Автор Тема: Извънземно в стаята ?  (Прочетена 9855 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Извънземно в стаята ?
« -: Май 15, 2010, 13:21:14 pm »
Докато четях във фоума за предполагаеми отвличания от извънземни, са спомних за един странен момент повреме насън.Беше преди година, може би миналото лято събудих си през ноща, но не буквално събуждане - просто бях буден със затварени очи. Някаква сила ме държеше здраво и не ми позволяваше да мръдна, а усещах присъствието на нещо в стаята, нещо се движеше.Незнам как ще прозвучи, но веднага си помислих че в стаята има нечовешко (извънземно) същество. Колкото и да се опитвах да мръдна или да извикам просто неставаше, а и имах усещането,че това нещо беше и агресивно настроено. След минути просто подскочих сякаш внезапно се освободих, в стаята нямаше никой освен брат ми който спеше дълбоко на леглото си.  :-X
« Последна редакция: Май 15, 2010, 13:38:30 pm от mto »

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #1 -: Май 21, 2010, 22:58:37 pm »
Имах подобно преживяване съвсем наскоро.Нямах намерение да го споделям,не знам защо промених решението си.Събудих се през ноща,смятам че е било около три часа.Станах до тоалета и на връщане ме обзе необяснима паника,до тоя момент не бях видяла нищо нито бях чула нещо.Изведнъж спериферното си зрение ми се видя някакво проблясване,в този момент бях в коридора отваряики вратата на хола.Помислих че не съм се разсънила и ми се е привидяло.Легнах си и тогава чух силен звук като от драскане с предмет по стъклото на холната врата.Трябва да поясня че хола и спалнята са преходни,и вратата между тях е отворена.Сега вече бях много уплашена,и сигурна че не съм сама.Някъде бях чела за мислена преграда или защита,и аз опитах.Представих си че обграждам децата и сабе си със въображаема стена.Бях много изплашена и изобщо не знаех какво точно правя.Няколко секунди след това се случи нещо много стронно но това е единственото за което съм сигурна от онази вечер.Влявото ми уше буквално в главата си чух звук подобен на радио което търси станция и после до вратата се чу нещо като плясък от животинска опашка,и някакъв крясък или писък,отново напомнящ животно.Искам да подчертая че нямам дом.животни,нито съседите ми имат такива.Също така не пия алкохол не взимам дрога не пуша трева и т.н..После всичко утихна и повече нищо не се случи.Другото нещо което искам да поясня е че мислената стена която в страха си направих не беше точно стена,по скоро нещо като мрежа която проблясваше в някакви сини ,не знам как точно да го опиша,нещо като импулси които преминаваха.На следващата вечер като си легнах се опитах отново да го направя,но неоспях.Това е,дано не ме сметнете за откачена.

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #2 -: Май 22, 2010, 10:01:00 am »
mto,moralist7 , спокойно ,вие не сте луди,нещо подобно се случи с мен  :o,била съм на 10 някъде и една вечер видях в стаята си в един от ъглите сянка ,едно същество дребно,черно,космато и много зъбато,което като се усмихна и зъбите му святкаха в тъмното,остри като иглички ! аз от ужас припаднах и се свестих на сутринта но в леглото си !На сутринта казах на  нашите за това, но те не ме взеха на сериозно  :( Така че може би на повечето са се случвали такива неща,знам че това не е било извънземно а нещо друго  :-X
« Последна редакция: Май 22, 2010, 10:04:47 am от ShaDai »
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #3 -: Май 22, 2010, 19:27:36 pm »
Тази нощ пак имаше подобен момент, но за по кратко време.Както спях, изведнъж усетих същото чувство както миналия път, и как да го кажа някакси успях да се обърна(събудя), но в стаята нямаше нищо, но чувството беше същото, изведнъж дойде и веднага си спомних за предишния "инцидент". :o Сигорно повечето мисля, че си нямам работа и пиша глупости, но това което се случва е реално и немога да го обясна ясно и точно. Може да няма нищо общо с извънземни, но само този вариянт ми идва наум.  :(

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #4 -: Май 22, 2010, 19:40:54 pm »
Не се отдавай толкова на спомените си защото ще се върнат усещанията които си имал, ето преживял си го наскоро ,това е защото много мислиш за случката ,мозъка ти го пресъздава  отново в опита си да си спомниш нещо  :)
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен mto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #5 -: Май 22, 2010, 19:49:15 pm »
Не се отдавай толкова на спомените си защото ще се върнат усещанията които си имал, ето преживял си го наскоро ,това е защото много мислиш за случката ,мозъка ти го пресъздава  отново в опита си да си спомниш нещо  :)
Да, може да си прав  :yes:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #6 -: Май 22, 2010, 21:17:28 pm »
Мдаа,като ви чета и се сещам за"Таласъми ООД"
 8)

Неактивен ItsPossible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #7 -: Май 22, 2010, 22:11:37 pm »
И аз имах подобен случай като малък.Седях си в хола, след което от ъгъла на стената, се подаде една ясно изразена сива глава със лека усмивка.Така се задържа към две или три секунди, след което изчезна.Целия се бях вцепенил и буквално ми настръхна косата.
Може би е плод на моята фантазия, но незнам.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #8 -: Май 23, 2010, 13:16:23 pm »
Лично аз смятам че тези същества просто си живеят м\у нас.Не знам как се казват,но много ясно си ги спомням от детството си.Плашеха ме до смърт.Имам чувството че се хранят със страх.Не съм чувала досега да са контактували физически.

