Автор Тема: Конспирацията Биг Брадър  (Прочетена 18523 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мама Котка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #15 -: Април 10, 2010, 14:58:34 pm »
Я превключете канала на телевизора. Изобщо не си струва да хабите думите си за такава тъпотия, камо ли да има и отделна тема. Конспирация, друг път. Само се тества доколко е оглупял българинът.

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #16 -: Април 10, 2010, 15:25:23 pm »
Според мен няма конспирация или пък са им дали роли .Познавам едно от семействата и мога да потвърдя , че всички са семейни  . Това е едно предаване което се харесва на много хора и има рейтинг и то доста голямм и сценаристите си вършат работата. Мисиите са взели от Биг Брадър в чужбина . Че семействата са ненормални спор няма!  ::) ::) ::)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #17 -: Април 13, 2010, 00:43:51 am »
За мен Биг брадъра си е една много печеливша, модерна клюкарска история.
Всеки знае, че българина обича да обсъжда другите, а не себе си.Докато той самият не стане жертва на хорските приказки. ;D ;D.
Даже бабите по пейките се ядосват, че им взели идеите и каналите за клюк-информации, без да им плащат авторски права. ;D ;D ;D (но това си е мое мнение) :P

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #18 -: Април 13, 2010, 00:53:08 am »
Направо като го гледам повече от 1мин и започвал да се пръскам от неврви как може такава тъпотия да се измисли и въпреки това хората да го гледат с интерес ??? Как може при положение че знаят че всичко е нагласено и пак да го следят с интерес. Може ли такова нещо във вбокса в топ 40 25 клипчета са за Биг Брадър Фаимили и 5-10 за България Търси Талант(и това предеване като го гледам повече от 1 мин направо се побърквам, тия там дет са жури направо се мислят за богове и са с толкова голямо самочувствие и просто преиграват и дразнят много). Колкото повече има такива прости шоута толкова по-прост ще става народа, но какво да се прави на народа му харесва да тъне в мизерия и да бъде прост .

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #19 -: Април 13, 2010, 09:51:04 am »
 :flag_of_truce:Аз като се подразня от предаванията просто спирам телевизорите в къщи.Предлагам на семейството си разходка или книга за четене.Така се спасяваме от глупостите излъчвани в най-гледаното ефирно време.Наистина това така наречено,реалити-шоу ,заслужава ли толкова място и време

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #20 -: Април 13, 2010, 12:34:19 pm »
Направо като го гледам повече от 1мин и започвал да се пръскам от неврви как може такава тъпотия да се измисли и въпреки това хората да го гледат с интерес ??? Как може при положение че знаят че всичко е нагласено и пак да го следят с интерес. Може ли такова нещо във вбокса в топ 40 25 клипчета са за Биг Брадър Фаимили и 5-10 за България Търси Талант(и това предеване като го гледам повече от 1 мин направо се побърквам, тия там дет са жури направо се мислят за богове и са с толкова голямо самочувствие и просто преиграват и дразнят много). Колкото повече има такива прости шоута толкова по-прост ще става народа, но какво да се прави на народа му харесва да тъне в мизерия и да бъде прост .
Напълно съм съгласен с теб. Няма повече какво да добавя.

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #21 -: Април 13, 2010, 19:07:14 pm »
Щом и Цветан Цветанов се възмущава от ББ ...

МВР шефът се обяви срещу „Big Brother”

 
Вътрешният министър Цветанов Цветанов се обяви срещу предаването „Биг Брадър". Според него това, което се излъчва в момента не е редно да бъде гледано.

„Трябва да има активна гражданска позиция, когато говорим за възпитание, за ценности", заяви още Цветанов. Аз не гледам Биг Брадър, защото не смятам, че това е предаване, което заслужава да бъде гледано и такива предавания ни отдалечават от ценностите, посочи още той.

„Няма нещо, което да даде позитивното в обществото, няма нещо, което да даде възпитателния ефект, който според мен трябва да се цели от всяко едно предаване", убеден е още вътрешният министър.

Цветан Цветанов изрази надежда, че СЕМ ще прояви повече активност по отношение на подобни предавания. Той очаква и повече активност и в обществото срещу такива програми.

„Смятам, че сме длъжни да променим това, което наблюдаваме днес", каза още вътрешният министър в интервю по време участието си в кръгла маса „Заедно срещу насилието", организирана от женската организация на ГЕРБ.

