Автор Тема: Какво мислите за ... откритостта?  (Прочетена 24909 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #30 -: Януари 01, 2010, 22:31:09 pm »
ок, само че както ти имаш негативен опит с този (или други форуми) така аз имам опита, че никой не ме е търсил за нищо (повече от приятелство), и то в поне 3-4 различни форума. (с 1-2 малки изключения, и то когато сме били от един и същи град)
На мен лично не ми се струва "смешна" твоята позиция, не знам за другите. Но също така не бива на теб да се струва "смешна" и позицията на останалите, която е различна от твоята. Както и не мисля, че ничие мнение до тук в тази тема не заслужава квалификацията "глупости".

Много си прав. Нямаш този опит, защото още не ти се е случил - хахаха :lol:

Шегата настрана, прав си естествено, аз не наричам "глупости" чуждото мнение, а именно заклеймяването на дадена "позиция", че нещо "не може да бъде така", без самият човек да го е преживял. Именно тази позиция атакувах. Където възможността вече се е проявила, е ограничено да се каже, че "не може да се случи на мен", само защото още не се е случило.

Така или иначе - всеки да прави каквото си иска вече по тази тема. За мен въпроса приключи - правете всичко на своя отговорност :)
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 23:45:14 pm от H. »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #31 -: Януари 01, 2010, 23:38:40 pm »
а така H. го каза много добре,всеки да прави каквото си иска по своя отговорност.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #32 -: Януари 04, 2010, 00:06:43 am »
Х. кой те е занимавал пък теб  :blum2: , нещо са се объркали.
Пращай ги насам такива, винаги съм готов да се срещна с нови хора. Ще ги чакам на площада на Горно Нанадолнище, точно срещу улица Вързана Тенекия, до двуглавият жираф.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Max

  • Гост
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #33 -: Януари 04, 2010, 20:37:18 pm »
Във връзка с тая откритост и закритост, вие админите наясно ли сте, че някои членове на форума имат по няколко регистрации и за какво ги използват?
А има и такива, които се регистрират и не пишат във форума а в личните.
Нямате ли някакви правила, които да предвиждат в даден срок такива "активисти" да бъдат чистени?
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 20:40:17 pm от Raven »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #34 -: Януари 04, 2010, 21:48:00 pm »
Не можеш да ползваш търсачката, ако нямаш регистрация. Темите са толкова много, че ако не знаеш къде да търсиш, има с дни да се ровиш... А относно неписането във форума- не е ли това по- мъдрото решение, ако нямаш какво да кажеш? Аз лично примерно доста често съжалявам за драскотенията си във форума и гледам да се ограничавам, доколкото мога (за съжаление засега неуспешно). В тоя смисъл искам да призова една част от пишещите да помислят и обмислят преди да спамят и да нацвъкат първото, което им дойде в момента, независимо дали има или няма връзка със съответната тема.
...water can flow, and water can crash...

Max

  • Гост
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #35 -: Януари 04, 2010, 21:58:25 pm »
Не можеш да ползваш търсачката, ако нямаш регистрация. Темите са толкова много, че ако не знаеш къде да търсиш, има с дни да се ровиш... А относно неписането във форума- не е ли това по- мъдрото решение, ако нямаш какво да кажеш? Аз лично примерно доста често съжалявам за драскотенията си във форума и гледам да се ограничавам, доколкото мога (за съжаление засега неуспешно). В тоя смисъл искам да призова една част от пишещите да помислят и обмислят преди да спамят и да нацвъкат първото, което им дойде в момента, независимо дали има или няма връзка със съответната тема.

Какъв е смисълкът да отправяш призиви, като със себе си не можеш да се справиш?!
Мислил ли си като си отиде призованата част, кой ще остане?

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #36 -: Януари 04, 2010, 22:01:02 pm »
Мога  :blum2: лека- полека... и не е нужно никой никъде да ходи- просто да мисли преди да пише.
...water can flow, and water can crash...

Max

  • Гост
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #37 -: Януари 04, 2010, 22:09:10 pm »
Мога  :blum2: лека- полека... и не е нужно никой никъде да ходи- просто да мисли преди да пише.
Убеден съм, че всеки мисли преди да пише. Хората са с различно мислене и ниво.
Светът е шарен.
Аз самият често се усмихвам като чета, но и през ум не ми минава да бъда презрителен и да намеквам, че някои е по-добре да не пишат.
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 22:12:39 pm от Raven »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #38 -: Януари 04, 2010, 23:07:42 pm »
Във връзка с тая откритост и закритост, вие админите наясно ли сте, че някои членове на форума имат по няколко регистрации и за какво ги използват?
А има и такива, които се регистрират и не пишат във форума а в личните.
Нямате ли някакви правила, които да предвиждат в даден срок такива "активисти" да бъдат чистени?

Е дали сме наясно, а?
Всички 2ни регистрации са почти затрити, а тези профили, които са влизали от 6 месеца, автоматично се трият.

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Какво мислите за ... откритостта?
« Отговор #39 -: Май 20, 2010, 16:58:51 pm »
Хо -ха- хе не може без никове!! как така искате да се закрие романтиката на ника та в интернет нямаш ли ник то тогава за какво ти е ?!?  :P Името ли ?! какво му е интересното на името ?!?  8)  важен е човека зад никът и по точно това което се крие зад очите му !!! :blum2:
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27