включват кръвна група, пръстови отпечатъци и кой знае още какви данни...Възможно ли е според вас в новите документи да има включен чип, проследяващо устройство, нещо, което цели да подчини съзнанието ни?

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Новите лични документи
« Отговор #171 -: Март 20, 2010, 01:27:36 am »
Има някаква вероятност, но по-скоро не.
Според мен тези чипове в паспортите са само подготвителна стъпка към истинските чипове, които ще бъдат имплантирани на нас, хората. :(
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Относно: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #172 -: Март 28, 2010, 02:34:26 am »
В сайта на МВР пише:
"В кои документи ще има чип?
Електронен носител на информация ще има в паспорта; служебния, дипломатическия и моряшкия паспорт; удостоверението за пътуване зад граница на бежанец; удостоверението за пътуване зад граница на чужденец, получил убежище; удостоверението за пътуване зад граница на лице без гражданство; удостоверението за пътуване зад граница на чужденец с хуманитарен статут; военната карта за самоличност и документите за пребиваване, издавани на чужди граждани. В личните карти и свидетелствата за управление на моторни превозни средства (СУМПС) няма да има чип.
Специалният знак за електронен носител върху корицата на паспорта ще показва, че това е документ с електронен носител на информация."




RFID- чиповете ще бъдат татуирани!!!


А, ако си повредя този участък от кожата (механично), където е сложена татуировката? Или се татуирам по цялото тяло?
Тези татуираните "чипове" вероятно(според мен) ще бъдат така татуирани, може би лазерно или по-дълбоко "перманентно" татуиране, че с каквото и да се татуираш после, да не им пречи. А ако те татуират на главата и я изгубиш, все тая ще ти е за загубата на "чипа". ;D

Dreams are messages from the deep.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Новите лични документи
« Отговор #173 -: Април 12, 2010, 23:52:10 pm »
Добре де,а тези биометрични данни и пръстови отпечатъци са само за международните паспорти или вече,и личните карти,и шофьорските книжки са с тях?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #174 -: Април 13, 2010, 09:29:45 am »
Само за международните паспорти са. Вчера си подадох молба за нова лична карта, снимаха ме и се подписах на някакво електронно екранче. След един месец ще си взема новата лична карта.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #175 -: Април 13, 2010, 13:12:12 pm »
Добре де,но то личните карти са с биометрични данни или греша?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Max

  • Гост
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #176 -: Април 13, 2010, 18:51:24 pm »
Само за международните паспорти са. Вчера си подадох молба за нова лична карта, снимаха ме и се подписах на някакво електронно екранче. След един месец ще си взема новата лична карта.

Mirotvorec, как точно стои въпроса в момента с личните карти?
Какво включват?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #177 -: Април 13, 2010, 19:21:58 pm »
По всичко изглежда, че ще бъдат като старите-без каквито и да било чипове. Ето как протече процедурата:
-От едно гише ти дават бланка-формуляр,готова попълнена с всички твои лични данни и само трябва с кръстчета да потвърдиш верността им.Личните данни са ясни-кога и къде си роден, трите имена и ЕГН.
-Връщаш се на същото гише и пред служителката се подписваш на същата тази бланка.
-След това най-учтиво те поканват в една кабинка, сядаш и един фотоапарат срещу теб те снима. Снимката се проверява на компютър от един служител и ако нещо не му хареса те коригира и пак снима. Аз минах с едно щракване, но този преди мен се наложи 9-10 пъти да го снимат, докато им хареса.
-В същата тази кабинка се подписваш още веднъж върху малко мониторче с електронна писалка(предполагам така се казва).

Това е всичко, след един месец ще ми бъде готова личната карта. Пръстови отпечатъци не ми взеха, ириса на окото не ми снимаха.

До края на тази седмица ще отида и до КАТ да ми извадят и нова шофьорска книжка. Искат ми само медицинско свидетелство, а ако има и други някакви процедури-ще пиша.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #178 -: Април 20, 2010, 20:34:16 pm »
Процедурата за шофьорска книжка е същата, както и за лична карта, само дето не те снимат. 
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27