Автор Тема: Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?  (Прочетена 62564 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #30 -: Март 21, 2010, 17:34:32 pm »


Изпратих е-мейл, но никой не отговори.

« Последна редакция: Март 22, 2010, 22:33:54 pm от Invisible World »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #32 -: Май 05, 2010, 22:18:52 pm »
Колко струва да умреш заради тумор?
 :o
http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/18097

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #33 -: Май 16, 2010, 10:07:02 am »
Търся помощ!

Кажете ако има токова лекарство в БГ, къде мога да го намеря и към кого да се обърна за помощ?
Имам родител кoйто му откриха рак,докторите в Бургас му дават два месеца маx.
Направо без никакъви опити или съвети казаха този човек си умира.
Все пак не вярвам, много случаи докторите са казвали но хората са живели ц години.


Моля помогнете ако имате някаква информация и съвет за рак.

Аз вярвам силно че надежда има винаги в нашият живот. Бог има ако силно вярваме съм сигурна че можем да променим енергите или всичко което ни заобикаля в този свят тук и сега.


[/quote]

Днеска е погребението на баща ми!
Дълбок поклон пред неговата памет!
Дано Господ прости греховете му и намери истинският път към светлината!
Нека духът му почива в мир Амин!

« Последна редакция: Май 16, 2010, 10:08:41 am от SiriusAngel »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #34 -: Май 17, 2010, 18:17:14 pm »
Благодариа ви за съболезнованиата от все сърце.
Болката му беше голяма и още по голяма е болката да видиш човек който е болен и го боли а не можеш да направиш абсолютно нищо освен да го тъпчеш с морфеин от сутрин до вечер!
Това е едно от най болезнените неща на този физически свят наречен Земя!
Аз знам също че всичко е кратко и временно тук и сега!
Знам че всяка причина има първопричина!
Но също знам когато видиш в очите на умиращия как духът му иска да живee още въпреки че му устават броени секунди живот!

Съжалявам хората които имат близки до тях и страдат по същият начин!Дано Господ се смeли над всички хора които страдат или умират всяка секунда на тази земя!

Нека почива в мир и се моля да намери верният път към светлината и истинският дом към създателят ни!
Амин!
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #35 -: Май 22, 2010, 13:36:51 pm »
СУПЕР МИНЕРАЛЪТ ЗЕОЛИТ

Природният зеолит, наричан още клиноптилолит е порест минерал с бял цвят, съставен предимно от алуминий, силиций и кислород. Поради действието си на молекулно сито той има изключително широко и разнообразно приложение. Ефективността и селективността на зеолитите зависят от разпределението на алуминиевите атоми и от размера на порите в решетката. При синтетичните му разновидности размерите на зърната са в пъти по-малки – едва няколко микрометра, докато зърната на природните зеолити са от порядъка на милиметри.Екип от Националния онкологичен център в София начело с проф. Пенка Благоева изследва приложението му в лечението на онкологични заболявания.

Основни свойства

Зеолитът представлява фино сито, което задържа в себе си вещества с определена големина на молекулите, а пропуска други. При попадането на зеолитите в друга среда, най-вече течности, между техните йони и йоните на продукта, в който се намират, започва активен йонообмен. Това очиства организма от отровни вещества. Именно тази структура придава на зеолитите уникални свойства:

- много висок катионообменен капацитет към калций, магнезий, натрий и калий;
- високи сорбционни свойства към амония и някои органични съединения;
- абсорбция спрямо радиоактивни елементи като цезий 134, цезий 137, стронций 90;
- абсорбция спрямо тежки метали - олово, цинк, хром и др.;
- способност да разделя газовете по принципа на молекулните сита;
- способност да изсушава газовете.

ПРОМИШЛЕНО ПРИЛОЖЕНИЕ
:

1. Добавя се в храната на птици и животни за подобряване на здравословното им състояние, поради наличните в минерала калций, натрий, калий и микроелементи в лесноусвоима форма.
2. Използва се за очистване на водата от амонячен азот и фосфати.
3. Влага се в праховете за пране като заместител на фосфатите и омекотител.
4. В пастите за зъби замества редица вредни компоненти.
5. Служи за пречистване на сокове, вина, захарни разтвори и зехтини от разнообразни примеси.
6. Намира широко приложение при производството на маргарин и шоколадови изделия.
7. Обезмирисва идеално различни субстанции.
8. Пречиства течности от амониеви йони и йони на тежките метали – кадмий, мед, арсен и др. Незаменим при очистване на замърсени с радиация течности.
9. Без него са немислими редица нови технологии в химическата, хранително-вкусовата, фармацевтичната, военната промишленост.
10. Използване се за обезвреждане на радиоактивни отпадъци.

Мястото, което намират тези минерали в българската промишленост и селско стопанство, за съжаление е почти символично, изключително поради скептичното отношение на нашите общественици към такива авангардни нововъведения, както и поради традиционно голямото ни чуждопоклонничество.

