Автор Тема: Вече раздават безплатно технологии само за да слушате реклами!  (Прочетена 3040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Мобилен оператор ще предлага разговори без пари



Финландският мобилен оператор Blyk започва от това лято да работи без да взима пари от клиентите си, съобщиха агенциите вчера. Компанията е сключила договор с Orange за техническа поддръжка и ще предлага напълно безплатни за клиентите си разговори, съобщения и достъп до мобилен интернет срещу задължението те да изслушват рекламни съобщения.
Blyk е оператор от типа Mobile Virtual Network Operator. Той няма своя собствена мрежа, а наема за работата си инфраструктурата на съществуващи оператори, като продава телефонните разговори под своя собствена марка. В Европа вече има няколко такива оператори, които работят само в определени региони от една или няколко държави и успяват да предложат конкурентни цени.
Според съобщенията L`Oreal и Coca-Cola вече са се заинтересували от офертата да бомбардират със свои реклами клиентите на Blyk.

Подобни проекти, при които на потребителите се предлага нещо безплатно срещу задължението да гледа и слуша реклами, имаше преди години и на интернет пазара. В САЩ и Великобритания дори са се предлагали безплатни компютри, в които предварително са инсталирани рекламни клипове или мелодии, които не могат да се изтрият.


Стандарт

Едно e сигурно с тез реклами кока кола здраво ще продължава да се пие  ;)
« Последна редакция: Април 10, 2007, 20:31:29 pm от Alien »

Неактивен lss

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
И без тях пак ще се пие... Лошото е, че ще ги слушат през мобилни телефони... Аз такова не бих изтърпял, дори и да ми плащат, пък да ми се въртят реклами на компа още по-малко...
е, не

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27