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #9 -: Май 23, 2010, 14:09:36 pm »
Лично аз смятам че тези същества просто си живеят м\у нас.Не знам как се казват,но много ясно си ги спомням от детството си.Плашеха ме до смърт.Имам чувството че се хранят със страх.Не съм чувала досега да са контактували физически.
Те не живеят между нас а прескачат между измеренията, нещо което ние все още не можем да правим  ;D  стига да не ми се мяркат пред очите не ми пречат ;)
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #10 -: Май 23, 2010, 14:23:40 pm »
Много интересно е това че децата от6години нагоре,и до 2гд. ги виждат.Може би не всички но моите със сигурност.Дори дъщеря ми споделя че ги сънува,гонят я и се опитват да я затворят на някакво място.Местото е оградено и има само деца.Казва че ръцете им са дълги и кокалести,и гонеики я те протягат към нея ръце.Също така твърди че възрастните не виждат тези ,ДУХЧЕТА,както ги нарича тя.

Неактивен Salazzar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #11 -: Юли 26, 2010, 18:08:04 pm »
Странното е, че и аз съм имал подобен случай като бях на +-10 години. Докато си лягах се обърнах да се завия и погледнах случайно към акумулиращата печка, която имахме преди. Там стоеше някаква малка тъмна гад, която беше някакси клеклана, сгушила се около колената си и ме гледаше  ::). На секундата се завих през глава и се надявах всичко да е просто сън, а явно не беше.
"Дела трябват, а не думи." Васил Левски

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #12 -: Юли 29, 2010, 16:30:22 pm »
Имах подобно преживяване съвсем наскоро.Нямах намерение да го споделям,не знам защо промених решението си.Събудих се през ноща,смятам че е било около три часа.Станах до тоалета и на връщане ме обзе необяснима паника,до тоя момент не бях видяла нищо нито бях чула нещо.Изведнъж спериферното си зрение ми се видя някакво проблясване,в този момент бях в коридора отваряики вратата на хола.Помислих че не съм се разсънила и ми се е привидяло.Легнах си и тогава чух силен звук като от драскане с предмет по стъклото на холната врата.Трябва да поясня че хола и спалнята са преходни,и вратата между тях е отворена.Сега вече бях много уплашена,и сигурна че не съм сама.Някъде бях чела за мислена преграда или защита,и аз опитах.Представих си че обграждам децата и сабе си със въображаема стена.Бях много изплашена и изобщо не знаех какво точно правя.Няколко секунди след това се случи нещо много стронно но това е единственото за което съм сигурна от онази вечер.Влявото ми уше буквално в главата си чух звук подобен на радио което търси станция и после до вратата се чу нещо като плясък от животинска опашка,и някакъв крясък или писък,отново напомнящ животно.Искам да подчертая че нямам дом.животни,нито съседите ми имат такива.Също така не пия алкохол не взимам дрога не пуша трева и т.н..После всичко утихна и повече нищо не се случи.Другото нещо което искам да поясня е че мислената стена която в страха си направих не беше точно стена,по скоро нещо като мрежа която проблясваше в някакви сини ,не знам как точно да го опиша,нещо като импулси които преминаваха.На следващата вечер като си легнах се опитах отново да го направя,но неоспях.Това е,дано не ме сметнете за откачена.
Здравей...прочетох това,което си написала и не...никой или поне аз няма да те помисля за откачена.
Влез в "Предполагаеми срещи с извънземни" и прочети поста на Dorian
Това съм аз...и тогава може да поговорим!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #13 -: Юли 29, 2010, 16:35:56 pm »
Ше ме уморите.
А аз един път видях Елвис, седеше между мен и Йети на НЛО-то.
Значи..този форум е за хора,които търсят някаква своя истина и не мога да разбера ,след като за теб всичко това е фарс или простотия,какво търсиш ти тук!Меко казано неуместно е да се подиграваш с преживяванията на хората ,пък били те и плод на фантазията им.И като си толкова гениален защо просто не дадеш отговорите?!
Много е лесно да си крием глевите в пясъка,когато има проблем!!!Но ти не приемаш това за проблем...майтап да става,а?!?!
Не се извинявам за нападателният си тон,защото се чувствам ПРАВА!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен BoreTo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Извънземно в стаята ?
« Отговор #14 -: Януари 15, 2011, 22:48:56 pm »
Докато четях във фоума за предполагаеми отвличания от извънземни, са спомних за един странен момент повреме насън.Беше преди година, може би миналото лято събудих си през ноща, но не буквално събуждане - просто бях буден със затварени очи. Някаква сила ме държеше здраво и не ми позволяваше да мръдна, а усещах присъствието на нещо в стаята, нещо се движеше.Незнам как ще прозвучи, но веднага си помислих че в стаята има нечовешко (извънземно) същество. Колкото и да се опитвах да мръдна или да извикам просто неставаше, а и имах усещането,че това нещо беше и агресивно настроено. След минути просто подскочих сякаш внезапно се освободих, в стаята нямаше никой освен брат ми който спеше дълбоко на леглото си.  :-X

Хмм, интересно, днес пуснах нова тема с абсолютно същото описание на преживяно от мен преди доста години... Случваше ми се няколко пъти... Събуждам се, но някак си със затворени очи - при мен имах усещане, че излизам извън тялото и наблюдавам стаята и себе си дори. Също не можех да се мръдна, като парализиран, искам, но не мога... Другото, което си спомням, е СТРАХ, страх от нещо, което усещам, но не виждам...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27