---------------------------------------------------

Петър Атанасов от Кърджали е най-странната птица сред мислещите хора в Източните Родопи. Той е един от пионерите, поставили темелите на Оловно-цинковия завод. Възпитаникът на ВМИ се изявява като конструктор, откривател и най-редовен “клиент” на ИНРА, където шашка учени от БАН с теории и апарати за очистване на газовете с подвижен пълнеж, с нови принципи на “кипящия слой” и прочее. Но нали е казано, че шило в торба не стои, затова се пробва и като писател, и като политикант. Автор е на книгите “Корона сред целина и катастрофи - хронология 1900-1918 г.”, “Кемал Ататюрк - биографичен очерк” и “Разсипници на съвременна България”. Преливащият от енергия 78-годишен инженер обаче си остава верен на любимата тема - зеолитите, наречени минерали на века. Днес се е юрнал да доказва, че не тракийските златни находища, не Перперикон или Татул, а туфите край Кърджали могат да ни оправят веднъж завинаги дереджето.
- Какви са лечебните свойства на зеолита?
- Минералът лекува и предпазва от най-различни заболявания - рак, язва, сърдечно-съдови проблеми, стомашно-чревни разстройства, колити, гастрити, хипертония, неврози. А бе, всичко! Цитирам ти становище на екип от Националния онкологичен център в София начело с проф. Пенка Благоева. Сериозни изследвания се правят от 1999 г. насам, след Шестия конгрес по онкология. Минералът, известен още като клиноптилолит, представлява фино “сито”, което задържа в себе си вещества с определена големина на молекулите, а пропуска други. По този начин човешкият организъм може да се прочисти от отровни вещества, това определя невероятните му абсорбиращи свойства спрямо радиоактивните елементи като Цезий 134 и Цезий 137, стронций, както и от тежките метали олово, цинк, хром. След аварията в Чернобил районът около атомната централа бе неутрализиран от радиоактивните йони точно с клиноптилолит. Известно е още, че вода, преминала през зеолит, придобива лечебни свойства.
- Разполагаш ли с доказателства за лечебния ефект на зеолита?

- Колкото искаш /разгръща архива/! Преди време ми се обадиха от Силистра. 69-годишен мъж берял душа, болен от рак на дебелото черво. Изпратих по пощата каквото трябваше. След 6 месеца ми идват на крака с две епикризи и снимки. Не трябва да си доктор, за да видиш, че на втората липсва тъмното петънце, разяждало организма.
На кърджалиец, работещ в Испания, поставили същата диагноза. Бай Хикмет Адем може да е мюсюлманин, но вече пета година ми изпраща картички и армагани за Великден и Коледа. Жена с язва на дванадесетопръстника също стриктно спазваше наставленията ми. Почувствала се добре, направила си нова рентгенова снимка.Познавам поне пет патрона /така наричат бизнесмените по Кърджалийско - б.а./, които не признават никаква вода освен тази от село Бели пласт. Всяка седмица си точат по стотина литра. 9-годишният ми внук също пие само от нея. “Дядо, хвали се той, знаеш ли колко силен се чувствам?! Никой не може да ми се опре.”С една мадама работехме в ОЦК. Кожата по левия й крак започна да се скапва като на прокажен. Рак! - отсякоха лекарите. Излекуваха я, но пък получи свръхчувствителност. Посъветваха я да намери зеолит и с фин прах да налага болната си кожа. Колежката, вече пенсионерка, отдавна е забравила страданията си.
- Все още ти е хоби да разработваш “върхови” технологии. Какво ново-вехто покрай последните ти постижения?
- След като отворих очите на проф. Благоева, тя вече прави лекарство срещу рак на базата на зеолита. Доколкото знам, днес вече се продава по аптеките. Моето е народна медицина. От местните хора знам, че ако се вземе зеолитов камък и вечерта се потопи в съд с вода, на сутринта той ще е отдал невероятните си свойства на течността. След прецеждане се пие като лечебна. Именно на тази база създадох зеолитови филтри за прецеждане на питейни води против ракови и други заболявания.
Над 150 000 души са засегнати в момента от коварната болест. Протестите на онкоболните пред здравното министерство скоро няма да затихнат, защото не всеки има възможност да си купи скъпите лекарства.
- По какъв начин действа твоята панацея?
- 200 грама зеолит стигат за цяла година. В чаша с чешмяна вода се поставя една чаена лъжичка от праха. Не е зле да се пусне и таблетка разтворим витамин С. Разбърква се и се пие сутрин след ядене и вечер преди лягане. Може да се прибави малко мед или натурален сок.
- И кога настъпва ефектът?
- Понеже никой не е пророк в собствения си град, ще ти цитирам становището на к.х.н. Н. Измирова от екипа на проф. Благоева. “Само половин час след употребата изчезват симптомите, породени от високо кръвно налягане, колити, гастрити и напрегната нервна система. Употребата на клиноптилолита се отразява добре върху кожата и неутрализира последиците от умората. Благоприятен ефект има и върху стомашно-чревния тракт.”
- Оказва се, че край Кърджали Господ си е “измил” ръцете в най-добро настроение, а малцина са посветените в делата му?
- Остави притчите. Като инженер боравя само с факти. България е най-богата страна в света на този минерал. Запасите от зеолити надхвърлят 10 млрд. тона. В откритите 60 находища в Русия има само 3,5 млрд. тона, колкото са само около Кърджали - “Железни врата”, Бели пласт, “Бели баир”, “Голо бърдо”, “Лясковец” и т.н. А развитите индустриални страни, които не притежават естествени природни находища, усилено произвеждат техни скъпи аналози, тъй като консумацията на зеолити през последните години расте с невиждани темпове. Япония и САЩ са на първо място. Там всяка година употребата нараства с 20 на сто. Единственият наш пазар в момента е Холандия - едва 5000 тона. За оранжериите им. Срам и позор! Според руски и японски капацитети село Бели пласт може да изхранва цяла България. Ама кой да ги чуе.
- И то след като е доказано, че кърджалийският минерал има приложение в почти всички сфери.
- До така наречената демокрация известни количества директно пътуваха за СССР. Използваха ги при направата на брони, устойчиви на кумулативни снаряди, както и за дълбоко осушаване на реактивното гориво. Едва ли е известно на международните ни мениджъри, че минералът се използва и като катализатор при преработката на нефтени продукти. Можем да заринем Арабския свят. Количеството на използваните зеолити в икономиката на една страна е най-точният показател за нейното развитие.
- Къде другаде зеолитът намира широко приложение?
-Къде ли не! Най-вече в селското стопанство и животновъдството. Мой приятел започна да дава зеолитен прах на птиците във фермата си като хранителна добавка. Използват го най-големите швейцарски фирми за производство на шоколад.
- Западни експерти твърдят, че районът на Бели пласт би могъл да се превърне в новия Клондайк?
- Засега там се подвизава само една фирма за бутилиране на обогатена със зеолит питейна вода за всекидневна употреба. Предназначена е предимно за външния пазар, най-вече за Израел и Турция.

