Автор Тема: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров  (Прочетена 11828 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
http://dox.bg/files/dw?a=b6c93cc835

автор: майор Д.Зуров

година :2011
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #1 -: Декември 09, 2011, 14:02:36 pm »
Girion , нещо не ми отваря. За какво става въпрос?

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #2 -: Декември 09, 2011, 16:42:10 pm »
хмммм,аз съм със adobe 8 и на 2 компютъра и няма проблеми...странно

Ами става въпрос за унищожаването на БА от 1990 до сега хронологически.- документална книга е ,ако питаш за това.
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #3 -: Декември 09, 2011, 19:04:54 pm »
Да, благодаря. Еми това си влиза в плана Ран-Ът.  Англичаните са казали, че още не са забравили 80 000-те жертви дадени от тях край Дойран през Първата световна. Още си отмъщават. Така ще е. :hi:

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2012, 11:58:29 am »
тъй като явно под натиск от страна на държавата книгата беше свалена от интернет ,я качвам наново:

http://dox.bg/files/dw?a=43f5efa97c

http://airgroup2000.com/gallery/albums/userpics/12122/unisht2.pdf

Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зур&
« Отговор #5 -: Февруари 06, 2012, 12:45:01 pm »
Страхотно четиво благодаря ти Girion. А който иска да се качи на Люлин планина където се намираше бившото стратегическо поделение на танковата бригада, функционирало накъде до края на 90-те години на миналият век  ще разбере на какъв хал е в момента БА (ако ви мързи да правите туристически разходки аз ще ви споделя). ТОТАЛНА РАЗРУХА!!!
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 17:09:41 pm от Mirotvorec »
TRUE OR DEATH

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зур&
« Отговор #6 -: Февруари 06, 2012, 13:39:52 pm »
Не е танково! ;)

Преди 2 седмици в един много голям сняг бях там! Върха се казва Дупевица - най-високия на Лулин планина! Намира се в самото бивше поделение.Самия връх не успях да го кача щото нямаше партина,а за нова - нямаше как да стане,просто беше около 1.5 метра.

Това е ракетно поделение. Доколкото знам около София е имало обръч от такива.Знам за още едно над Бистрица и в слатина е имало, и на някаква местност - 5 могили или нещо от тоя род  - един дядо ми ги разправяше преди 10-15 години. Всичко на Лулин е разграбено! Имало е ракети Двина по едно време в тия дългите хангари, имаше и малки  подземни бункерчета, ама не можах да влезна, че нямах светло. Лятоска може да ида пак, да го разгледам като хората,че сега не става. Впечатление ми направи че бяха изкъртили от мазилката даже мостовия кабел за лампите.
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 17:10:06 pm от Mirotvorec »
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2012, 12:53:49 pm »
Да същото поделение на нас ни казаха, че щаба на танковата бригада е бил  разквартирован там. Иначе съм го проучил цялото 2006-2007 организирахме походов пейнтбол. С всякакви екстри взаимствани от играта S.T.A.L.K.E.R. ``Капаните`` и ``артефактите`` ни още може да се видят по стените и подовете в помещенията и извън тях. Както и маркировката на съответните групировки.  ;D  :drinks: За последно ходих да карам колело в Люлин планина преди няколко месеца края на лятото и минах през разрушенията. Имаше само трима съмнителни типа с джип които си изпробваха огнестрелното оръжие :--- Какво да кажа вече всичко са изнесли циганите от там и навсякъде има само строшени стъкла.
TRUE OR DEATH

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #8 -: Април 07, 2012, 19:39:20 pm »
Прекрасна книга, трябва да бъде разпространена!
« Последна редакция: Април 07, 2012, 19:40:36 pm от Sagittarius »

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Унищожаването на Българската Армия -Д.Зур - 2012  второ допълнено издание

линк за сваляне

http://dox.bg/files/dw?a=d701d5586b
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #10 -: Юли 19, 2012, 10:16:27 am »
тъй като книгата е неудобна за много хора,отново беше свалена от интернет пространството:

ето нов линк за сваляне на второто допълнено издание:

http://dox.bg/files/dw?a=908c76070d
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #11 -: Юли 20, 2012, 15:26:24 pm »
Унищожаването на Българската армия – от Иван Костов до Аню Ангелов

В-к Атака: I част , II част , III част и инфо:

КНИГАТА "УНИЩОЖАВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ"  ОТ АНОНИМНИЯ АВТОР Д-р ЗУР   - pdf

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #12 -: Април 02, 2013, 15:13:48 pm »
Благодаря за последният линк за теглене на книгата. Иначе от другите отново са я премахнали.
TRUE OR DEATH

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #13 -: Април 03, 2013, 20:09:40 pm »
Според мен армия не ни трябва защото:
-сме под диктаката на други страни а те се позволяват своеволия.
-от историческа гледна точка трябва да обявим война  на голяма част от страните, който са ни поддискали.Не е задължително.
-Концепцията 80 000 души да имат автомати на който професията и е да убиват не ми допада.Не ми допа и че те са "дългата ръка на закона"  защото просто те обслужват компанни, корпорации и др.
...Infernal Works...

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Унищожаването на българската армия- Д.Зуров
« Отговор #14 -: Август 27, 2013, 18:37:55 pm »
Много наивно разсъждаваш. Скверниш паметта на загиналите български бойци и традициите на войнственият народ на България (който за жалост е на 90% промит успешно и мнения като твоето го доказват). Войнишкият ни дух е всепризнат и за това ционистите превръщат съвременните младежи в метросексуални пацифисти. Аз служих вярно под знамената в последната фаза от унищожаването на българската армия. За цялата ми служба от 9 месеца (толкова беше 2001) имахме една тактика с халосни патрони и една стрелба с бойни (пълна пародия в Израел дали ги подготвят така-риторичен въпрос). През останалото време симулирахме наряди и се напивахме, защото нямаше какво друго да се прави. В момента чалга поколението вече поколенията нямат никаква подготовка за кризисни ситуации не дай си Боже да избухне третата световна война. Те се водят само от инстинкта за самосъхранение на тялото и няма никога да защитят родината ще се скатаят при първа възможност с надежда да оцелеят. Това е и целта на заговора за унищожението ни.
TRUE OR DEATH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27