Автор Тема: Относно „Златния милиард”  (Прочетена 5076 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Max

  • Гост
Относно „Златния милиард”
« -: Декември 25, 2009, 18:09:32 pm »
Гледах филми, четох статии , книги, блогове, форуми…, наблюдавах събитията в моя обхват…
Възникнаха ми няколко въпроса:
1.Осъществимо ли е наистина именно такова голямо и рязко / т.е. в кратки срокове/ намаляване  на населението?
Не се ли извършва ли тоя геноцид в цялата ни история, постоянно? Във всички страни? Не  умират ли всеки ден повече от прословутите 350 000 на Кусто?
Не ни ли минават тези новини покрай ушите, защото събитията се случват извън оградата и нашия цивилизован европейски свят няма да го засегнат, щото лошата част от историята е минала и живеем в светли времена…
И ето, казват ни преди 20 години / аз преди толкова научих / , че някой е запланувал намаляване на световното население / т.е. Нас също/ и ни обзема треска. Как пък не ни тревожат хилядите смърти в непосредствена близост от раци, диабети, инсулти, суициди…?
Той геноцида перманентно си тече, а ние чакаме някой голям крак да ни настъпи и видиш ли туй е по-страшно.
2.Какво ще правят с милиардите трупове?
Да бе, гледах филма за индустриалните пещи, дето телата щели да бъдат изгаряни, ама достатъчен ли им е капацитетът?
Може да съм невеж в тая сфера, но технически не ми се вижда възможно.Само технически проблем виждам, конкретно при справянето с труповете. Иначе да поведат стадото ни на заколение проблем няма.
Ха, изскочи един…
3.Абе тези дето са ни създали за какво ли ни ползват? Дали пък не им трябваме във все по-големи количества? Иначе щяха ли да допуснат да стигнем седемте милиарда?
А не са ли били предишните цивилизации още по многолюдни?Нещо ми се върти в ума цифрата 22 милиарда..
4.Не е ли целта им / на тъй наречения елит, който в моите очи е играчка в ръцете на същите сили, на които сме и ние/ само да намалят продължителността на живота.Работиш и боледуваш, медицината „ се грижи” за тебе, пенсионираш се и на другия ден се гътваш, за да не си в тежест на държавата, нищо че са ти удържали пари за пенсия.Нали си спомняте , че пенсионерите ги наричт „ безполезни лапачи”. А като прибавим към лапачите и инвалидите, които също не работят, но получават пенсия…
И тъй, още в детска възраст медицината те  програмира на колко да умреш, и пак тя, в съюз с образованието хубаво ти размазват съзнанието до степен да не можеш да осъзнаваш банални истини, които всеки ден ти вадят очите.
***
С една дума изразявам съмнение в единството на целите на елита с целите на неведомите сили, които реално контролират биосистемата на земята. И съмнението ми произтича от факта, че въпреки усилията на елита вече сме 7 милиарда. И естествено, аз като читател на Монро и Кастанеда съм впечатлен от историите им за производството на Лууш в градината на Някой, т.е. Земята /на Монро/
и Воладорес и „ тъмното море на осъзнаването”, което поглъща житейския ни опит в момента на смъртта /за които пише Кастанеда/.
Страно съвпадение в твърденията на двама автори за това че нещо, което произвеждаме служи за храна на Някого/Някои/.
А дали тези Някои ги устройва „Златния милиард”?

Вие как мислите?

П.П. А какво ще стане с печалбите на големите корпорации когато плъховете-потребители напълнят пещите?
« Последна редакция: Декември 25, 2009, 20:51:15 pm от Raven »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #1 -: Декември 25, 2009, 23:57:23 pm »
Подкрепям, че се хранят с нас.
Ако искаха да ни убият, нямаше да си правят труда да създават всичките тези пирамидални структури, които описват живота ни...
Дали немогат да ни вкарат в една матрица, точно като на филма и ние пак да си произвеждаме каквото трябва, но без да шаваме и да правим бели ?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #2 -: Декември 30, 2009, 21:28:59 pm »
Цитат
С една дума изразявам съмнение в единството на целите на елита с целите на неведомите сили, които реално контролират биосистемата на земята. И съмнението ми произтича от факта, че въпреки усилията на елита вече сме 7 милиарда.