www.rodopipress.com
http://vhod.awardspace.com/news.php?lng=bg

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #36 -: Юни 20, 2010, 02:30:36 am »
Д-р Иван Михайлов: 90% от хората с рак умират от... химиотерапията
 :o
http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/18840

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #37 -: Юни 20, 2010, 02:37:28 am »
Д-р Иван Михайлов: 90% от хората с рак умират от... химиотерапията
 :o
http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/18840

Аз лично познавам доц.Цекова,която е най-добрия химиотерапвт в България,и тя ми е казвала,че химиотерапията съкращава животът на болните от рак  >:(.Факт.Баща ми е коремен хирург и оперира само ракови заболявания в съответната област.Той лично ми е казвал,че това което прави,е извън всякакви природни закони.Областа засегната от рак е най уязвима,самото отваряне на стомаха е убийствено за пациента.По време на хирургичната интервенция се вкарват около 6500 микроби,колкото и стерилна да е обстановката.С две думи,много противопоказно е ,да се оперират пациенти с диагноза злокачествен тумор(рак).Но така са им наредили от горе  ;)на хирурзите,и те изпълняват. :---
« Последна редакция: Юни 20, 2010, 02:53:11 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Salazzar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #38 -: Юли 31, 2010, 12:01:59 pm »
Цитат
когато български учен намери (или поне е на прав път) лекарство за тази болест, управляващите по всякакъв начин се опитват да омаловажат и унищожат откритието ( а ако не се бъркам в последната година се появиха поне 2-3 учени, твърдящи, че са открили лек) .  Казват, че няма пари; че това всъщност не е лекарството против рак; че продуктът не е в нормите с някакви измислени комисии и т.н. Жалко, че в близките години няма да бъде регистриран лек за тази болест, само защото някой си пълни джоба от страданието на хората. Грозно, но истина...

Изказах мнението си в друга тема и твърдя, че всичко е един грозен и подъл план за печелене на пари. Загубих трима близки от тази болест и се надявам, че ще има времена, в които болестите ще се лекуват, а няма да се използват за правене на пари. Мога да ви дам малко информация за операциите и терапиите. Ако операцията се направи в ранен стадий болният има 2-3 години живот. Не случайно се нарича "рак" - веднъж попаднал в организма, започва да се разпространява като раче. Дори и да се махне все някъде ще е останала част от него. Ако операцията се направи в напреднал стадий резултатът е ужасяващ. Лекарите знаят какъв ще крайният изход още щом ти поставят диагнозата...
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 12:04:09 pm от Salazzar »
"Дела трябват, а не думи." Васил Левски

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #39 -: Август 04, 2010, 21:13:58 pm »
След като уволниха министъра и всичко затихна... :--- :diablo: :mad:

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #40 -: Септември 15, 2010, 21:05:18 pm »
Ученият, който победи рака в 1934 г.

Роял Райф става жертва на лекарската асоциация на САЩ

Списание 8

През 1934 г. Роял Райф под надзора на утвърдени доктори излекува 16 раково болни пациенти. Фактът е доказан с клетвени декларации от медицински експерти – за 4 до 6 седмици безнадеждни случаи влизат в ремисия. На практика всички пациенти, лекувани с честотен инструмент на Райф, оздравяват без никакви странични ефекти.

Райф e роден през 1888 г. в Небраска. Учи оптика в Хайделберг, Германия, където практикува в местната фабрика на „Карл Цайс“.

В края на 20-те години той създава своя универсален микроскоп с уникална мощност. Твърди, че с негова помощ наблюдава вируса на рака. За системата на уреда му се знае само, че използва голям брой кварцови призми и лещи, с които компенсира загубите на светлинен сигнал при преминаването му през въздуха.

Освен това по думите на сътрудниците му Райф постига контрастност на изображенията, като използва различни начини за осветяване на изследвания образец. Той решил да използва този метод, след като разбрал, че известните тогава лабораторни оцветители имат прекалено едри молекули за обектите на изследване. Освен това те обикновено са смъртоносни за проучваните микроорганизми. Електронните микроскопи също убиват разглежданите живи организми – а Райф се интересувал от действащите вируси.

Честотният уред на Райф Тъй като никой не можел да обясни качеството на изображенията на универсалния микроскоп, тогавашната медицинска и инженерна общност се отдръпва от изобретателя. Започва кампания срещу него, в която не липсват лични нападки и заплахи.