Междувременно в Къщата вчера най-агресивният съквартирант Стоян Шопов разкървави устата на Цветелин Цветанов.

life.dir.bg



Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #22 -: Април 14, 2010, 16:56:20 pm »
Здравейте! :) Къде еконспирацията ли приятели? Ами ще ви кажа първо, че всевиждащото око на луцифер ви гледа от емблемата и логото на този опит за предаване, на тази боза, която залива и промива мозъците на това население, толкова зомбирано и идиотизирано, че отдава времето и вниманието си на тази глупост. :(
Целите разбира се, са на лице а именно- цели се разединение между българите. Не се учудвайте, че в така наречената изповедалня питат всички участници- защо не харисваш еди кой си, или какво те дразни в него, а не защо го харесваш този твой сънародник и какво ти харесва в него.  >:( :( Това се набива на подсъзнателно ниво на животните, които гледат нещото наречено Big Brother, и мозъка им се промива! Дааа...гледайте Big Brother! >:(
Другата мръсна цел е да се занимават хората с простотии и идиотщини, а да не се интерсуват от нещо съществено, каквото и да е то!
Залага се и се пропагандират най-низките животински желания и страсти и са събрали там идиоти, които ме е срам да нарека хора. И не се учудвайте, че го има Big Brother, щом има улигофрени, които го гледат ще го има разбира се.  :(
Страшно е, че даже тук във този сайт има "хора", които не виждат конспирацията и махат с ръка все едно това е нещо безвредно и незаслужаващо да се борим срещу него!
Министъра на вътрешните работи се обявил аххаха.... ужас уважаеми съфорумци ужас и не се знае кога този ужас ще спре! >:(

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен Мама Котка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #24 -: Април 16, 2010, 09:09:11 am »
insomnia1304, добе е, че насочваш потребителите на форума към определена информация, която могат да прочетат чрез посочените линкове, но кога ще изразиш твое мнение?

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #25 -: Април 17, 2010, 18:57:41 pm »
Всеки си има стил на експресиране и търсене и осъществяване. Аз харесвам подхода на Безсъние  и съм напълно толерантна, защото все пак има много добри находки. Ами ако я нямаше, знаете ли колко хубави статии щяхме да пропуснем. Мамо Котка не и се сърди всеки си има стил!!! Може би тя обича повече да чете отколкото да говори.  Различни сме все пак.

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #26 -: Април 17, 2010, 20:45:47 pm »
insomnia1304, добе е, че насочваш потребителите на форума към определена информация, която могат да прочетат чрез посочените линкове, но кога ще изразиш твое мнение?
И аз това се питам...писна ми да му гледам тъпите линкове  :negative:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #27 -: Април 17, 2010, 21:20:23 pm »
insomnia1304, добе е, че насочваш потребителите на форума към определена информация, която могат да прочетат чрез посочените линкове, но кога ще изразиш твое мнение?
И аз това се питам...писна ми да му гледам тъпите линкове  :negative:
:mad:А ти колко линка и колко инфо си споделил тук в този форум?А?Чак пък му било писнало.. Ми като са тъпи не ги гледайте...Или си направете трудът,вместо да пишете,само за да се намирате на приказака,да намерите по"остри"линкове..Айде бе..не стига,че някой си прави труда,да рови и пуска тук,инфо.. :diablo:(понякога наистина има ценни статии)..Безсъние,благодаря ти

Конспирацията в ББ е ясна.Който не я вижда,проблемът си е негов. ;)
А общият ни проблем,е,че въпросната конспирация не е само в ББ,а почти във всичко което се прави в тази държава.Медии,образование и т.н
« Последна редакция: Април 17, 2010, 21:24:10 pm от konstantin2007 »

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #28 -: Април 17, 2010, 21:21:55 pm »
Castiel, а от твоите постове близо половината са само към инсомния. Пропускай ги тогава, щом не ти се гледат.

Какво е това подканване да изразява някой мнение?Потребителят е избрал този подход, никой не може да бъде задължен да изказва собствената си позиция. Утре да забраним и на анонимните гости да четат ли?

Аз също благодарение на линковете му съм открила много интересни сайтове, за което му благодаря сърдечно! Понякога с чужди статии изразяваме и собствените си разбирания. Бъдете по-толерантни и престанете да се заяждате безпричинно, да търсите конфликти.
« Последна редакция: Април 17, 2010, 21:23:09 pm от Invisible World »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Конспирацията Биг Брадър
« Отговор #29 -: Април 17, 2010, 21:32:59 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27