Така наречения "елит" не е единен по въпроса за броя на населението на Земята. В тази връзка има доста източници, които говорят за конфликт между тези които контролират азиатските държави ( с многобройното население) и "западните такива".

Кой е Бенжамин Фулфорд?

Роден 1961 г., Фулфорд е журналист и писател от канадски произход и живее в Япония. От 1998 г. до 2005 г. е бил шеф на азиатското бюро на списание Форбс. Взима японско гражданство през 2007 г. Пише за някои известни японски списания. През ноември 2007 г. успява да вземе интервю с трудно достъпния Дейвид Рокфелер.

В последно време дава интервюта касаещи теории на конспирацията в които твърди, че:

    * Спин и САРС са био-проектирани оръжия създадени да намалят азиатското население.
    * Китайско тайно общество, което наброява 6 милиона души, включително 1,8 милиона гангстери и 100 000 професионални убийци е издало ултиматум на илюминати предупреждавайки ги че ако продължават с плана си за намаляване на населението на Земята ще бъдат спрени. Обществото е създало съюз с Русия, Китай, Южна Америка, свободните мюсюлмански нации и Африка който има за цел да спре илюминати.
    * Наскоро Фулфорд заяви че САЩ са успели да модифицират климата и използвайки мощна микровълнова енергия да причинят земетресения които включват Азиатското цунами, японски и китайски земетресения. Програмата която той споменава е познатата като HAARP.

Фулфорд е праправнук на Джордж Тейлър Фулфорд, който по едно време е бил най-големия акционер в Дженерал Електрик и е спонсорирал някои от откритията на Тесла преди да бъде убит в първата изобщо катастрофа с кола в историята на Канада.


Иначе по темата може да се говори много и от езотеричен аспект защото тук може да бъдат намесени в целия този пъзел  "хората-биороботи" но това не е съвсем за този раздел  ;)
« Последна редакция: Декември 30, 2009, 22:53:35 pm от Alien »

Max

  • Гост
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #3 -: Декември 30, 2009, 22:19:35 pm »
Благодаря ти, Alien.
Тази информация не съм я срещал.

А какво имаш пред вид под "хора-биороботи"?
Къде мога да прочета за тях?
« Последна редакция: Декември 30, 2009, 22:53:15 pm от Raven »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #4 -: Декември 30, 2009, 22:51:51 pm »

topteglo

  • Гост
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #5 -: Януари 11, 2010, 20:28:37 pm »
Ей, ама като се заядете с тези пенсионери!!!
Какво им е лошото?!
Нали и те са консуматори?
И даже дават повечко пари за хапчета и медицински грижи!
Били в тежест на държавата?!
айде ,де!
То най-вече пенсионерите се влиаят от политика- значи са много по-полезни от някои младежи нехранимайковци ,дето хич не ги е еня за "държавата"
От какво ще се храни тая телевизия ако ги няма пенсионерите?
Кой ще им гледа сериалчетата и новините?
После казвате: Пенсионерите -това, пенсионерите онова! ;D

Неактивен Fossil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #6 -: Януари 11, 2010, 21:26:59 pm »
Подигравай се с пенсионерите, чичовото. ;D Няма лошо. Дай Боже и ти да доживееш до дълбоки старини. Само с недъгави не се подигравай, за да не те стигне. :nea:

Max

  • Гост
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #7 -: Януари 11, 2010, 21:43:45 pm »
Подигравай се с пенсионерите, чичовото. ;D Няма лошо. Дай Боже и ти да доживееш до дълбоки старини. Само с недъгави не се подигравай, за да не те стигне. :nea:

Сега в обществото текат изключително нехуманни процеси, може би предстои и намаляване на пенсиите. Знам че се обсъжда, но ще се огласи в последния момент.
Всеки има роднини пенсионери.
Не ми идва нищо наум обаче как можем да повлияем на предстоящите събития.

За инвалидите:
От ЕС у нас влизат прилични суми, предназначени за тях. Имам поглед как се разпределят и съм отвратен.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Относно „Златния милиард”
« Отговор #8 -: Април 10, 2010, 08:57:11 am »
Неравенството разяжда обществата
Написано от Кейт Пикет 
http://www.librev.com/index.php/discussion/culture/862-2010-03-23-23-11-35?lang=bg

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27