Райф обаче не се интересува от признанието на съсловието. С уреда си той разкрива етапите от живота на раковия вирус. Подлагайки го на облъчване с радиовълни,открива онези честоти, при чието въздействие причинителят на болестта загива от бърза смърт.

Честотите са в диапазона 10 kHz - 100 MHz. След няколко години на експериментиране той създава честотен инструмент, който се настройва да унищожава различни вируси. Именно с такова облъчване са лекувани пациентите му през 1934 г. Един терапевтичен сеанс трае 3 минути, след което на болния се дава тридневна почивка. През това време лимфната система изхвърля останките на умъртвените вируси от тялото. Следват няколко нови сеанса и пациентът си отива напълно излекуван

Вечерята, за която никой не си спомня. На 20 ноември 1934 г. главният покровител на Райф др. Милбанк Джонсън организира вечеря за изобретателя в своето имение в Калифорния. Над 30 известни доктори от различни краища на САЩ се събират под надслов „Краят на всички болести“. Скоро след това обаче никой от присъствалите не си „спомня“ за приема. Според Бари Лайнс, автор на книга за Ралф, срещу лечителя, който няма диплом за лекарско образование, въстава Американската асоциация на медиците. Лекарите, които въпреки натиска на асоциацията продължават да ползват честотния инструмент, биват лишени от право да практикуват. Универсалните микроскопи, закупени от клиенти на Райф,се конфискуват и унищожават.

През 50-те години на ХХ в. някой си Джон Крейн възражда науката на Райф и пресъздава инструмента. С него помага на десетки. Успешно лекува очни пердета, но и ракови бучки. Крейн обаче е даден под съд от лекарската асоциация, в лабораторията му нахлува полиция, която конфискува и унищожава уредите и чертежите му. Не му позволяват да използва конфискуваните материали в своя защита на процеса.

Въпреки свидетелствата на 14 излекувани пациенти той е осъден на 10 г. затвор, от които излежава 3. При обжалванията никой не успява да докаже престъпен умисъл в действията му.

Преследването, на което е подложен Райф, дава своето отражение върху здравето и самочувствието му. През 1971 г. той умира в болница в Калифорния, според медицинското заключение – след като взема смес от валиум и алкохол.

Днес науката признава, че поне 15% от онкологичните заболявания се причиняват
от един или друг вирус. Но знанието за честотната смъртност на вредните организми и за уреда, излекувал безнадеждно болни може би завинаги е изгубено.
За повече информация може да разгледате следните интернет страници, които за съжаление са на английски език: www.rife.org и www.rife.de

http://www.ossem.eu/article.aspx?pg=arl110

   
   

   

Неактивен pandora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #41 -: Януари 06, 2011, 13:37:49 pm »
ЛЕЧЕНИЕ НА РАКА ИМА, НО ГО КРИЯТ!


Осем милиона души в света всекидневно умират от рак! И това е удобно и изгодно за мнозина...
Ракът е най-разпространената причина за смърт и в България, и в световен мащаб. Именно от тази болест умира всеки четвърти човек! Хората продължават да си отиват от болести, които фармацевтични картели, контролирани от най-богатите хора в света, отказват да лекуват. А може би могат...

Може да ви се стори чудовищно, може и да сте прочели или чули някъде за д-р Ричард Дей - шеф на организацията “Планирано родителство”, която се занимавала с евгеника и се контролирала от Рокфелерови. Той се е изказвал пред лекари през 1969 година в Питсбърг. Разказвал им за приближаващата се трансформация на глобалното общество. Помолил докторите да изключат записващите устройства и да не си водят бележки, докато огласява дългия списък от планирани мерки по изменение на глобалното общество. Но един от лекарите все пак записал какво ни готвят в рамките на този проект и след това направил тази информация достояние на обществото.

Днес, 40 години по-късно, можем да видим с очите си доколко точни са се оказали предсказанията на Ричард Дей:

“Ние сега можем да излекуваме всякакъв вид рак

Цялата информация се съдържа във фонда Рокфелер и може да бъде обнародвана при наличие на съответстващо решение”. По-точно Дей всъщност е казал, че ако хората умират бавно “от рак или от нещо друго”, то това ще забави темповете на прираст на населението...
Тези хора постъпват така, защото нямат душа. Фармацевтичният бизнес не си поставя за цел да излекува рака, както и много други заболявания, буквално превърнали се в епидемия.

Защо да лекува болест, щом може да трупа пари за борба със симптомите й. Доживот

При това съвсем не е задължително да разказва на доверчивите пациенти, че отровите от химиотерапията убиват както раковите, така и здравите клетки - и в крайна сметка убиват човека. Авторът на това послание не смята, че това се прави само за пари... Елитът иска да съкрати населението, което вече е пренаселило Земята, затова хората трябва да страдат и да умират по-рано. А ако някой лекар изведнъж открие действен метод за лечение на рака, той веднага попада под обстрела на медицинския елит и официалните структури. Един от хората, който открито е тръгнал против тази система, е италианецът Тулио Симончини. Веднага започнали да го преследват от всички страни.

Тикнали го за три години в затвора, защото започнал успешно да лекува хора в последни стадии на рака.

Престъплението му се заключавало в това, че той разбрал, че злокачествените тумори са разраснали се гъбички кандида - те живеят дори в организма на здравите хора, но силният имунитет ги държи под контрол. Ако организмът е отслабен, гъбичките се разпространяват по тялото и предизвикват злокачествени тумори.

