Автор Тема: Невролептици-лекарства за болест!!!  (Прочетена 6179 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен broken_dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Невролептици-лекарства за болест!!!
« -: Февруари 28, 2012, 02:54:40 am »
Започвам тази тема с голямо недоволство(даже недоволство е меко казано). Днес разбрах нещо покъртително. Не знам колко от вас са чували за болестта АНХЕДОНИЯ, но мога да ви уверя, че това е нещо наистина ужасяващо. Може би едно добро обяснение има тук. http://gadfly.blog.bg/lifestyle/2011/09/08/edno-nevidimo-osakatiavane.816498
Накратко тази болест причинява загуба на всякакви чувства и емоции. Под всякакви имам предвид: страх, любов, омраза, завист, абе всичко! Желание за живот няма, чувстваш се като празна обвивка. Тяло без душа. НО, както пише и в линка, това не идва от само себе си, тази ужасна и покъртителна болест(ако мога така да я нарека) е "страничен ефект" от лекарства за депресия и шизофрения. КАК Е ВЪЗМОЖНО питам аз, такава гавра да бъде изписвана и продавана. Отдавна знам и съм на ясно какво причиняват лекарствата и всичките измислени лечения за измислените им болести, но искам да знам защо това не го пише никъде. Как човек, който е бил обявен за "луд" да разбере, че ако изпие "магическото лекарство" за да се оправи, ще се превърне в един жив труп. Хора, моля ви, четете, ако имате близки или познати в такова състояние, предупреждавайте ги ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Това не е нещо, което ще ти кажат нито лекарите, нито аптекарите, жалко е , че тук никой не е отворил темата.
Имам и призив към хората, с близки или познати или може би самите те, които страдат от тази болест анхедония, нека заедно да се опитаме да намерим лек за нея. Имам приятелка, която ми каза, че страда от болестта и искрено се надявам да и помогна. АКО имате идеи или средства, които помагат, пишете!(а само като си представя, че собствената ми майка беше лекувана за шизофрения 10 години, след това за депресия, не знам какво да си мисля...) Надявам се по-запознатите с медикаментите да пишат за да разберем възможно най-много!
Somebody find me ... i`m lost

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Невролептици-лекарства за болест!!!
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2012, 10:17:56 am »
. . .  Това не е нещо, което ще ти кажат нито лекарите, нито аптекарите, жалко е , че тук никой не е отворил темата.
. . .

Аз имам познат аптекар,  които ми е казвал доста ясно че психичните лекарства са винаги опасни. Ето линк за техни поражения, тази точно болест е само един от многото проблеми.
http://www.cchr.org/videos/dead-wrong.html
Просто се пише Psychiatric Drugs в търсачката и се показват много неща, а за лекуването на тази болест едва ли ще се намери лекарство, освен със здвословен живот да се преодолеят последствията.
« Последна редакция: Февруари 28, 2012, 10:21:36 am от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27