Автор Тема: Енергетиката на чуждата дреха  (Прочетена 11704 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #15 -: Март 13, 2010, 01:15:14 am »
Това за дрехите си е вярно донякъде. Да ви кажа всичко е строго индивидуално и зависи от доста неща. Например от материята на дрехата. Естествените материи да кажем вълнените или памучните дрехи акомулират най-много енергия, била тя отрицателна или друга.Зависи и от това колко време е носена. Зависи от това с какви препарати е третирана. Зависи от това за кой е била купена и с каква цел. Зависии от това колко и с кави дрехи на куп е престояла и т.н.
Аз имах една блуза преди, като я ублека все се напивах. Имах друга която, като  облека и се унасях вътре направо заспивах.  В други пък се чувствах прекрасно свеж и с настроение. А имах и чисто нови, които само аз съм носил но съм ги заредил достатъчно по един или друг начин и сега като ги облека не се чувствам добре в тях, но не защото не са красиви, а защото енергията, която са поели ме връща в миналото посредством енергията която са попили от моите минали отдавна позитивни или негативни чувства, емоции и мисли.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 01:42:17 am от fishbone »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #16 -: Март 13, 2010, 10:09:45 am »
...
Аз имах една блуза преди, като я ублека все се напивах. Имах друга която, като  облека и се унасях вътре направо заспивах.  В други пък се чувствах прекрасно свеж и с настроение. ...
;D Я дай малко повече инфо за тези дрехи - цветове, материя, дълъг/къс ръкав...

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #17 -: Март 13, 2010, 19:41:34 pm »
Какво да ти кажа то е горе-долу като държавната лотария. Каквото си изтеглиш...   :drinks:... освен ако нямаш някакви ясновидски заложби.
С тая разлика, че ти остава нещо за спомен поне.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 19:48:57 pm от fishbone »

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #18 -: Март 23, 2010, 23:53:09 pm »
 :) fishbone,  нали все пак си носиш твоите дрехи ,а не чужди? Няма ли начин да си избираш материята и цвета? Но ,ако бъркам поправи ме.  :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #19 -: Март 24, 2010, 15:59:19 pm »
Ами отчасти да, но повечето са ми секънд употреба...там пак си избираш цвят материя ако това имаш предвид.
Е те пак са станали мои ;)освен ако не станат накой ден трета употреба.
Често попадам и на чисто нови като ходя по килата. Направо необличани с етикета. обаче напоследък и те поскъпнаха и незнам дали да не започвам да си купувам нови Made in china. Дънките ми например са Турски от битака за 25 лв. ;D

П.С Само бельо още не съм започнал да си купувам втора употреба, ама гледам има хора пазарят. Какво да прайш, КРИЗА.
« Последна редакция: Март 24, 2010, 16:04:56 pm от fishbone »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #20 -: Март 24, 2010, 17:08:10 pm »
От къде идва енергията на дрехата? Тя неможе сама да я генерира, идва от този който я носи. Притежава и отпечатъците на тези които са я изработили и т.н., но за тях това е механична дейност и се съмнявам да са и обърнали индивидуално внимание.
Новите дрехи се зареждат изцяло от този който ги облича, като се започне още с причината поради която е купена. Спешна нужда, суета, мания за пазаруване и т.н.

Дрехите втора употреба са ми по-интересни на мен, аз имам доста. Една от тях даже е любимата ми блуза - лев и някакви стотинки беше :) а за 1 година не е мръднала.
Информация има от този който я е носил, но аз немога да я чета, поне не съзнателно.
Но ми се е случвало от друга дреха 2ра ръка, да се чувствам странно. Хареса ми, пробвах я, но след няколко дена просто я "усетих" нещо. Дадох я на друг човек, той пък май още я носи :)

Като извод даже смятам този енергииен обмен за полезен, нещо като тренинг на аурата  :blum2:

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Енергетиката на чуждата дреха
« Отговор #21 -: Март 29, 2010, 22:19:51 pm »
    :)  Да, допускам също полезен енергиен обмен, но когато съществата ползвали дрехата са с приблизително еднакви вибрации.
В противен случай, ако носим дреха след човек с много по-ниски вибрации от нас, смятам,че това ще доведе до негативно влияние.! :hi:
« Последна редакция: Март 30, 2010, 08:59:29 am от Mirotvorec »
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27