Тулио Симончини смята, че ракът е точно това - разраснали се гъбички-кандида, и че традиционното обяснение за природата на рака е съвършено неправилно. Самият той като специалист в областта на онкологията и метаболитните нарушения се изправил срещу интелектуалния конформизъм на традиционната медицина, противопоставил се на традиционните методи за “лечение” на глобалната епидемия от рак. Д-р Симончини решил да каже истината на своите пациенти, а не да повтаря заучените и зазубрени фрази от медицинските университети.

Д-р Симончини открил, че гъбичките кандида са в основата на раковите образувания

От момента, в който започнал да се занимава с медицина, Симончини разбрал, че лекуват рака някак неправилно: “А видях силно страдащи хора. В детското онкологично отделение, в което работех, всички деца умираха. Всичко ме стягаше отвътре от вида на бедните малчугани, загиващи от химиотерапия и радиация”. Желанието му да помогне на пациентите го накарало да търси нови пътища за лечение на тази болест. Решил да остави настрани всичко, което е знаел за онкологията до този момент, и започнал собствено независимо изследване. И така открил, че всички видове рак се проявявали еднакво, независимо в кой орган или тъкан се е образувал туморът. Всички злокачествени новообразувания имали бял цвят. Симончини започнал да мисли на какво му прилича раковият тумор. Гъбичките кандида? Нима това, което традиционната медицина смята за неконтролирано делене на клетките, всъщност е процес, отключван от самия организъм за защита от кандидоза? Ако се абстрахираме от това предположение, то развитието на болестта протича по следния сценарий:

Гъбичките кандида, обикновено поддаващи се на контрол от силния имунитет, започват да се размножават в отслабналия организъм и образуват своеобразна “колония”. Когато някой орган се зарази с млечница, т.е. кандидоза, имунитетът се опитва да го защити от чуждо нахлуване.

Имунните клетки построяват защитна бариера против клетките на организма. Именно това традиционната медицина нарича рак.

Химиотерапията всъщност е убийство

Смята се, че разпространението на метастазите по организма - това е пропълзяване на “злокачествените” клетки по органите и тъканите. Но Симончини твърди, че метастазите са предизвикани от това, че гъбичките кандида се “разхождат” из организма. А гъбичките могат да бъдат унищожени само от клетките на нормално функциониращ имунитет. Имунната система е ключът към оздравяването. С всяка година броят болни от рак нараства. А не мислите ли, че това е една добре планирана война против имунитета на човека - война, която става все по-ожесточена. Имунитетът отслабва от хранителните продукти, хранителните добавки, пестицидите и хербицидите, ваксинациите, електромагнитните и микровълновите технологии, фармацевтичните препарати, стресовете в съвременния живот и т.н. Децата до 2 годинки получават около 25 ваксини. Но през това време имунитетът все още се формира.

Планът на Илюминантите е масова депопулация чрез отслабване на имунната система. А какво най-бързо потиска и направо разрушава имунитета? Естествено, химиотерапията. Добавете и радиотерапията. В днешно време това са най-действените методи за разрушаване клетките на организма. Най-съвременното общопризнато “лечение” в онкологията се основава на постулата, че раковите клетки ще бъдат убити по-рано от здравите клетки на пациента. Нека напомним какво е постулат - по принцип това е положение, което макар и недоказано, се приема от теоретическа или практическа необходимост за истина. Отровните съединения на химиотерапията убиват клетките на имунната система.

Но клетките кандида няма къде да отидат. Остатъците от имунната система не са в състояние да държат под контрол клетките кандида. Те се преселват в другите органи и тъкани. Ракът запълзява по организма. Тези, които уж са оздравели след хирургичната намеса и химиотерапията, всичко на всичко са получили бомба със закъснител. Имунитетът е разрушен.

Появяването на рецидиви е въпрос на време

С други думи: химиотерапията убива хората, които уж трябва да лекува. За да се излекуваме от рака, трябва да укрепваме имунитета, а не да го отслабваме. Когато Симончини разбрал, че ракът има гъбична природа, започнал да търси ефикасния фунгицид. Но тогава му станало ясно, че противогъбичните препарати не работят. Кандида бързо мутират и дотолкова се приспособяват към препарата, че дори започват да се хранят от него. Останало само старото, проверено, евтино и достъпно средство против гъбички - натриев бикарбонат - основната съставка на хлебната сода. Защото гъбичките не могат да се адаптират към натриевия бикарбонат.

Да, този човек твори чудеса и лекува най-тежките случаи в онкологията с простия и евтин натриев бикарбонат!

Пациентите на Симончини пият соден разтвор или натриевият бикарбонат се влива непосредствено върху тумора с помощта на приспособления, напомнящи ендоскоп - дълга тръбичка, която се използва за оглеждане на вътрешните органи.

Симончини представил своите данни на италианския здравен министър с надеждата, че най-после е открито лечение на рака. Но...

