Автор Тема: Правителствата на всички могъщи държави в света знаят за НЛО  (Прочетена 3802 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER


Авторът на книгата "Какво се крие зад свръхсекретното" Тимоти Гуд доказва, че правителствата на всички могъщи държави в света знаят за НЛО много повече отколкото признават. Гуд цитира изявление на британски министър на въздухоплаването Джорж Лорд от 1953 г. "Знам, че не беше балон. Но....трябва да са балони, защото иначе правителството ще падне и аз ще загубя поста си".

НЛО застрашяват интересите и сигурността на властващите, както и научните и религиозните догми. Сеназационни приземявания, като например това през 1980 г. във военната база Ипсуич, Съфолк, се описват на базата на квалифицирани наблюдатели. А направените радарни скици, проби от земната повърхност, филми и звукозаписи са били конфискувани.

Тимоти Гуд счита, че супер силите прикриват всичко. Авторът побликува под №25 факсимилето на суперсекретен документ на правителството на САЩ. Той се отнася до падането на НЛО на 24 юни 1944 г. в Ню Мексико. По този повод президента Труман създава изследователски проект "Маджестик - 12", поверен на 12 учени. Но и този факт отново е отречен.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Има ли я издадена или какво?...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
На български не мисля че я има  :P

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Те не само знаят, те също така разполагат с технологиите на НЛО :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27