През 1983 г. Симончини лекувал италианеца Генаро Сангермано, на когото лекарите предрекли смърт след няколко месеца от рак на белите дробове. След известно време този човек бил напълно излекуван! Ракът изчезнал! Окрилен от този успех, а и от лечението на други пациенти, Симончини представил своите данни на италианския министър на здравеопазването, надявайки се, че ще започнат клинични изследвания и проверки как работи неговият метод. Но какво било удивлението му, когато италианският медицински елит не само че не разгледал неговите изследвания, но и го лишил от медицински лиценз за лечение на пациентите му с лекарства, които не били одобрени. Медиите започнали кампания против Симончини, осмели го лично и залели с кал неговия метод. А скоро този талантлив лекар попаднал за три години в затвора за това, че уж “убивал своите пациенти”. Симончини бил под обстрел от всички страни. Медицинският елит заявил, че методът за лечение на онкологичните заболявания с помощта на натриев бикарбонат е “безсмислен” и “опасен”. И то във време, когато милиони хора умират от мъчителна смърт от “проверената” и “безопасна” химиотерапия. Медиците продължили да забраняват лечението с натриев бикарбонат.

Симончини обаче въпреки всичко и всички продължил своята работа. Сега за него знаят благодарение на интернет. Този лекар твори чудеса и лекува дори най-напредналите случаи в онкологията с простия и евтин натриев бикарбонат. В някои случаи процедурите продължават месеци, в други, например при рак на гърдата - само няколко дни.

Често Симончини просто обяснява на хората какво трябва правят - по телефона или по електронната поща. Той дори не присъства лично при лечението, но все едно - резултатите надминават всякакви очаквания.

Но това още не е всичко

Раковите клетки съдържат уникалния биомаркер, ензима CYPIBI. Този ензим променя химичната структура на вещества, които се наричат салвестрол и се намират в много плодове и зеленчуци. Химичната реакция превръща салвестрола в компонент, убиващ раковите клетки, без да уврежда здравето. Този ензим се изработва само в раковите клетки и реагира със салвестрола от плодовете и зеленчуците. Така се образува субстанция, която убива само раковите клетки. Салвестролът е естествената защита за борба с гъбичките на плодовете и зеленчуците. И колкото повече растението е предразположено към гъбични заболявания, толкова повече салвестрол съдържа то.

Към тези плодове и зеленчуци спадат:

ягодите, черната боровинка, малините, гроздето, черната офика, къпината, ябълките, прасковите, зелените зеленчуци - броколи и другите видове зеле, червеният и жълтият пипер, авокадото, аспержите и патладжаните.

Но агро- и фармацевтичните компании знаят за това. И ето какво предприемат те: Произвеждат химични фунгициди, които убиват гъбичките и пречат на образуването на естествената защита в растенията. Салвестрол съдържат само плодовете, които не са подложени на обработка с химични фунгициди.

Самите разпространители на фунгицидите блокират изработването на въпросния ензим. Затова, ако ядете химично обработени плодове и зеленчуци, никакъв оздравителен ефект няма да получите.

Б.Р. Редакцията използва материали от руския медицински сайт НЕБОЛЕЙ


Невроятно, но факт!

Все още ли смятате, че всичко това е някаква случайност?! Може би мислите, че Тулио Симончини е станал известен по грешка?!

Не - те, най-богатите кланове в света, искат хората да умират от рак и никакво лекарство да не може да попречи на това. Те са ментално и емоционално болни и смятат хората за добитък.

Вашите страдания са им напълно безразлични. Дори точно обратното - колкото повече страдате, толкова по-добре за тях. Те не са с ума си. Добре че “психарят” Симончини продължава да лекува хората, защото в целия свят “нормалните” милиони пациенти продължават да умират от неправилното лечение, което на свой ред се базира на неправилните постулати.

Благодарни сме на такива хора като него за това, че дава надежда нещо в този свят да се преобърне. Този свят, управляван от полудели семейства и кланове. На нас са ни нужни такива като него!


http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/22353

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #42 -: Февруари 12, 2011, 17:41:23 pm »
Д-Р ТУЛИО СИМОНЧИНИ: ВСЕКИ ТУМОР СЕ ПРИЧИНЯВА ОТ ГЪБИЧКИ коментари/6
11 февруари 2011, 13:15
ОСОБЕНО МНЕНИЕ
МАРГАРИТА БЛАГОЕВА
изпрати на приятел
      

Ракът е лечим, казва италианският лекар.
Ракът е лечим, казва италианският лекар
В бр. 1 на в. “Доктор” публикувахме материал със заглавие “Има лечение на рака, но го крият”, в който разказахме за теорията на италианския лекар и учен Тулио Симончини за лечение на злокачествени заболявания. Според него те се причиняват от гъбички и лечението е много просто - разтвор от натриев бикарбонат и кленов сироп. Десетилетия наред д-р Симончини се опитва да убеди италиански и чужди лекари, че терапията има ефект, но те отказват да го признаят. За сметка на това десетки пациенти разказват, че са се отървали от рака “чудотворно”, но с помощта на д-р Симончини. Читателите на в. “Доктор” също не спират да звънят в редакцията с въпроси как да се свържат с италианския специалист и при кои видове рак помага неговата терапия. Затова публикуваме имейла на д-р Симончини - [email protected], както и допълнителна информация за лечението, което прилага.

Д-р Симончини е убеден, че причината за рака е гъбичка, затова базира лечението си на най-силните противогъбични вещества, натриев бикарбонат и кленов сироп, които са безвредни, за разлика от традиционните терапии, назначавани при раковоболни.

”За около 100 години фундаменталната теория за рака се основава на хипотезата, че той възниква заради нарушаване работата на гените. Тази гледна точка предполага, че ракът е вътреклетъчен. Моята гледна точка обаче е, че ракът е гъбична инфекция, а оттам се появяват и допълнителни клетъчни явления. В света на растенията раковите заболявания са причинени от гъбична инвазия и е възможно да се твърди, че същото нещо се случва на хората. Гъбичките са винаги свързани с рака: те се срещат както ин виво, така и в следклиничен преглед.

Въпреки това учените смятат, че те се развиват след началото на заболяването. Моето мнение е, че те произвеждат рак, тапи на имунната система и след това се намесват в целия организъм.

Всеки рак се причинява от гъбички от вида Candida. С течение на времето тъканта се изчерпва и произвежда само недиференцирани клетки”, обяснява теорията си д-р Симончини.

Той твърди, а и форумите са пълни с мнения на негови пациенти, че с тези методи са излекувани хора в продължение на 20 години. Най-добрият начин да се отстрани туморът е да се приведе в контакт с натриев бикарбонат. Това може да стане възможно с приемане на разтвора през устата, с клизми за ректума, впръскване във влагалището и матката, интравенозно инжектиране на белия дроб и мозъка и чрез вдишване - за горните дихателни пътища. Гърдите, лимфните възли и подкожните тумори могат да бъдат лекувани с местни вливания на разтвора. Вътрешните органи могат да бъдат лекувани с натриев бикарбонат чрез разполагането на подходящи катетри в артериите (на черния дроб, панкреаса, простатата и крайниците) или в кухини (на плеврата или перитонеума). Важно за лечението на всеки вид рак е дозата. Трябва да се има предвид, че туморните колонии започват да се унищожават между третия и четвъртия ден, а тяхното свиване става между четвъртия и петия ден.

Пълният цикъл на лечение се състои от шест лечебни дни и шест почивни дни, повтарящи се шест пъти. Най-важните странични ефекти от тази терапия са появата на жажда и временна слабост, пише д-р Симончини. Според него не може да се прилага пълната доза за лечение на рак при пациенти с тежки сърдечни, бъбречни и чернодробни проблеми. При някои пациенти, които не са засегнати от други патологични състояния, различни от тумор, ако има много маси или те са с големи размери, понякога се наблюдава увеличаване на температурата до 39 градуса през първите дни на лечението с бикарбонат. Това се дължи на бруталния разпад на колониите.

Рак на кожата

Всички видове кожен рак са причинени от гъбички, винаги Candida, която се е адаптирала към метаболизиращите най-белтъчни съставки на кожата. Затова при рак на кожата не се използва натриев бикарбонат, а мястото се третира със 7% йодна тинктура, която трябва да се намаже върху засегнатата област, 20-30 пъти дневно, в продължение на пет дни и след това след още десет дни. Всъщност, разликата между кожни микози, псориазис и тумори се състои само в агресивността и дълбочината на вкореняване, но причинителят е винаги един и същ: гъбички. Затова и лечението е еднакво. Сигурно е, че мазила и лосиони са рядко ефективни при заболявания на кожата.

Тумори в пикочния мехур

Терапевтичният подход зависи от това дали туморът е ограничен до вътрешните стени, или преминава в тазовата кухина. При карциноми, които са повърхностни, е достатъчно да се осигури достъп на натриев бикарбонат, директно в пикочния мехур през катетър. Също така може да се приложи приемане през устата на разтвор от една чаена лъжичка, в чаша вода, на гладно.

Карцином на мозъка

Всички мозъчни тумори както първични, така и метастазирали като цяло отстъпват или спират да растат след терапия с натриев бикарбонат на пет процента разтвор. Лечението трябва да бъде изпълнено най-малко шест до осем дни за първия цикъл, тъй като заболяването започва отново в относително кратък период от време и често става необратимо, ако периодът е по-малък от шест дни. Терапията се осъществява чрез последователно вливане на разтвора в двете вътрешни полукълба на мозъка. Терапевтичната схема се основава на размерите на масите - по-големите се нуждаят от допълнителни цикли.

Рак на гърдата

Дълбоко проникване в млечната жлеза може да бъде достатъчно, ако ракът е с малки размери. Проникванията трябва да се осъществяват след местна упойка, комбинирана с интравенозно вливане, като се използват 400-500 cm3 разтвор през ден, в продължение на месец. Ако масата е голяма, е необходимо да се приложи катетър за вътрешната артерия на млечните жлези, чрез която натриев бикарбонат и пет на сто разтвор може да се прилагат директно.

Освен леко възпаление няма значителни странични ефекти. “Ние говорим за безвредни и бързоефективни методологии, които са в състояние да предотвратят хирургична интервенция. Тези методи трябва да бъдат винаги опитвани, дори когато има съмнение по отношение на крайния резултат от тях, тъй като дават положителни отговори в кратък срок, без да нарушават възможността на другите терапевтични подходи за лечение”, пише д-р Симончини.

Ако пациентът е несигурен за това, какво да прави, или ако има предпочитание към частична, или пълна оперативна интервенция, резервното лечение с натриев бикарбонат се прилага през устата. Така може да се предотврати и да се неутрализират метастази в други органи (мозък, черен дроб, кости), което е много често при този вид рак.

Рак на простатата

Ако не е имало операция, е възможно да се направи опит за лечение на рака чрез уретрални катетри, които позволяват разпространението на соления разтвор в рамките на простатата. Когато не е възможно да се лекува адекватно масата или вече има постоперативен рецидив, прилагането на натриев бикарбонат се повтаря в цикъла на 6-7-8 дни в месеца.

При възможни метастази в костите се изисква съвсем различен терапевтичен подход, който зависи както от броя, така и от разположението на лезиите. Ако те не са многобройни, е подходящо да се предвиди цикъл на лъчетерапия за всяка една страна, подкрепена от вливане на 500 cm3 натриев бикарбонат, с цел предотвратяване на по-нататъшна поява и разпространение на ракови клетки.

Рак на стомаха

Това е един от туморите, които са най-лесни за лечение, тъй като са леснодостъпни. Терапия и доза: една чаена лъжичка сода бикарбонат разтворена в чаша вода, 30 минути преди закуска и вечеря, в продължение на 15 дни. След това приемът се оставя само през нощта за още 30 дни.

Точките, които са трудно достъпни за лечение с бикарбонат, са връзки за защита и възстановяване на колониите от ракови клетки. Ако освен връзки има и участие на други органи, особено на черния дроб, всичко става още по-трудно.

Затова е необходимо туморът на стомаха да бъде атакуван възможно най-бързо и с най-голяма интензивност, за да бъде изкоренен напълно и веднъж завинаги, преди да се създадат условия да се “организират” нови.

Маргарита Благоева

http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/23047 
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #43 -: Февруари 13, 2011, 07:19:55 am »
Българското лекарство Антималигноцит против рак остава непризнато!

Освен с отказа си за регистрация, Изпълнителната агенция по лекарствата се ангажира с Продан Христов и продукта му и чрез проверка, целяща да установи разпространява ли откривателят продукта си незаконно на територията на страната. Ако това се докаже, на Проданов може да се наложи глоба до 50 000 лева.

Инфо


Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ново лекарство за рак! Има ли конспирация?
« Отговор #44 -: Февруари 19, 2011, 13:39:35 pm »
Поглед отвътре: Двете пошли проявления на раковата индустрия



Раковата индустрия умишлено потулва многобройните практически и лабораторни успехи на алтернативните и натурални средства за лечение на рака. Някои лекари и всепризнати учени са наясно, че борбата с рака, която води раковата индустрия, е обречена на провал, особено при използването на химиотерапия. Но тези лекари и учени също са заставяни да си мълчат.

И все пак в обществото сякаш преобладава мнението, че алтернативните и природни лечения на рака са шарлатанство – единствено големите фармацевтични компании и техните отровителски терапии можели да ви помогнат, ако имате рак. Оказва се, че двуличието на раковата индустрия се проявява в две направления: алчност и удобно невежество.

Факторът алчност


Д-р Алън Никсън, бивш президент на Американското общество на химиците, пише:

„За мен е неразбираемо защо лекарите пренебрегват ясните доказателства, че химиотерапията вреди много, много повече, отколкото помага.“

Д-р Томас Нилън, бивш професор по хирургия в Нюйоркския университет, публично изразява учудването си, че химиотерапията продължава да се използва, макар доказаната полза от нея да е твърде малка. В статия на LA Times от преди няколко години д-р Мартин Шапиро изразява подобна загриженост. И двамата лекари споделят становището, че икономическият стимул е причината за поддържането на терапии, причиняващи повече вреда, отколкото добри резултати.


ХИМИОТЕРАПИЯ
ВНИМАНИЕ!


Ако се изкъпете в токсични отпадъци,
това няма да ви даде сили на супергерои.
Напротив – очаквайте здравословни проблеми като
тези във варела отляво.

Социопатичната алчност на фармацевтичните компании е добре известна на повечето читатели на Natural News. Има обаче и нещо не чак толкова добре известно: онколозите (докторите, които лекуват рака) предписват химиотерапията в своите кабинети и изискват цени на дребно за лекарства и химикали, които са купили на едро. По този начин те печелят от продажбите на скъпите лекарства за химиотерапия. Други лекари просто предписват лекарствата, без да ги продават.

„Резултатите от анкетите и проучванията показват, че трима от всеки четирима лекари (75%) биха отказали да се подложат на химиотерапия, защото знаят, че е неефективна по отношение на болестта и има разрушително действие върху целия човешки организъм“ – заявява д-р Тулио Симончини, онколог от Рим, който използва сода бикарбонат, вместо химиотерапия.

Удобното невежество

Никак не е лесно да си признаем, че медицинското образование е пошло – особено когато сме инвестирали в него хиляди долари и много време, за да получим диплома за лекар. По-лесно е просто да се предписват отровни химикали даже когато пациентите падат мъртви – важното е лечението да е официално прието. Действащите разпоредби за медицинските грижи премахват всяка съдебна отговорност от лекарите, стига те да се придържат към общоприетите практики.


Химиотерапия - легалното средство за фармацевтична евтаназия
Химиотерапията се смята за успешна даже когато агонията на пациента е удължена само с 2 години. Дори когато ракът се завърне скоро след обявената ремисия, това не се брои за провал.

Онкологията разглежда предимно туморите. Много лекари, практикуващи алтернативна медицина, разглеждат туморите като механизъм, с помощта на който клетките оцеляват въпреки болестта. Ракът може да се развива в продължение на години, преди да стане забележим под формата на тумор. Една част от невежеството се изразява именно в изчакването да се появи тумор, преди да се вземат мерки. А след като туморът се отстрани оперативно, се обявява, че лечението било успешно, макар победата да е краткотрайна.

Макс Уича – изследовател на рака и основател на Общообразователния онкоцентър към Мичиганския университет – прави следното „изненадващо“ изявление пред изданието „Питсбърг поуст“:

„Стандартните методи за лечение на рака не само не премахват раковите заболявания, но могат и да и да ги влошат.“


http://www.ivanstamenov.com/2011/02/2472/



« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 13:42:15 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27